Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• 5 miesięcy później...
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...
30 minut temu, robertkucz napisał:

Czy może ktoś mi podesłać instalkę o Pixinsight LE na [email protected], z góry dziękuję. Potrzebuję odpalić na iOS.

Za chwilkę powinieneś mieć :)
Niestety - Twój mail nie przyjmuje :(  ,,
Mail Delivery System. This is the IdeaMailServer program at host..." To częste na gmailowskiej poczcie. Inna skrzynka może...

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, BlackPitchPL napisał:

Ogólnie to Pix LE to prawdziwy przeżytek chyba już lepiej stosować darmowe programy( z nowymi algorytmami) do składania .

A jaki proponujesz na system iOs, bo taki posiadam i wiem że Pixinsight działa.

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, robertkucz napisał:

Ponawiam pytanie, czy mże ktoś mi przesłać instalkę do Pixinsight LE wersja na IOS, na adres [email protected] lub [email protected] z góry dziękuję.

Robercie - żebyś nie myślał, że nie próbowałem. Twoje skrzynki nie przyjmują - chyba takiego dużego załącznika (spakowany 45,5MB).
Nie raz wysyłałem i w wiekszości problemów nie było...

Pierwsza próba:
This is the IdeaMailServer program at host sl.home.pl.
A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:
<[email protected]>: 552 5.2.3 Your message exceeded Google's message size limits. Please visit
 5.2.3 guidelines. u22si9607346lju.101 - gsmtp

Druga:
This is the IdeaMailServer program at host sl.home.pl.
A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:
<[email protected]>: 554 5.4.4 Could not resolve remote host - Non-Existent Domain

Jednak tak jak radzą Koledzy - ja bym przeszedł na Okienka. Otwiera się znacznie więcej możliwości w oprogramowaniu astrofoto :)
Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za podjęte próby przesłania. Jeśli nie jest to dla ciebie problem to ponów proszę próbę na adres [email protected], z tego co przeczytałem w twojej wiadomości jak wysyłałeś na ten adres pojawił się błąd, w końcówce maila pojawiło się p zamiast pl

Jak to się nie uda to podaję jeszcze jeden adres [email protected]

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, KrzysZ napisał:

Ja również ponawiam prośbę o PixInsight LE (dla Win) - krzysztof.zaporowski[at]o2.pl

Oczywiście zamiast "[at]" należy wpisać "@"

Czy na stronie Pixinsight wysłałeś zgłoszenie o dostęp do pełnej wersji testowej, bezpłatnej na 45 dni, jeśli nie to warto, a jeśli już to zrobiłeś to nie było tematu.

Odnośnik do odpowiedzi