Skocz do zawartości

jeszcze raz ja


Maku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie w tym temacie ,gdyż potrzebuje fachowej pomocy a wiem że tu taką uzyskam. Mieszkam za granicami naszego pięknego kraju. Jak wiecie kupiłem teleskop (tak myślałem ) ale po waszych postach wiem że to była zabawka . Więc ją zwróciłem i chcę kupić drugi tele. Mam problem gdyż u mnie nazwy różnią się trochę i nie jestem pewny czy to właśnie taki same modele więc przesle  link. Mam jeszcze jedno pytanko co musze do kupic zeby w pełni cieszyc sie astronomia .  http://www.scopesnskies.com/prod/telescopes/sky-watcher/dobsonians/skyliner-200.html  a moze znacie cos lepszego za podobna cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolon synty 8". Taki teleskop ma lub miała pewnie połowa z nas. Kwintesencja jakości i ceny. Jeśli masz możliwość obserwacji poza małym balkonem z barierkami i nie przeraża Cię przenoszenie ok. 20kg nieregularnej bryły..to teleskop Dla Ciebie. Będzie uniwersalnym narzędziem do obserwacji DSO i Planet.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)