Skocz do zawartości

FA szuka moderatorów!


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z rosnącą ilością postów i nowymi rejestracjami rośnie tez ruch na forum. Wiele działów ma już swoich moderatorów jednak aby efektywnie zarządzać forum potrzeba nam jeszcze kilka osób do kadry moderatorskiej. Prośbę moją apeluję zarówno do osób posiadających uprawnienia moderatorskie jak i tych którzy chcieli by się społecznie udzielać  na rzecz FA i wstąpić do naszej kadry moderatorskiej.

Bycie moderatorem forum to odpowiedzialność również prawna więc moderatorem FA może być osoba która ukończyła 18 lat!

Musi być to osoba, której na sercu leży rozwój forum, ktoś z zauważalnym wkładem w życie forum, oraz osoba w miarę dyspozycyjna mogąca poświęcić jakiś zakres swojego dziennego czasu dla forum.

Od moderatora oczekuję też własnego zaangażowania i inicjatywy, oraz choć "średniej" wiedzy w danej dziadzinie. 

Na stronie głównej widać kto jest opiekunem danego działu a które nie są jeszcze zagospodarowane! Potrzebne są też osoby które wesprą istniejących moderatorów, bo dział może mieć ich kilku np. potrzebujemy drugiego moderatora do działu "astronomia ogólna" .

Bardzo proszę  osoby, które chciały by "własne poletko do zagospodarowania na FA"  o pisanie do mnie w tym temacie lub na PW

Pozdrawiam Administrator

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam!

Nieśmiało zgłaszam swoją kandydaturę :) Jak najbardziej zależy mi na rozwoju forum, 18 lat podobno mam, reszta też chyba się zgadza :)

Gdzie?

 

1. Astronomia dla początkujących - właściwie nowy dział, którego pomysł udało mi się przepchnąć coby ośmielić więcej nowych użytkowników. Nowi jak to nowi lubią robić sporo błędów, przekręcać nazwy, a jestem wyczulony na takie rzeczy co nie jest tajemnicą ;)

 

2. Astronomia ogólna - teoria, czyli mój "konik", mam jakąś koncepcję na budowę tego zapomnianego przez Boga i użytkowników działu.

 

3. Portale i programy astronomiczne - myślę, że słabo wykorzystany potencjał zwłaszcza po stronie zagranicznej :)

 

No, to tyle, tak w skrócie  :)

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej widać kto jest opiekunem danego działu a które nie są jeszcze zagospodarowane! Potrzebne są też osoby które wesprą istniejących moderatorów, bo dział może mieć ich kilku np. potrzebujemy drugiego moderatora do działu "astronomia ogólna" .

 

Gdzie to widać, bo odkąd zmieniono silnik ja nie widzę żadnych moderatorów z wyjątkiem moderatorów globalnych. Myślałem że zrezygnowałeś z moderatorów działów.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)