Skocz do zawartości

Przycisk nowa zawartość / aktywne tematy


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jest coś podobnego. U góry koło napisu "Witaj <Twój nick>"  znajdziesz "Show unread posts" i "Show new replies". Ten pierwszy pokazuje wszystkie wątki, których nie przeczytałeś (jeśli jesteś nowy, to pewnie jest tego cała masa  ;D ), natomiast drugi wyświetla najświeższe odpowiedzi.

Uniwersał 270/1500 Dobson ATM PTMA Kielce
BCO 6mm, Celestron Or. 9mm, Kasai Or. 12,5mm; ES 14/82*, X-Cel LX 18mm, Scopos 35mm 2"
O^O Celestron Cometron 12x70
>Prezes PTMA O/Kielce: http://kielce.ptma.pl
>Koordynator SOK PTMA: http://www.sok.ptma.pl 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest coś podobnego. U góry koło napisu "Witaj <Twój nick>"  znajdziesz "Show unread posts" i "Show new replies". Ten pierwszy pokazuje wszystkie wątki, których nie przeczytałeś (jeśli jesteś nowy, to pewnie jest tego cała masa  ;D ), natomiast drugi wyświetla najświeższe odpowiedzi.

Niby tak ale powinny być po POLSKU w końcu to forum w języku ojczystym.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zorg- jak wg Ciebie mogłoby to działać bez zalogowania? Skąd strona by wiedziała kim jesteś i kiedy ostatnio byłeś od forum? Nie pytam złośliwie, tylko jestem ciekawy czy są jakieś metody o których nigdy nie słyszałem

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Astromaniaku "Zobacz aktywne tematy" oto koledze chyba chodzi i nie musi być zalogowany a u nas tego brakuje często z tego typu przycisku korzystam jak nie chce mi się logować.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubolewam nad tym że  SMF  nie ma tu  funkcji "Zobacz aktywne tematy" dlatego na końcu wrzucam Wam 20 ostatnich odpowiedzi- coś za coś!  :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubolewam nad tym że  SMF  nie ma tu  funkcji "Zobacz aktywne tematy" dlatego na końcu wrzucam Wam 20 ostatnich odpowiedzi- coś za coś!  :)

Nie jest tak źle, właśnie sobie przypomniałem że była debata na ten temat kiedyś.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubolewam nad tym że  SMF  nie ma tu  funkcji "Zobacz aktywne tematy" dlatego na końcu wrzucam Wam 20 ostatnich odpowiedzi- coś za coś!  :)

Dokładnie chodzi mi o tą funkcję jak na Astromaniaku. Jestem leniwy i nie chce mi się przeglądać po kolei wszystkiego :). Z tego powodu odwiedzam forum raz na dwa tygodnie. Pewnie więcej byłoby wpisów i forum ożywiłoby się  po dodaniu takiej funkcji.

ignisdei może doinstaluj taki mod (recently updated topic):

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pod kontrolą i w trakcie sprawdzania technicznego - cierpliwości - wyniki pójdą w eter  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecał że jak znajdzie dziś wieczorem czas to się tym zajmie ..wybacz Zorg ale jestem w tym temacie ignorantem  ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładka ? Podałem link w poprzednim poście do odpowiedniego moda. Instalacja zajmie komuś kto ma pojęcie o php pewnie max. 15 min. Wklejam jeszcze raz:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1414

Dodatek wgrany :)  Jutro postaram się dorobić spolszczenie, działa bez logowania, link znajduje się na dole w Statystykach:

View the most recently updated topics on the forum.

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?action=recent

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież pisałem - wszystko pod kontrolą i w trakcie realizacji - dołączyliśmy do Światowej Czołówki  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)