Skocz do zawartości

Oddajcie głos na nasz projekt edukacyjny


zoe

Rekomendowane odpowiedzi

Członkowie koła astronomicznego, ktorego jestem opiekunką,uczestniczą w projekcie edukacyjnym "Noc z astronomią". Projekt ten bierze udział w konkursie.Jeśli w głosowaniu on-line zdobędziemy największą liczbę głosów otrzymamy grant w wysokości 2 000zł,który zamierzamy wykorzystać na zakup strzętu astronomicznego.

Prosimy o wsparcie. Link do strony zamieszam poniżej.

Nr projektu 39

http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa2/projekty/pokaz/39.html?task=pokaz&view=projekty

Można głosować także ze strony naszego koła http://www.antares.dbv.pl/news.php

Liczy się liczba oddanych głosów. Każda osoba do 15 kwietnia może oddać dziennie tylko 1 głos.

Jedna osoba może podać tylko jeden adres e-mail i tylko z tego adresu e-mail może głosować.

W imieniu swoim i uczniów serdecznie

dziękuję  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie. Liczy się każdy oddany głos i chociaż konkurencja jest duża,a szansa na wygraną mała (chyba ,że stanie się cud)  to warto próbować .Zachęcam do głosowania. Od jutra dołączą  do glosowania również uczniowie.Niezdecydowanych zachęcam, wiem że nasza astrospołeczność jest jak wielka rodzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do czołówki nam daleko, ponieważ nasza szkoła nie ma tak dużo uczniów jak  szkoły w dużych aglomeracjach, więc dlatego zwracam się tutaj na forum do miłośników astronomii o  głosowanie na nasz szkolny projekt, tym bardziej ,że dotyczy astronomii.Oddać można dziennie tylko jeden glos , więc zachęcam nadal do głosowania.To nic nie kosztuje a nam z pewnością pomoże. Swoim podopiecznym ciągle powtarzam,że liczy się chęć działania  i zaangażowanie.Jest mi niezmniernie miło,że znalazło się kilka osób, ktore poparły swoim glosem naszą inicjatywę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem swój dzisiejszy głos:) A jest gdzieś ranking kto prowadzi i w ogóle punktacja?

Rankingu nie znalazłem, ale jak wejdziesz w galerię projektów to wyświetla się lista wg numerów. Rzucił mi się w oczy projekt, który ma ponad 1 500 głosów, są i takie z 10...

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba może podać tylko jeden adres e-mail i tylko z tego adresu

e-mail może głosować.

Weryfikacja poprawności głosowania będzie

przebiegała m.in. według adresów e-mail przypadających na dany numer IP.

Pierwszy raz należy aktywować link, który zostanie automatycznie wysłany na adres e-mail głosującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem w tym że ja mam ip zmienne  ::)

Tak pisze  w regulaminie ,ale u mnie też jest zmienny .Po odłączeniu od sieci mam też inny IP. Pewno chodzi o to, aby kilka osób nie głosowało  z jednego komputera. Może nam ktoś to wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)