Skocz do zawartości

Wirus?


Rekomendowane odpowiedzi

Z forum wszytko OK. Zainstalujcie sobie legalnego Noda albo Nortona 360 ....wyszukają i wypalą całe ścierwo. Nie bawcie się w darmowe avasty!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po generalnym czyszczeniu dalej to samo.

U mnie też się pojawia,choć nie tak często jak na początku.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SYNTA 14,pełnoaperturowy ND5, Scopos 30mm, SW UWA  13 / 8 / 5 mm 70*,Pentax XW 7 mm,ATM okular.18 mm 120* i 55 mm 68*, Barlow GSO ED 2X,SM 20x80, DO SL 15x70,10 x50,2,5x25,Canon EOS 450D, polaryzacyjny zmienny,księżycowy 2"-13%,,Orion UB 2".OIII 2",kolorowe Meade 4000, i Wielkie Marzenie o wielkim teleskopie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.facebook.com/pages/Astronomia-S%C5%82upsk/866502086751044

https://www.facebook.com/groups/199415933741016/

PTMA - W-wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 dni nie moge przegladac forum na telefonie. Klikniecie jakiegokolwiek linku przekierowywuje mnie na FB i polubienie strony Zalukaj.pl

William Optics Zenithstar 73 III APO, Sky-Watcher Star Adventurer GTi, ZWO ASI1600MM Pro, ZWO EAF 5v, Filtry + kabelki

 

http://www.astrobin....s/FunkyKoval35/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi dziś rano na telefonie, gdy weszłam na str. główną FA niczego nie dało się kliknąć. Dopiero jak przeczyściłam historię i cookies to wszystko wróciło do normy...

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę do Ciebie posta z androida przeskanowałem wszystko ..

norton 360 na pewno niczego nie znalazł na kom?rce ..niczego też ten zegar na kompie nie zostawił i analogicznie w kom?rze..mi raz rzeczywiście włączyło się przekierowanie na na fejsbuka dlatego odinstalowałem stary zegar i dałem ten który używaliśmy wcześniej... mam nadzieje, że to już koniec problemów

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy parę dni. Problem występował tylko na FA więc nie było to związane z całą przeglądarką wtedy występowało by na innych forach/stronach.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________

 

 

 

CZYŚCIĆ HISTORIĘ I CIASTECZKA!!! TO POMAGA!!!

_________________________

  • Like 2

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisław, u mnie też miałem taki myk. Wywaliłem zakładkę, przez którą wchodziłem na FA. Poczyściłem ciastka i jest ok. A to, że jest to problem związany z FA jestem pewien na 99% gdyż na innych otwieranych zakładkach nie występuje.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum wszytko OK. Zainstalujcie sobie legalnego Noda albo Nortona 360 ....wyszukają i wypalą całe ścierwo. Nie bawcie się w darmowe avasty!

Akurat avasta bym nie winił, ja korzystam z niego od ponad 8 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :) Teraz też żadnego syfu nie wyłapałem, gdy inni mieli problemy.

  • Like 1

NIKON ACTION EX 10x50 CF

Canon 450D + Tamron 2.8/17-50 mm, Jupiter 37A 3.5/135, statyw Velbon DF60

Zapraszam na : http://starryshot.wordpress.com/ oraz https://www.facebook.com/StarryShot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę do Ciebie posta z androida przeskanowałem wszystko ..

norton 360 na pewno niczego nie znalazł na kom?rce ..niczego też ten zegar na kompie nie zostawił i analogicznie w kom?rze..mi raz rzeczywiście włączyło się przekierowanie na na fejsbuka dlatego odinstalowałem stary zegar i dałem ten który używaliśmy wcześniej... mam nadzieje, że to już koniec problemów

Tylko ze ja nie mam androida. Telefon to Blackberry Z10, a system to BB 10.2.1

William Optics Zenithstar 73 III APO, Sky-Watcher Star Adventurer GTi, ZWO ASI1600MM Pro, ZWO EAF 5v, Filtry + kabelki

 

http://www.astrobin....s/FunkyKoval35/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja nie mam androida. Telefon to Blackberry Z10, a system to BB 10.2.1

Ale czy teraz z nowym zegarem widzisz fejsa na przekierowaniu?

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo i za cholerę nie mogłem się przez kilkanaście dni wylogować, a od kilku dni otworzyć żadnego postu. Dzięki podpowiedzi Zdzicha wywaliłem wszystkie ciasteczka (cookie), i nic,- później sprawdzałem avasta i nic,- a w między czasie już zaczął działać Robert i chyba dzięki Niemu, gdy skończyłem sprawdzanie kompa już uaktywniło się FA.

Dało mi to jednak wiele. Przekonałem się, że jednak można samodzielnie pogrzebać w kompie nie uszkadzając go całkowicie. Ewolucja to piękny wymysł natury....-  pokonałem dinozaura (czyli siebie samego, własne lęki i nie wiarę w swoje możliwości).  

Ha i co Wy na to?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nortony etc. nic nie dadzą, bo problem tkwi lub tkwił po stronie serwera. Jakiś niechciany kod uruchamiał się pewnie z silnikiem strony lub konkretnie z pluginem zegara. 

  • Like 1

Kończę temat, gdy ktoś po 3 minutach zaczyna pytać o znaki zodiaku. Wychodzę z założenia "nie ucz świni śpiewać - nic nie wskórasz i zdenerwujesz świnię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)