Skocz do zawartości

Konkurs urodzinowy!


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy, niedługo 1 rocznica powstania naszego forum. Domenę zarejestrowałem  13.03.2010r.

Z okazji urodzin ogłaszam konkurs na nowe logo Forum. Proszę by osoby z zacięciem graficznym  przygotowały swoje projekty i opublikowały je  tu w tym temacie. Wygrywa tylko jeden projekt. Projekt wybiera  1 osobowe Jury w mojej osobie :P . Wygrywa też jedna osoba..Najciekawszy projekt, który być może wykorzystamy jako nasze logo!

Zwycięzca otrzyma ufundowaną przez mnie nagrodę:  fabrycznie nową Lornetkę BST 10x50, która przyjechała z Chin na zamówione, specjalnie na rzecz urodzinowego konkursu ;D 

Mały regulamin.

1) W konkursie mogą wziąć  tylko i wyłącznie udział Userzy naszego forum!

2) Logo ma nawiązywać w pewnym stopniu  do aktualnego loga (w jakim stopniu? pozostawiam w gestii autora)!  8)

3) Każdy uczestnik przedstawia tylko 1 projekt

4) Konkurs rozstrzygniemy gdy pojawi się minimum 5 projektów, które dopuszczę do konkursu

5) Publikując swój projekt uczestnik daje mi pełne prawo do wykorzystania stworzonego przez siebie projektu loga w celach promocyjnych i marketingowych www.forumastronomiczne.pl - to tyczy się oczywiście wyłącznie projektu, który wygra!

Termin nadsyłania prac mija 10 marca w niedzielę- 13tego marca  ogłoszę zwycięzce i wyślę mu lornetkę pocztą.

Oczywiście możecie pomagać mi w wyborze i komentować prace on line. Będę brał te komentarze pod uwagę.

ps. Po południu zrobię fotkę nagrodzie! :)

ZAPRASZAM!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Kurcze..., ale mi się to "stare" logo podoba. Ma coś w sobie, proste w formie i nie trąci kwiatkami :)

"Najciekawszy projekt, który być może wykorzystamy jako nasze logo!" - chyba, że tak to rozwiążesz :)

OK Tomek przecież napisałem, że możemy to logo wykorzystać choć nie musimy -chodzi o to by uczcić roczek forum konkursem!

najciekawszy projekt, który być może wykorzystamy jako nasze logo!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caladan

hej przede wszystkim gratulki ze to juz rok działalności ! i to udany!

ps.

a)przydałoby sie dopisac do "regulaminu" zastrzeżenie ze w konkursie jest mozliwosc ze zadna z prac nie zostanie wybrana

b) gdzie "nadsyłać" prace - nadsyłanie sugeruje jakiegos maila.. czy chodzi o publicznie na forum.

pozdro! Ma nadzieje ze jaskis fajny pomysł na logo sie pojawi..choc to ktore jest ..podoba mi się w obecnej formie tzn. Prosty i wyraźny przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej przede wszystkim gratulki ze to juz rok działalności ! i to udany!

ps.

a)przydałoby sie dopisac do "regulaminu" zastrzeżenie ze w konkursie jest mozliwosc ze zadna z prac nie zostanie wybrana

b) gdzie "nadsyłać" prace - nadsyłanie sugeruje jakiegos maila.. czy chodzi o publicznie na forum.

pozdro! Ma nadzieje ze jaskis fajny pomysł na logo sie pojawi..choc to ktore jest ..podoba mi się w obecnej formie tzn. Prosty i wyraźny przekaz.

Maciej tak publikujemy na forum, w opcjach dodatkowych jest "załącz". Może logo nie będzie wykorzystane ale najładniejszy projekt i tak będzie nagrodzony lornetką.

Mam ją już w domu, choć pole mniejsze od lidletki to jednak ma bardzo fajny kontrast!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE nigdy nic nie wygrałem >:( ale tym razem wyraźnie widzę marchewkę na horyzoncie w postaci lornetki :P

Logo zawiera m. in. astroszkic znanej gromadki. Chyba nikt wcześniej nie robił szkicu w autocadzie :D Nawet spajki zrobiłem, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić to wspaniałe logo :D

No i hasło reklamowe masz Igni gratis ;D

Jak już wygram to zrzeknę się całkowicie praw autorskich i będzie można pozmieniać kolory, układ, a nawet...stworzyć nowe jeszcze lepsze i doskonalsze logo :D Ale to dopiero jak wygram. Inaczej palcem nie kiwnę :D

P.S. Teraz też na wiele nie liczę, bo pewnie wygra kaladann ;D, ale co mi tam :P

post-234-137699797695_thumb.jpg

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie zmieniał loga... większości się podoba, zakorzeniło się w naszej świadomości. I jak to Tomasz okreslił "nie trąca kwiatkami"  ;)

Z okazji "roczku" można by je co najwyżej lekko przeobrazić (coś w stylu jak poniżej).

Jestem raczej zwolennikiem "ewolucji" niż "rewolucji"  ;)

Pozdrawiam

KK

post-61-137699797699_thumb.jpg

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Krzysztof ma racje. My tu obrazki robimy, a wszyscy chcą starego loga. Mi się ono podoba. Dzięki niemu to forum stało się rozpoznawalne.

ps.

Ile już jest projektów? Miało być min. 5

Lubię patrzeć w niebo, widzę to, czego inni nie widzą

refraktor SW 90/900(na razie)

ps.

HAHA - mam w zenicie 3,5 mag(czasem nawet 4) :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no każdy robi jak potrafi, bardziej chodzi o sam udział w konkursie dla uczczenia naszego roczku  a mniej  o zmianę loga.

Naprawdę zachęcam!

CO DO NAGRODY.

Lornetka pochodzi z chińskiej firmy BST (chyba Barsta) jest to grzecznościowy zakup przy okazji sprowadzania innego towaru.

Lornetka nie jest jeszcze brandowana czyli nie posiada żadnych nadruków -ale to na 100% BST 10x50.

Ogólnie nie ma takich luzów na mostku  jak lidleta, ma niestety mniejsze pole od lidlowej, ale lepszy kontrast  (obrazy nie są tak mleczne) i ma mniejszą winietację od lidlety. W zestawie pudełko, pasek, instrukcja, kartonik i zaślepki. Wartość w sprzedaży marketowej (zważywszy na cenę zakupu u Chinoli) to ok. 150zł  ;)

post-2-137699797712_thumb.jpg

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wanderer

Prezes kazali...to do roboty! Egipt czy co? Projekty niech będą, jest nagroda to komuś za coś trzeba wręczyć. To konkurs. Pozdrawiam.

Skoro tak się sprawy mają to trzeba działać  :P

Taki tam niedopracowany obrazeczek co by konkurs rozbujać  :D

post-0-137699797722_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolaborku gdybyś to Słońce zastąpił np. Księżycem, Saturnem lub jakąś galaktyką  było by na pewno ciekawiej !

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE nigdy nic nie wygrałem >:( ale tym razem wyraźnie widzę marchewkę na horyzoncie w postaci lornetki :P

Logo zawiera m. in. astroszkic znanej gromadki. Chyba nikt wcześniej nie robił szkicu w autocadzie :D Nawet spajki zrobiłem, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić to wspaniałe logo :D

No i hasło reklamowe masz Igni gratis ;D

Jak już wygram to zrzeknę się całkowicie praw autorskich i będzie można pozmieniać kolory, układ, a nawet...stworzyć nowe jeszcze lepsze i doskonalsze logo :D Ale to dopiero jak wygram. Inaczej palcem nie kiwnę :D

EDIT: oczywiście akceptuję punkt 5 regulaminu

P.S. Teraz też na wiele nie liczę, bo pewnie wygra kaladann ;D, ale co mi tam :P

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja nie śpi...

Zatem kolejne wersje logo ;D

Pierwsza to modyfikacja poprzednich, a druga to wersja Kids ;)

P.S. Proszę Administratora o skasowanie mojego poprzedniego postu w tym temacie. Chciałem tylko wyedytować mój 1 post, który przez pomyłkę się powielił (oczywiście akceptuję warunki regulaminu w tym punkt 5).

post-234-137699797761_thumb.jpg

post-234-137699797767_thumb.jpg

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)