Skocz do zawartości

Oddajcie głos na nasz projekt edukacyjny


zoe

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie chodzi o to, żeby jedna osoba nie założyła 50 kont e-mail i nie pykała 50 głosów na dobę (50 głosów/kont z tego samego IP = śledztwo). To, ze ktoś ma zmienne IP albo głosuje w poniedziałek z domu, we wtorek z roboty, a w środę od cioci z Wałbrzycha nie stanowi problemu.

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w szkole jak głosowaliśmy z jednego kompa to niestety głosów nie przybywało.

no tak, bo właśnie o to chodzi ze nie mozna głosowac kilka razy dziennnie z jednego komputera bo to tak jakby głosowała cały czas ta sama osoba. musi byc inne IP i inny adres email, to proste:)
M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę oddać głosu, bo bym nic nie mówił :D a tak na serio to nie mam, z czego zagłosować, więc z przykrością informuję, że jedyna komórka, którą mam to ta, co trzymam słoiki z przetworami na zimę a z niej jak wiadomo nie można oddać głosu, w niej tak można mówić i mówić dowoli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł! Jaka komórka klikasz na link i wpisujesz swego e-maila. Trzeba wspomóc inicjatywę astro-edukacyjną dla dzieci i młodzieży.

http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa2/projekty/pokaz/39.html?task=pokaz&view=projekty

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się ,że z jednego komputera głosować może wiele osób, nawet cała rodzina tylko wiadomo,że każdy ze swojego emaila raz dziennie(ciągle tego samego). Po piernika piszą w regulaminie o IP? Czasami lepiej nie wczytywać się w treść regulaminu.  Nadal nie wiem,  dlaczego kilka głosów oddanych na próbe w szkole system nie dodał. :-\

Straciliśmy dużo głosów.  :-[  >:(

Ale nie poddajemy się i glosujemy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się ,że z jednego komputera głosować może wiele osób, nawet cała rodzina tylko wiadomo,że każdy ze swojego emaila raz dziennie(ciągle tego samego). Po piernika piszą w regulaminie o IP? Czasami lepiej nie wczytywać się w treść regulaminu.  Nadal nie wiem,  dlaczego kilka głosów oddanych na próbe w szkole system nie dodał. :-\

Straciliśmy dużo głosów.  :-[  >:(

Ale nie poddajemy się i glosujemy dalej.

Bezsens bo wdł tego "tamci" też mogą swoje wyklikać.

Jesli ktoś się doczepi do IP i jawne naruszenie regulaminu to Was zdyskwalifikują od razu bo 2 koła piechotą nie chodzi i jakies zasady musza być.  IP ma pomóc w uczciwym głosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz wynik na chwilę obecną jest rewelacyjny -1192 głosy . Liczymy na Wasze głosy. :)

http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa2/projekty/pokaz/39.html?task=pokaz&view=projekty

Mówiłem ze jak każdy z nas codziennie będzie klikał to nazbiera się niezła liczba głosów :) Ciesze się przynosi to efekty i jak codzień oddaje swój kolejny głos:)
M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny głos poszedł. Swoją drogą znam osoby, które biorą udział w różnych konkursach "na lajki" i wiem, jakie tam układy, wymiany, handel głosami się odbywają. Będzie naprawdę ciężko.

Na sąsiednim forum konkurencja się pojawiła  8)

http://astronomia.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=9621

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny głos poszedł. Swoją drogą znam osoby, które biorą udział w różnych konkursach "na lajki" i wiem, jakie tam układy, wymiany, handel głosami się odbywają. Będzie naprawdę ciężko.

Na sąsiednim forum konkurencja się pojawiła  8)

http://astronomia.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=9621

Aktualne dane z 15.04.2012 godz. 23:30 to 2205 głosów naszego forumowego kolegi przeciw 512 z linku astronomia.pl

Więc nie jest chyba tak źle:)

Synta 12",  ES-y 30; 14, 8.8, 4.7;  filtry Lumicon 2"  OIII, UHC, H-Beta, H-Alfa
DSC  Lornetka 25X100, noktowizory

avatar3.png.b609b6d8baad58eb4a731d0d85b910e6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)