Skocz do zawartości

Astrokalendarz 2013


jpatka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Faktycznie,  ja również podziękowałem osobiście ale teraz moge zrobic to bardziej oficjalnie:) Jacek wykonał kawał dobrej roboty. Wczesniej był to taki kalendarz regionalny wydawany przez sekcje astronomiczną w Żaganiu, teraz stał się marką ogólnopolską :) W każdym razie wielu pasjonatów astronomii na pewno zapamieta, że w Zaganiu jest prężnie działająca sekcja astronomiczna która przyciąga młodych aby fajnie i z korzyścią dla siebie, spedzic wolny czas. Mam nadzieję ze w przyszłym roku kalendarz znów będzie miał takie wzięcie :)

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,  ja również podziękowałem osobiście ale teraz moge zrobic to bardziej oficjalnie:) Jacek wykonał kawał dobrej roboty. Wczesniej był to taki kalendarz regionalny wydawany przez sekcje astronomiczną w Żaganiu, teraz stał się marką ogólnopolską :) W każdym razie wielu pasjonatów astronomii na pewno zapamieta, że w Zaganiu jest prężnie działająca sekcja astronomiczna która przyciąga młodych aby fajnie i z korzyścią dla siebie, spedzic wolny czas. Mam nadzieję ze w przyszłym roku kalendarz znów będzie miał takie wzięcie :)

Mariusz musisz więcej fotek wykonać ;D

SCT 8, HEQ5, DMK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. To wszyscy przyczynili się do realizacji projektu. Zdjęcia efemerydy, pomysły, weryfikacja i kasa. To wszystko pozwoliło, że dotarliśmy do celu. Te uznania należą się wszystkim biorącym udział w tym przedsięwzięciu.

Sekcja Astronomiczna Szkoła Talentów Żagański Pałac Kultury
Jana Pawła II 7 - 68-100 Żagań
MEADE 6", Dobson 10", ED100 i takie tam szkiełka

astronom_jacek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem kalendarz, co do wyglądu słowo super mało znaczy, zaś podziękowanie ślę dla jpatka, który wysłał mi kalendarz jako prezent, już dawno nie wisiał kalendarz astronomiczny na mojej ścianie w pokoju jedyny, kalendarz, który miałem to jeszcze z Astromaniaka, od tego czasu, kalendarz nie zawisł na ścianie żaden.

Podziękowanie też ślę dla osób, co przyczyniły się, aby powstał, kalendarz, zdobi on moją ścianę pokoju, kiedy, będę przekładał karteczki z miesiąca na miesiąc, będę pamiętał o Was wszystkich. Dziękuję. Kalendarz przepiękny. Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety otrzymaliśmy dwa zwroty przesyłek z powodu błędu adresów odbiorców. Jedna już jest wyjaśniona i niedługo kalendarz dotrze tam gdzie powinien. Druga w toku. Niestety nie wszyscy dostarczyli nam właściwe dane i trzeba to teraz naprostować.

Jeśli gdzieś jeszcze kalendarze nie dotarły, a raczej polecony priorytet już wszędzie powinien być, proszę o kontakt na maila [email protected]. Postaramy się problem rozwiązać.

Sekcja Astronomiczna Szkoła Talentów Żagański Pałac Kultury
Jana Pawła II 7 - 68-100 Żagań
MEADE 6", Dobson 10", ED100 i takie tam szkiełka

astronom_jacek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarzy nie ostała się ani sztuka. Ale jeśli ktoś jeszcze ma pragnienie nabyć go, to sklep Planeta Oczu podjął się realizacji jego sprzedaży. W ramach systemu sklepu składa się zamówienie, które zostanie zrealizowane w zaplanowanym przez nich terminie. My udostępnimy projekt nieodpłatnie do wydania go w druku. Resztą zajmie się już sam sklep. Dla zainteresowanych podaję link: http://www.planetaoczu.pl/p,pl,2091,kalendarz+astronomiczny+2013.html

Sekcja Astronomiczna Szkoła Talentów Żagański Pałac Kultury
Jana Pawła II 7 - 68-100 Żagań
MEADE 6", Dobson 10", ED100 i takie tam szkiełka

astronom_jacek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wiadomości związane z astro-kalendarzem.

Prawie na początku pisałem, że do kalendarza dołączone będzie pismo astronomiczne - dokładnie Astronomia Amatorska - ale nam się rozjechały trochę terminy i kalendarz dotarł do odbiorców bez pisma. Redakcja stanęła jednak na wysokości zadania i pismo ruszyło do was teraz. Jest to bieżący numer AA. Jeśli macie już ten numer u siebie, proszę zróbcie to co ja ... dałem go innej osobie, która go nie ma, a być może po przeczytaniu spodoba się jej i zacznie go kupować, a może nawet się wciągnie w ta wspaniałą przygodę.

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich.

PS. Przesyłka jest normalna i nie trzeba będzie w razie czego biegać na pocztę za poleconymi. Myślę, jednak, że wszystkie dotrą tam gdzie trzeba.

Sekcja Astronomiczna Szkoła Talentów Żagański Pałac Kultury
Jana Pawła II 7 - 68-100 Żagań
MEADE 6", Dobson 10", ED100 i takie tam szkiełka

astronom_jacek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratisowy numer AA dociera pomału do odbiorców. Tym samym projekt Astrokalendarza możemy uznać za zakończony w tym roku, a w zasadzie w tym ale za zeszły rok. Koniec roku powinniśmy już dotrzeć z nowym projektem na 2014. Czas zaczynać nad nim pracę.

Sekcja Astronomiczna Szkoła Talentów Żagański Pałac Kultury
Jana Pawła II 7 - 68-100 Żagań
MEADE 6", Dobson 10", ED100 i takie tam szkiełka

astronom_jacek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł wczoraj - bardzo Ci dziękuję  :)

Jeśli mogę wtrącić jedno zdanie  ??? To proponuję format kalendarza na 2014r w formacie A3  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tez jestem generalnie za A3 tylko że koszt jest co najmniej dwa razy taki. A kasa niestety ma znaczenie.

Sekcja Astronomiczna Szkoła Talentów Żagański Pałac Kultury
Jana Pawła II 7 - 68-100 Żagań
MEADE 6", Dobson 10", ED100 i takie tam szkiełka

astronom_jacek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie ma - zwłaszcza u najbogatszych  8)

Moim zdaniem przeprowadzenie ankiety pozwoliło by Ci złożyć w drukarni odpowiednie zamówienie, szkoda ładnego kalendarza w tak małych rozmiarach  ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)