Skocz do zawartości

Komercyjny silnik dla forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Klikać, klikać - chcecie, żeby mniejszość decydowała o większości  ;) A wpłaty to tu mamy http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?topic=3633.msg44368;topicseen#msg44368

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze jednak ankieta, tym razem na naklejkę ogólną?  8)

Myślę że z Twojej zrobimy cegiełki dla darczyńców a z mojej po usunięciu słowa "cegiełka" i pozostawieniu adresu forum zrobimy ogólną-astronomiczną do nalepienia na samochód np.!  :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebym nie został źle zrozumiany bo swoją ,,stworzyłem" dla pobudzenia twórczości innych na początku wątku  ;)

Myślę, że ta Ignis jak ją nazywasz ,,ogólno-astronomiczna" powinna zawierać jednak logo forum - jeśli to ma być Twoja to ono jest tam niezbędne - np zamiast Newtonka - moje zdanie oczywiście  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze przyjrzysz to jest w Logo  ;) , a jak będzie porządny Jpeg jaki ma Jacek2 to teleskopu nie trzeba - będzie widoczny  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wygrał projekt Pejcza, zrobimy go w nakładzie powiedzmy 30szt gdyby komuś  przyszło do głowy jeszcze wspomóc Engine forum. Chciałbym też zrobić wersję mojej naklejki z napisem  www.forumastronomiczne.pl bez magnesika jako nalepkę na samochód, teleskop. walizkę  w ilości 20szt  :)

Jacku możesz się wypowiedzieć  w tej kwestii?

Wszystko można domalować ;) Zresztą na taką ogólną naklejkę też mam pomysł ale nie będę Robertowi w paradę wchodził ;)

Ależ nie! Zrób projekt!

ps. Wątki scaliłem  :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę znać format naklejek, cegiełka może być nieco większa od naklejki zlotowej. Oczywiście rozmawiamy o zwykłych naklejkach na folii samoprzylepnej. Jeżeli chodzi o magnesiki z logo forum to postaram się zrobić ich tyle żeby wystarczyło dla zlotowiczów.

Potrzebuję w miarę prędko te formaty bo trzeba ruszać z tematem a czasu coraz mniej.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę znać format naklejek, cegiełka może być nieco większa od naklejki zlotowej. Oczywiście rozmawiamy o zwykłych naklejkach na folii samoprzylepnej. Jeżeli chodzi o magnesiki z logo forum to postaram się zrobić ich tyle żeby wystarczyło dla zlotowiczów.

Potrzebuję w miarę prędko te formaty bo trzeba ruszać z tematem a czasu coraz mniej.

Kiedyś Wiehu zrobi l naklejki "Astro"  dla jednego Kolegi któremu spłonął dom i dla jednego Kolegi który dostał wylewu. Zbieraliśmy kasę na Maniaku i A4u , nie wiem czy pamiętasz były chyba na "pół pocztówki" myślę takie powinny być i nasze naklejki  by można je było nalepić na naszych sprzętach!  :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie

1) Jacek,  Ustka  20zł -2 cegiełki

2) Łukasz, Biała Podlaska  40zł 4 cegiełki

3) Paweł , Police 10zł 1 cegiełka

4) Tadeusz, Opole 20zł 2 cegiełki

5) Paweł,Wronki 10zł 1 cegiełka

6)Dawid, Dąbrowica 20zł 2 cegiełki

7) Krzysztof, Tropy Elbląskie  20zł 2 cegiełki

8)Zdzisław , Szczecin 50zł 5 cegiełek

9)Jacek, Szczecin 10zł 1 cegiełka

10)Tadeusz, Szczecin 10zł 1 cegiełka

11)Zbigniew, Szczecin 30zł 3 cegiełki

12) Szymon, Marzenin 10zł 1 cegiełka

13) Sławomir, Oborniki 10zł 1 cegiełka

14) Anonimowy darczyńca 470zł życzył sobie by nie wysyłać mu cegiełek

15) Maciej ,Złocieniec 10zł 1 cegiełka

16)Mariusz, Mirsotowice Dolne13.40zł   1 cegiełka

17) ASTROFAKTORIA + PAWEŁ Tczew 50zł 5 cegiełek

Razem 33 cegiełki

334,40 + 470= 803,40 zł

Zakupiono silnik za

175 $ + 10 $ 20 osobowy czat na 6 miesięcy = $185,00 USD

Kurs wymiany: 1 Złoty polski = 0,301253 Dolary amerykańskie

Z kwoty 614,10 PLN

Na kwotę $185,00 USD

Pozostałą kwotę 189,30 zł przeznaczymy na wydrukowanie naklejek

oraz proponuję przeznaczyć  na opłacenie nadchodzącej opłaty za domenę www.forumastronomiczne.pl która niedługo wygasa!

Hosting mamy już opłacony!

Proponuję wydrukować zatem 30 cegiełek wg wzoru Pejcza i może 20szt  wg mojego wzoru by było  urozmaicenie  ;)

Co do cegiełek forumowych zostawimy sprawę otwartą.

Proponuję nie wysyłać już więcej pieniędzy na cegiełki bo zgromadziliśmy potrzebną kwotę!

Jeszcze raz bardzo dziękuję na wspomożenie naszej społeczności!

--

Pozdrawiam

Robert

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie zaczęliśmy żmudną drogę zmiany silnika.  Na razie przenieśliśmy treść + załączniki, działa też czat. Z każdym dniem forum będzie wracać do normalności i będziemy poznawać nowe możliwości tego fajnego silnika! Przepraszam więc za ewentualne kłopoty z obsługą forum

Pozdrawiam Administrator

  • Like 2

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o cierpliwość ;) To co widać obecnie to efekt importu z silnika SMF, udało się przenieść większość iformacji, łącznie z załącznikami co nie zawsze się udaje. Forum działa obecnie na silniku IP.Board, do wyboru były praktycznie dwa komercyjne rozwiązania - vBulletin i iPB, ignis wybrał IPB i myślę ze zrobił dobrze, z czasem decyzja jego zaprocentuje o czym jestem przekonany :) Jest jeszcze sporo rzeczy do skonfigurowania/aktywowania, łącznie z wyglądem - to co widać teraz to "goła" istalacja IPB, wszelkie bloki/moduły będziemy dodawać w kolejnych dniach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy :) Jedyna uwaga, to że można było nas poinformować o procesie. Siedzimy sobie ja czacie w jakieś 7 osób, a tu nagle CIACH! Forum nie ma :P

Jeszcze troszkę tak będzie...Sorka wszystko jest niestabilne ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zdziwiłem, pojaśniało jakoś, dobrze że zalogowałem się w dzień 8)

Co do ocen trzeba nową formułę poeksplorować, tak na wstępie mógłby być łatwiejszy dostęp do najświeższych stron w wątku.

I przycisk do wysyłania wiadomości "wyślij" a nie "napisz". To początki i jeszcze pewnie dużo pracy dla Admina.

Wydaje się ciekawie, mam nadzieję, że ew. uwagi są przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo's sprawdzania to sprawdza ;D

 

A wlaśnie że nie sprawdza pisiowni :-\  Na innych jest OK

Sprawdźcie proszę, czy to tylko mnie i Piotrkowi nie sprawdza ???

Dobra - znalazłem rozwiązanie trzeba oprócz ptaszka przy sprawdzanie pisowni zaznaczyć język - polski C:-)

post-476-0-64264000-1377026978_thumb.jpg

post-476-0-78237900-1377027001_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten mój zrzut jest z firefoxa! Nie rozumiem! :unsure:

 

Post wyżej wyjaśnienie - ale powtórzę, oprócz zaznaczonej ptaszkiem sprawdzaj pisownię trzeba kropy przy języku - chyba świeży i nie zaznaczył się z automatu :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha zaznaczcie sobie w panelach "Automatycznie wykryj czy moja strefa czasowa używa czasu letniego" bo miałem źle czas ustawiony! ;D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)