Skocz do zawartości

Konkurs urodzinowy!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Tylko w regulaminie pisze, że jeden użytkownik może oddać tylko jeden projekt.

Maquu - Ty masz już kilka projektów!

Lubię patrzeć w niebo, widzę to, czego inni nie widzą

refraktor SW 90/900(na razie)

ps.

HAHA - mam w zenicie 3,5 mag(czasem nawet 4) :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w regulaminie pisze, że jeden użytkownik może oddać tylko jeden projekt.

Maquu - Ty masz już kilka projektów!

O kurczę, ale wtopa :-X

Przepraszam jury i innych uczestników, nie było to z premedytacją, po prostu niedoczytany regulamin :-X Jeśli potrzebna jest dyskwalifikacja, to sam to niniejszym wobec siebię czynię ;) Jeśli nie, to mój ostatni wklejony projekt to wersja Kids :D

P.S. fajnie się bawiłem :D

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, ale wtopa :-X

Przepraszam jury i innych uczestników, nie było to z premedytacją, po prostu niedoczytany regulamin :-X Jeśli potrzebna jest dyskwalifikacja, to sam to niniejszym wobec siebię czynię ;) Jeśli nie, to mój ostatni wklejony projekt to wersja Kids :D

P.S. fajnie się bawiłem :D

Spokojnie. Ja też chciałem robić drugi projekt i dopiero wtedy dokładniej przeczytałem regulamin. Nikt nie będzie Cię przecież dyskwalifikował.

Lubię patrzeć w niebo, widzę to, czego inni nie widzą

refraktor SW 90/900(na razie)

ps.

HAHA - mam w zenicie 3,5 mag(czasem nawet 4) :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam swoje logo, logo nawiązuje do tego forum napisy i teleskop ten sam, w tym że zrobiłem gwiazdę supernową oraz tarcza słoneczna całkowitego zaćmienia Słońca oraz gwiazdy, myślę że się spodoba.Chociaż jestem kiepski w robieniu logo to i ja zrobiłem  ;)

post-36-137699798111_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caladan

hej w konkursie udziału nie biorę..dlatego pozwolę sobie zamieścić coś innego . Jest to tylko "pochodna" innego projektu, wiec jako ciekawostkę mozna potraktować.

plik jest w formacie swf, wiec trzeba mieć np flashplayera by odtworzyć. heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość wanderer

Co to jest ta kolaborka, mi się to kojarzy z odznaczeniem dobry mam tok myślenia ?

A jak się podoba logo zrobiłem jeszcze drugie i nie wiem które wystawić

Ogólnie im coraz więcej projektów tym są coraz lepsze, może i ja tez się zmuszę na jakąś graficzkę jeszcze. Lornetka jest w końcu jedna! Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciekM

Tak więc i ja się skusiłem. Nie było łatwo, komputer z epoki procesora łupanego nie chciał za bardzo współpracować. Ale nie dałem mu się. ;P

Konkurencja jest dość spora.

EDIT:

wojto19a - co to jest astromonia?  ;)

post-0-137699799528_thumb.jpg

post-0-137699799529_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Konkurenci ;) Dzisiaj konkurs dobiega końca - przynajmniej w zakresie umieszczania nowych prac. Chciałbym wszystkim podziękować za współzawodnictwo i pogratulować przyszłemu zwycięzcy. Muszę przyznać, że miałem niezłą adrenalinkę sprawdzając jakie to nowe prace umieściła "konkurencja" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż konkurs dobiegł końca! Dziękuję za opublikowane prace. Teraz wypada przyjrzeć się im dokładnie i wyłowić tą najlepszą bo jest tylko jedna nagroda. Obiecuje, że zwycięzce ogłoszę w sobotę  po  południu. Tak jak powstało nasze Forum  12-03-2010 około 13:00  :) Lornetkę wyślę w poniedziałek!

Temat zamykam muszę się naradzić z samym sobą  :D 8)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu o tej samej porze zarejestrowaliśmy nasze forum. Tego też dnia  i o tej godzinie pragnę ogłosić zwycięzcę konkursu  :)

Za nim to uczynię chciałbym Wam bardzo podziękować za udział w konkursie. Włożyliście w konkurs serce i należy  się Wam za to podziw i uznanie. Niestety nie mam kilku nagród, więc muszę ogłosić zwycięzcą tylko jedną osobę . Hmmm ....Zatem  ;D

Po wnikliwej analizie opublikowanych prac co najmniej 3 z nich zwróciły moją szczególną uwagę. O dwóch pozostałych nie wspomnę by tym osobom nie było przykro, że były tak bliskie wygranej. Jednak najbardziej przypadała mi do gustu hmmm:   

praca kolegi Kolaborka -  jego logo z galaktyką typu Sb.  Kolegę Kolaborka mniejszym ogłaszam zwycięzcą - Moje Szczere  Gratulacje !

Wszystkim jeszcze raz dziękuję za udział w  konkursie .. loga chyba nie zmienię, ale jak wcześniej  pisałem liczyło się przede wszystkim  samo uczestnictwo by uczcić pierwsze urodziny F.A.

ps. Kolaborka proszę o podanie mi adresu na PW - w poniedziałek orzeł startuje  :)

Pozdrawiam Wasz Administrator FA.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Kolaborek. Moim skromnym zdaniem Twoja praca rzeczywiście była jedną z najfajniejszych - prosta (w sensie bez zbędnych fajerwerków), a zarazem jednoznaczna. Dopiero teraz mogę to przyznać (wcześniej byłoby to pogrążeniem swoich i tak marnych szans :D). Więc zwycięstwo zasłużone.

A dla FA.pl i jego Zarządu - 100 lat!

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)