Skocz do zawartości

Forumastronomiczne.pl Facebook


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż ,kilka minute temu wbiłem na stronę forum na fb. Dałem lubię to , a potem zobaczyłem ,że ostatni post został dodany 1 stycznia. Nie jest to duża aktywność ,ponieważ dziś jest 21 stycznia, a więc mamy różnice 20 dni. Przydałoby się aby pisać na fb ,o wszystkim co jest na forum tzn. dodawać zdjęcia ,pisać o różnych konkursach ,od czasu do czasu napisać co w jakim dniu najlepiej oglądać. Jeżeli ktoś nie może tego zrobić ,ponieważ ma zbyt mało czasu ,może przekaże fb komuś innemu? Musimy sobie zdawać sprawę ,że nie każdy wchodzi codziennie na forum, a na fb szybko i łatwo można się dowiedzieć. 

Tonight I?m running away

Tonight I?m flying away

Take my hand

I?m gonna take you to my secret place

Hold your breath

I?m gonna take you to my wonderland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się z Mordragiem zgadzam! Przydało by się żeby konto na fb żyło, bo raz na jakiś czas wrzucony szkic (choć piękny) to Robercie trochę za mało... A skoro ja "polajkowałem" stronę forum na fb, to chyba wszystkie jakieś aktualności wyświetlają się moim znajomym. Tak mi się wydaje przynajmniej, ale mam stronę mojej hodowli na fejsie i wiem że w jej przypadku tak to działa. Więc może i czegoś moi nastoletni znajomi by się dowiedzieli? :)

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny bezsensowny temat, od samego biadolenia nic się nie zmieni mnie osobiście nie interesuje FB, ale nie stoi nic na przeszkodzie aby ktoś się tym zajął a nie marudził że się nic nie dzieje.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie są opcje "mianuj administratorem!"

Nie jestem wybitnym facebbokowym surferem... Powiedzcie mi zatem jak to działa? Czy user facebooka loguje się na swoim haśle a ma dostęp do strony forum na FB?

Czy może dokonywać zmiany ustawień z kasacją strony włącznie?..wreszcie czy można ograniczyć uprawnienia takiej osoby tylko do publikowania  samych treści jako FA  jak i ich edytowania ? 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miło mi donieść, że zgodnie z Waszymi propozycjami wyznaczyłem admina na naszym  FanPage'u  8)

Jako oldboy średnio czuje "fejsa"  ;) -dlatego zaufałem w tej materii nastolatkowi!  Kolega Tranox zadba od dziś by na facebooku były najświeższe informacje o tym co się dzieje na forum  i co jest godnego przeczytania!  :)

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)