Skocz do zawartości

Małe zmiany techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym,  że nasze małe forum troszkę już wrosło w astro-rzeczywistość postanowiłem nieco zmienić zasady pisania postów, rodem z innych for. Od tej chwili:

  • użytkownik nie może usunąć żadnej wiadomości,
  • ponadto użytkownik może modyfikować ostatnią wysłaną przez siebie wiadomość ale tylko przez 30minut. Wszystkie zmiany na życzenie za porozumieniem ze mną
DLACZEGO?

Powoli się powiększamy zatem przybywa nam userów. Nie chcę by w wartościowych tematach świeciły luki.

Pozdrawiam Wasz Moderator globalny :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wanderer

  • użytkownik nie może usunąć żadnej wiadomości,

:( szkoda, ceniłem sobie na tym forum funkcje usuwania własnych wiadomości np. tematy zawierające nieaktualne ogłoszenia w dziale giełda, może jednak wrócić do tej funkcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Technicznym pracujemy na rozwiązaniem problemu, w ramach prac serwisowych czat został niestety wyłączony..myślę na kilka godzin.

Wszystko wróci do normy możliwie jak najszybciej.

Przepraszam za problemy techniczne!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujcie się zalogować...włączyliśmy czata

Czyli, że jednak funkcja usuwania wiadomości nie wróci? :(

Wan spróbuje (w czasie późniejszym)  by ta opcja była aktywna przy dziale giełda. W innych sprawach pozostanę przy swoim zdaniu.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

choć nie byłem zalogowany, na FA zaglądałem od czasu do czasu by zobaczyć co się dzieje na "wyluzowanym forum". nie zrozumcie mnie źle, ale takie zmiany sprawiają, że FA jest trochę mniej "wyluzowane"

Piszesz  ignisdei: "Nie chcę by w wartościowych tematach świeciły luki", ale czy użytkownicy nie są właścicielami tworzonej przez siebie teści? Sam ostatnio postulowałeś na AM, że nie chesz mieć pewność, że twoje 3000 postów jest bezpieczne. Ile postów zostało ogołoconych na AF przez to, że pokłóceni użytkownicy nie chcieli by ich treść dodawała wartości nielubianego już przez nich forum?

no chyba, że regulamin mówi, że kazda treść wpisana na FA staje sie własnością własciciela forum.

mam nadzieje, że nie masz mi za złe moich uwag. tak chiałem się upewnić jak sprawy wyglądają

astropozdrawiam

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że każdy jest "właścicielem" własnych wypowiedzi...i każdy ma prawo do ochrony swojej własności. intelektualnej. Może też zażądać wykasowania jej jeśli nie życzy sobie by jego dobra służyły celom niezgodnym np. z jego przekonaniami.

Wiesz do czego dążę? Jesteśmy narodem troszkę emocjonalnym, działamy często w afekcie, pod wpływem impulsu a również używek wzmacniających  nasz słowiański temperament ;).

Są na forach  czasem wypowiedzi (skarby) zasługujące na pozostawienie. Jeśli, ktoś chciał by skazywać konto wraz z postami bez wyraźnej przyczyny, powodowany klimatem chwili zrobił by źle. Wolał bym żeby: gdy emocję opadną, na spokojnie pogadał ze mną o tym.. wywalił co mu leży na duszy i abyśmy ustalili jakieś wspólne stanowisko. Zawsze jestem zdania, że wszytko można załatwić polubownie a słowo "przepraszam" wiele nie kosztuje  i jeśli to sprawa np. urażonej dumy  można podać sobie ręce lub rozstać się w zgodzie. Bez szkody dla społeczności. 

Adam, chcę by było to forum opiniotwórcze nie związane z żadnym sklepem czy promujące konkretny serwis w zamian za gratyfikację finansową. Taki był mój zamysł. Każdy może tu napisać lub poznać czyjąś opinie bez linkowania np. do produktu sklepu właściciela. Nie mamy tylu userów co inne duże fora ale co tydzień nas kilu przybywa.

Jeśli pozostawicie tu swoje posty będzie mi niezwykle miło. Z każdą sprawą można się do mnie indywidualnie zwracać.

ps. Co do klauzuli zwartej w regulamin  o której byłeś uprzejmy wspomnieć...tak istnieje zbliżony zapis,ale znacie mnie nie potrafię działać jak Hakata ..wierzę raczej w NETYKIETĘ.

Pozdrawiam Robert

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)