Skocz do zawartości

Nibiru - filmik z sieci


lukasz25

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=_NPiQxNy4qU

Jest to filmik z rzekomej obserwacji planety X. Co o tym sadzicie. Bo sam nie wiem co o tym myśleć.

Co o tym myśleć ?  Że Ktoś ma  zerowe umiejętności odnośnie obróbki video i  pokazuje podskakującą  plamę z podpisem nibiru. 

Równie dobrze na jakims forum ezo może to być film podpisany  "coś  porusza się nad naszym miastem"  albo  "u mojej babci w lesie".

Jednym słowem,  żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz25

A gdyby ktoś zrobił zbliżenie owłosionej dupy i podpisał "Nibiru" - też by Cię zaintrygowało?

Wyjaśnij mi jedno - jak można dać się zaintrygować przez taki bełkot, takie gówniane nic i to w dobie powszechnego dostępu do informacji, gdzie każde ważniejsze hasło jest odległe o ledwie kilka kliknięć?

Jak można doprowadzić swoją wiedzę do poziomu bezużytecznej papki, gdzie każdy bełkot jest się w stanie przykleić i funkcjonować w rzeczywistości?

Jak można dać się ogłupić przez teorie spiskowe tylko dlatego, że lenistwo nie pozwala na dowiedzenie się o podstawach z danej dziedziny? Jeśli czegoś nie wiesz, doczytaj najpierw choćby w Wikipedii. Wtedy zobaczysz, ile warty jest bełkot kretynów liczących na to, że znajdą dookoła siebie wyznawców, którzy w istocie okażą się jeszcze większymi debilami.

I jeszcze jedno - mam nadzieję, że liczba 25 w twoim nicku to nie jest twój wiek. Bo jeśli jest... ech, wolę nie kończyć.

Poczytaj sobie jakieś podstawowe informacje o świecie, który jest naprawdę daleko bardziej fascynujący niż te wszystkie rzygowiny nazywające się dumnie "teoriami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasmaras, jestem pod wrażeniem Twojej wypowiedzi  :o

Nic dodać, nic ująć.

Ja rowniez. Swoja droga po poswieceniu kilku sekund na ten filmik mozna tylko powiedziec ...Ja pie....e  8)

Lyra 102/1100 achro, WO Redcat 51 apo,  HEQ5 pro, Skywatcher Star Adventure, 8x42, Asiair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz25

A gdyby ktoś zrobił zbliżenie owłosionej dupy i podpisał "Nibiru" - też by Cię zaintrygowało?

Wyjaśnij mi jedno - jak można dać się zaintrygować przez taki bełkot, takie gówniane nic i to w dobie powszechnego dostępu do informacji, gdzie każde ważniejsze hasło jest odległe o ledwie kilka kliknięć?

Jak można doprowadzić swoją wiedzę do poziomu bezużytecznej papki, gdzie każdy bełkot jest się w stanie przykleić i funkcjonować w rzeczywistości?

Jak można dać się ogłupić przez teorie spiskowe tylko dlatego, że lenistwo nie pozwala na dowiedzenie się o podstawach z danej dziedziny? Jeśli czegoś nie wiesz, doczytaj najpierw choćby w Wikipedii. Wtedy zobaczysz, ile warty jest bełkot kretynów liczących na to, że znajdą dookoła siebie wyznawców, którzy w istocie okażą się jeszcze większymi debilami.

I jeszcze jedno - mam nadzieję, że liczba 25 w twoim nicku to nie jest twój wiek. Bo jeśli jest... ech, wolę nie kończyć.

Poczytaj sobie jakieś podstawowe informacje o świecie, który jest naprawdę daleko bardziej fascynujący niż te wszystkie rzygowiny nazywające się dumnie "teoriami".

Panas jak bym mógł to dałbym Ci + a nawet trzy-masz u mnie browca :D

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele taka ekspresywna muzyka do takiego dziadostwa  ;D

Is Your heartache tell 's a truth about a żarek  od papierosa in the darkness?

:D :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Modowi wyczyszczenie wątku z wszystkich wpisów oprócz autora i Marka, którego wypowiedź dobitnie podsumowuje i kończy  jednocześnie  ,,temat" oraz zamkniecie - szkoda miejsca na serwerze na taką ......  >:(

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek przecież nikt tego nie traktuje poważnie! A temat jest w odpowiednim miejscu....idealny do pośmiania się z głupoty w śnieżne dni! :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis tego głupotą nawet nazwać nie można i ,,nic śmiesznego"  ;)

Dalej optuje za zamknięciem tematu  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)