Skocz do zawartości

KONKURS na NAJLEPSZĄ RELACJĘ z OBSERWACJI WIZUALNYCH - II kwartał 2015 r.


Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście to Ciekawska się ze mną skontaktowała, bo nie śledziłem wątku od czasu podsumowania.

Dzięki za wskazanie mnie następnego w kolejce do nagrody, ale ze względu na prozaiczny powód - brak miejsca - muszę ją zwolnić. Tylko nie wiem, czy ja mam wskazać następną osobę (Damian P.), czy zrobi to moderator - ojciec dyrektor konkursu. ;)

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro taka wasza wola to niech tak będzie.  Obraz jest na prawdę super i był na pewno pracochłonny. Kilka dni temu porównałem go tak chwilowo do zdjęć i byłem pod wrażeniem  ;) Nie czuje się na niego zasłużony bo było wiele ciekawszych relacji ale już też nie chce być którymś z kolei, kto odmawia.

Lukost, mimo wszystko pamiętając doskonale Twój miły gest z poprzedniej edycji muszę zaproponować, bo jeśli chcesz i masz fajne miejsce to nic nie stoi na przeszkodzie by powędrował do Ciebie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro taka wasza wola to niech tak będzie.  Obraz jest na prawdę super i był na pewno pracochłonny. Kilka dni temu porównałem go tak chwilowo do zdjęć i byłem pod wrażeniem  ;) Nie czuje się na niego zasłużony bo było wiele ciekawszych relacji ale już też nie chce być którymś z kolei, kto odmawia.

Lukost, mimo wszystko pamiętając doskonale Twój miły gest z poprzedniej edycji muszę zaproponować, bo jeśli chcesz i masz fajne miejsce to nic nie stoi na przeszkodzie by powędrował do Ciebie :)

Serio? W takim razie chętnie go przygarnę.  Dzięki!  :D

Obraz zawiśnie w dość ciekawym miejscu... (Marek wie, gdzie ;) ) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lukost zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)