Skocz do zawartości

O spiskach krytycznie. Z pożytkiem dla zdrowia, ekologii lub innej nauki


Ekolog

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusja przeniesiona z wątku Ankieta na Dyplom Astro - Fotografia Miesiąca FA

rozpoczęta przez Kolegę Ekologa po niemal dobie jej trwania.

Z poważaniem moderator.

 

 

Uważam, że organizator konkursu powinien jednoznacznie wypowiedzieć się czy akceptowane sa plusy (lajki)

 

 

EDIT: a dokładniej "głosy" :EDIT

 

autora zdjęcia na swoje własne zdjecie.

Wszyscy wiemy, że na fb jest to bardzo w złym guście. Zapewne nie bez przyczyny.

Żeby nie było zadymy proponuję aby organizator sprecyzował to jednoznacznie,

a osoby co już przypadkiem zagłosowały inaczej wycofały swój głos (albo miały świadomość ze nie zostanie policzony).

 

Pozdrawiam

p.s.

i nie dopatrywałem się tu wczoraj ani nie dopatruję się tu teraz żadnych "spisków" :)

Po prostu lubię ultra jasne zasady (jak w szachach - np: dotyczące "bicia piona w przelocie" - kto zna to wie o co mi chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że organizator konkursu powinien jednoznacznie wypowiedzieć się czy akceptowane sa plusy (lajki)

 

 

EDIT: a dokładniej "głosy" :EDIT

 

autora zdjęcia na swoje własne zdjecie.

Wszyscy wiemy, że na fb jest to bardzo w złym guście. Zapewne nie bez przyczyny.

Żeby nie było zadymy proponuję aby organizator sprecyzował to jednoznacznie,

a osoby co już przypadkiem zagłosowały inaczej wycofały swój głos (albo miały świadomość ze nie zostanie policzony).

 

Pozdrawiam

p.s.

i nie dopatrywałem się tu wczoraj ani nie dopatruję się tu teraz żadnych "spisków" :)

Po prostu lubię ultra jasne zasady (jak w szachach - np: dotyczące "bicia piona w przelocie" - kto zna to wie o co mi chodzi)

To chyba jasne, ze skoro ktoś składa swój projekt do konkursu to raz - uważa go za dobry, dwa - chciałby wygrać. Zamiast do fejsbuka porównałbym to do polityki. Kto jak kto, ale kandydat wręcz powinien zagłosować na samego siebie. Inaczej moze dojść do kuriozalnej sytuacji, gdy ani dzieci kandydata, ani żona, ani nawet sam kandydat nie uważa się za kompetentnego  :D

  • Like 1

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% się z tobą zgadzam Kisielu

- to już jest nas dwóch apelujacych o jasne zasady bez niejasnej sytauacji moralnie/gustownie (dla autorów)

Też to chciałem zaproponować ale nie miałem odwagi. Brawo!

Uważam, że autorzy prac nie powinii wcale głosować albo zagłoswoac na siebie.

A dokładniej

cokolwiek nie zrobią orgaznizator pwinien tak traktować tę sytuację!!!

Głosy autorów nie powinny sie liczyć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy autorów nie powinny sie liczyć

Pozdrawiam

Autor też człowiek  ;)  i jeśli nie jest pozbawiony praw obywatelskich - święte prawo wyborcze posiada 8)

No i jeśli Mercedes jest lepszy od ,,Malucha" to mam mówić że mój maluch jest lepszy ;)

Kolego Ekologu - każdy wątek musisz spaprać ??? nawet Ankietę ???

 

I tutaj sobie Kolega podyskutuje jak z próżnego nalać ... ;)

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale teraz ten wątek o poważnych (w swoich konsekwencjach) spiskach

 

ma posty off-top-iczne ;)

 

zostaw prosze w tym wątku ten pierwszy post (o spiskach śmieciowych itd) a resztę wykasuj !

 

zanim skaujesz Jacku (co moze potrwa kilka minut)

to

Ja oczywiście tez ponamawiam Panie i Panów

do głoswania na te dyplomy

 

i przy okazji powiem, że moze i niepotrzebnie to napisałem

ale może  ...

sie komuś przydało (Pateher w końcu zagłosował gdzieś jak mężczyzna - brawo Pejczu)

 

bo  ...

wszystko ma swoje plusy i minusy kwestia czego więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well sytuacja się zmienia z minuty na minutę - fajnie - niemniej prosze o pozostawienie tu tylko pierwszego postu (z obrazkiem o spiskach śmieciowych)

 

zachecajac Panie I Panów do głosowania.

 

 

Chciałem coś polepszyć wyglądało to jednak nie ładnie to sorry - niech zniknie

 

Pwenie  niepotrzebie skojarzyłem sopbie sprawę z Facebookiem  :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well sytuacja się zmienia z minuty na minutę - fajnie - niemniej prosze o pozostawienie tu tylko pierwszego postu (z obrazkiem o spiskach śmieciowych)

zachecajac Panie I Panów do głosowania.

A czy ten wątek musi zostać - bo od początku jego powstania zastanawiam się co z nim zrobić ... ???

Ekologu - zdecyduj - on nie pasuje na FA jako osobny - Gdzie ,,wrzucić" ??

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% się z tobą zgadzam Kisielu

- to już jest nas dwóch apelujacych o jasne zasady bez niejasnej sytauacji moralnie/gustownie (dla autorów)

Też to chciałem zaproponować ale nie miałem odwagi. Brawo!

Uważam, że autorzy prac nie powinii wcale głosować albo zagłoswoac na siebie.

A dokładniej

cokolwiek nie zrobią orgaznizator pwinien tak traktować tę sytuację!!!

Głosy autorów nie powinny sie liczyć

Pozdrawiam

Hmmm ale ja uważam, że autorzy mogą głosować na swój projekt. Chyba, że ktoś składa projekt "na zająca", ale to trochę bez sensu.

 

edit: Zresztą... to mało istotne, podobnie jak i sam wygląd tego dyplomu.

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisał Ignis Wolne Tematy są akceptowane. Pierwszy post pasuje do wolnych tematów .

 

Jesli nawrzucałeś tu coś innego

to to co nawrzucałeś przrzuc gdzie chcesz

ale nie wizę najmniejszego powodu aby nagle po wielu dniach

uswać cały wątek

dlatego

ze TY powrzucales cos co mogłes równie dobrze skasowac albo wydzielić w osobny wątek!!!

 

pod tytułem "Dyskusja nad zasadami głosowania - udział autorów prac głosowanych"

 

Zatem albo niech to sobie wszytko tu zostanie (jeśli zignorujesz moją prośbę)

albo poczawszy od drugiego postu przerzuć gdzies lub wykasuj zostwiajac tak jak było rano.

 

Eliminowanie nagle watku przez przerzucanie do niego czegoś z boku a potem skasowanie całego - to praktyka przedziwna by była.

Chyba nowum! ;)

Tak to by można każdy, dosłownie każdy wątek zabić ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisał Ignis Wolne Tematy są akceptowane. Pierwszy post pasuje do wolnych tematów .

 

Jesli nawrzucałeś tu coś innego

to to co nawrzucałeś przrzuc gdzie chcesz

ale nie wizę najmniejszego powodu aby nagle po wileu dniach uswać cały wątek

dlatego

ze TY powrzucales cos co mogłes równie dobrze skasowac albo wydzielić w osobny wątek!!!

 

pod tytułem "Dyskusja nad zasadami głosowania - udział autorów prac głosowanych"

 

Zatem albo niech to sobie wszytko tu zostanie albo poczawszy od drugiego postu przerzuć gdzies

lub wykasuj zostwiajac tak jak było rano.

 

Eliminowanie nagle watku przez przerzucanie do niego czegoś z boku a potem skasowanie całego - to praktyka przedziwna by była.

Chyba nowum ;)

Tak to by można każdy dosłownie kazdy wątek zabić ;)

 

Pozdrawiam

Powrzucałem to,  czym Ty zaśmieciłeś prosty i czytelny wątek z dość ważnym przedsięwzięciem jakim jest ankieta na Dyplom konkursu FA

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile błędów ???

Filip to jest niemożliwe - chyba źle widzisz bo Kolega ekolog to człowiek, który :

 

,,Poruszam sprawy w mojej opinii ważne, ciekawe, starannie przemyślane i wybrane. Całe życie byłem liderem intelektualnym grup i środowisk,

w których pracowałem lub działałem, bo mam sporą wiedzę(jestem oczytany) i wiele spraw staranniej przemyślanych niż około 99% społeczeństwa."

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Jacku!

Ja tego nie kwestionuję. Mialeś prawo ocenić moją próbę doprecyzowania bon tonu udziału autorów za "śmiecenie"

 

Tylko nie trzymaj tego proszę w wątku którego pierwszy post dotyczy powąznego probelmu ekologicznego Polski !

 

Daj to gdzie indziej lub skasuj zostawiajac pierwszy post.

To jest koncepcja współpracy a nie kłutni

IMHO

 

Pozdrawiam

 

i wracajmy do głosowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Jacku!

Ja tego nie kwestionuję. Mialeś prawo ocenić moją próbę doprecyzowania bon tonu udziału autorów za "śmiecenie"

 

Tylko nie trzymaj tego proszę w wątku którego pierwszy post dotyczy powąznego probelmu ekologicznego Polski !

 

Daj to gdzie indziej lub skasuj zostawiajac pierwszy post.

To jest koncepcja współpracy a nie kłutni

IMHO

 

Pozdrawiam

 

i wracajmy do głosowania!

O !!! I kolejna dogłębnie przemyślana wypowiedź 8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za 8)

Pytania proponuję dwa: 1. Usunąć dzisiaj. 2. Usunąć jutro.

Jestem za jutro ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz głosować prawo???   Regulamin. Pierwszy post nie łamie regulaminu. Dlatego wisi tu przez wiele dni.

 

Propozycja jest tak dalce niepowązna (skrajnie nielegalna) że to już najwyśza pora skoasowac stad te wszystki wrzutki

i zostawić pierwszy post bez tych pozostałych off-topów

 

Pejczu - podbij wątek ankiety a nie ten !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkodzisz !

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz głosować prawo???   Regulamin. Pierwszy post nie łamie regulaminu. Dlatego wisi tu przez wiele dni.

 

Propozycja jest tak dalce niepowązna (skrajnie nielegalna) że to już najwyśza pora skoasowac stad te wszystki wrzutki

i zostawić pierwszy post bez tych pozostałych off-topów

 

Pejczu - podbij wątek ankiety a nie ten !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkodzisz !

 

 

Pozdrawiam

Nie szkodzi - działa na korzyść FA - natomiast szkodzisz spamując Ty Kolego ekologu - wielokrotnie Ci o tym pisano.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekologu, ten temat to taka abstrakcja, że i ankieta z pytaniem czy przeprowadzać ankietę odnośnie tematu o ankiecie pasuje tutaj ^_^

Dokładnie - bo to jest wszystko ,,.... starannie przemyślane i wybrane. ..." 8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal 2010-2024