Skocz do zawartości

Proszę o pomoc kogoś pracującego w służbach.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Obecnie piszę pracę licencjacką na temat zarządzania kryzysowego (dokładnie podam dla zainteresowanego na PW - tak na wszelki). Muszę ją oddać do połowy maja.

 

Pozostało mi około kilku stron, na których musi znaleźć się wywiad (kwestia promotora). Planuję przeprowadzić kilka krótszych wywiadów pod tytułami: miejsce (poszczególna służba) w systemie zarządzania kryzysowego.

 

Na chwilę obecną żołnierza będę miał. Ale miło by było gdyby znalazł się jakiś policjant, albo jeszcze bardziej - strażak. (ratownik medyczny) i inne służby związane z bezpieczeństwem, meteorologią, itp także mile widziane :)

Widzę to tak:

 

1. W wordzie zadam kilka (max 10) pytań, na które należałoby odpowiedzieć przynajmniej kilkoma zdaniami.

2. Dana osoba, jeżeli taka się znajdzie, odesłała by mi plik - a ja po przeczytaniu wkleję wywiad do pracy.

3. Nie wiem jak to z tym jest, ale musiałbym użyć w pracy imienia i nazwiska danej osoby. np Wywiad z Janem Kowalskim - policjantem (pod spodem treść).

4. Także nie wiem jak to jest w przypadku załącznika wywiadu do pracy - czy jest wymagany, czy po prostu wierzą na słowo że taki wywiad był. Jeżeli jest wymagany, to musiałbym mieć wydrukowany wywiad na kartce z podpisem danej osoby (jako dowód) - albo pieczątką. Czymś co byłoby dowodem ( zwracam koszty wysyłki listu itp).

 

Nie mogę napisać tego sam, i poprosić czy mogę wpisać kogoś imię - bo promotor zna mój sposób pisania.

Dlatego proszę was, jeżeli znajduje się tu osoba pracująca w służbach, byłbym BAAARDZO wdzięczny. - To mi uratuje "tyły". :D

 

ps. jeżeli w złym dziale to proszę o uwagę i ewentualne przeniesienie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę naiwnie podchodzisz do tematu. Nikt ze " słuźb" bez zgody komendanta się nie wypowie.

To zależy od tego jakie kolega ma pytania.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pisałam pracę licencjacką z zarządzania kryzysowego. Wprawdzie dość dawno temu, ale nie miałam problemów ze znalezieniem osób do przeprowadzenia wywiadów. Po prostu poszłam do Centrum Zarządzania Kryzysowego przedstawiłam sprawę, powiedziałam o co mi chodzi i uzyskałam odpowiedzi od kierownika tego centrum, a dodatkowo od strażaka i od strażnika miejskiego. Kierownik poprosił tylko, bym przyniosła im potem kopię pracy do ich biblioteczki, pożyczył mi też parę pozycji literatury, którą wykorzystałam do pisania pracy  :)

Nie wiem czy u Ciebie jest taka możliwość? Może spróbuj - coś powinno być przy Urzędzie Miasta - choć z pewnością wiele zależy od podejścia ludzi.

SW N-150/1200 EQ3-2
Nikon Action EX 10X50 CF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pisałam pracę licencjacką z zarządzania kryzysowego. Wprawdzie dość dawno temu, ale nie miałam problemów ze znalezieniem osób do przeprowadzenia wywiadów. Po prostu poszłam do Centrum Zarządzania Kryzysowego przedstawiłam sprawę, powiedziałam o co mi chodzi i uzyskałam odpowiedzi od kierownika tego centrum, a dodatkowo od strażaka i od strażnika miejskiego. Kierownik poprosił tylko, bym przyniosła im potem kopię pracy do ich biblioteczki, pożyczył mi też parę pozycji literatury, którą wykorzystałam do pisania pracy  :)

Nie wiem czy u Ciebie jest taka możliwość? Może spróbuj - coś powinno być przy Urzędzie Miasta - choć z pewnością wiele zależy od podejścia ludzi.

A czy pamiętasz jakieś tytuły warte uwagi? Chciałbym coś jeszcze dopisać w pracy, abym bibliografie miał obszerniejszą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal 2010-2024