Skocz do zawartości

Czy widać baner konkursowy?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Ja tylko z małym pytankiem...Doszły mnie słuchy, że z określonych przyczyn nasz konkursowy  baner może być niewidoczny w niektórych przeglądarkach. Zrobiłem screeny z czterech najpopularniejszych przeglądarek. Ja nasz baner widzę tak jak w załączniku.   I prośba jeśli ktoś nie widzi banera oproszę napisać w tym temacie.

Oczywiście po wyłączeniu adblocka:

 

Kolejno

  1. Mozilla    post-3-0-09069900-1389118034_thumb.jpg
  2. Chrome  post-3-0-01000600-1389117607_thumb.jpg
  3. IE           post-3-0-26725200-1389117612_thumb.jpg
  4. Opera    post-3-0-43734600-1389117618_thumb.jpg

 

Będę zobowiązany!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę na: W - XP z przeglądarką M Firefox, na W - Vista z IE, i w pracy na Win7 64 z przeglądarką IE i M Firefox 8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety adblock blokuje reklamy a nasze banery są w polu reklamowym! Ponieważ banery to reklamy i są tam gdzie być powinny O0

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra na Mozilli, Chromie, Operze, Safari  na Win7, oraz Mozilli i Chromie na Androidzie :)

Na Mozilli widać przy włączonym oprogramowaniu blokującym reklamy.

Daniel - Ty z GB już nadajesz tak ??

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, AdBlock ukrywa

Wiesław, Filip - po to jest AdBlock aby reklamy ukrywał - chodzi o to czy Baner Konkursowy jest widoczny w przeglądarkach (rożnego typu i na rożnych systemach operacyjnych) bez włączonych ,,zabijaczy reklam" !!!! :D

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław, Filip - po to jest AdBlock aby reklamy ukrywał - chodzi o to czy Baner Konkursowy jest widoczny w przeglądarkach (rożnego typu i na rożnych systemach operacyjnych) bez włączonych ,,zabijaczy reklam" !!!! :D

Jacek, nasze posty były odpowiedzią na:

 

 

 

Na Mozilli widać przy włączonym oprogramowaniu blokującym reklamy.

 

;)

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, nasze posty były odpowiedzią na:

 

 

Szanowny Filipie - po pierwsze:  nie tłumacz Wiesława tylko pisz za siebie.

 

Po drugie: Admin w bardzo ważnej sprawie zadał proste pytanie:

 

,,Cześć!

Ja tylko z małym pytankiem...Doszły mnie słuchy, że z określonych przyczyn nasz konkursowy  baner może być niewidoczny w niektórych przeglądarkach. Zrobiłem screeny z czterech najpopularniejszych przeglądarek. Ja nasz baner widzę tak jak w załączniku.   I prośba jeśli ktoś nie widzi banera oproszę napisać w tym temacie.

Oczywiście po wyłączeniu adblocka:"

 

Ostatnie zdanie podkolorowałem 8) To po jaką cholerę pisać ,,Ja tak samo, AdBlock ukrywa" Wystarczyło jak większość - WIDZĘ baner konkursowy :D

I nie dyskutujmy w tym wątku :)

 

Proszę innych Szanownych Userów o udzielenie odpowiedzi - To bardzo ważne dla FA :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze, zatem baner konkursowy widać na wszystkich możliwych systemach, konfiguracjach i urządzaniach ... chyba, że włączony jest filtr antyreklamowy. Ale to już leży poza naszymi kompetencjami gdyż baner konkursowy jest reklamą jak każda inna i  każdy indywidualnie może ją zablokować oprogramowaniem nie związanym z  silnikiem forum!
Dziękuję  za Wasze wypowiedzi bardzo nam pomogły. 8)
 
Z Poważaniem Ekipa FA

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Filipie - po pierwsze:  nie tłumacz Wiesława tylko pisz za siebie.

 

Po drugie: Admin w bardzo ważnej sprawie zadał proste pytanie:

 

,,Cześć!

Ja tylko z małym pytankiem...Doszły mnie słuchy, że z określonych przyczyn nasz konkursowy  baner może być niewidoczny w niektórych przeglądarkach. Zrobiłem screeny z czterech najpopularniejszych przeglądarek. Ja nasz baner widzę tak jak w załączniku.   I prośba jeśli ktoś nie widzi banera oproszę napisać w tym temacie.

Oczywiście po wyłączeniu adblocka:"

 

Ostatnie zdanie podkolorowałem 8) To po jaką cholerę pisać ,,Ja tak samo, AdBlock ukrywa" Wystarczyło jak większość - WIDZĘ baner konkursowy :D

I nie dyskutujmy w tym wątku :)

 

Proszę innych Szanownych Userów o udzielenie odpowiedzi - To bardzo ważne dla FA :)

Jezuuu, Jacek ja umiem czytać. Wiem co napisał Robert, ale przecież pojawił się post, że widać z (innym) programem. Po prostu napisałem co ja widzę - i wszystko.

 

Natomiast co "średnio dobrych" czy "niedobrych" narzędzi mam to samo zdanie, co do programów graficznych. Każdy, kto chce podrasować fotkę rodzinną uważa, że musi do tego być Photoshop, bo wszystko inne to żenada. Ja od zawsze pracuję (zawodowo) w Corelu Photopaint i .... da się. Nie mam co prawda nieograniczonego wręcz wyboru filtrów, ale załatwiam innymi metodami. Może i to się stąd bierze, że ja muszę zapłacić za program, do użytku firmowego, nie wystarczy mi ściągnąć pirata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też tu nic nie irytuje (nie irytowałoby)... mam nadzieję. Ale muszę napisać tak: zazdroszczę tym, którzy mają tyle czasu, żeby stosować różne ustawienia w zależności od tego gdzie włażą. U mnie po prostu jest ten adblock - i tyle. A jest tylko dlatego, że bez niego na wiele witryn po prostu nie da się wchodzić. A np. na fora wchodzę wtedy, gdy robię sobie krótką przerwę w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)