Skocz do zawartości

Gratulacje Panie Prezydencie!


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy nowego prezydenta..nie ukrywam ucieszył mnie ten wybór ...jak pewnie niejednego z Nas! Mamy oto męża stanu którego nie musimy się wstydzić!

Wypada mi zatem złożyć Panu Prezydentowi Komorowskiemu w imieniu Forumastronomiczne.pl (które jest poniekąd forum publicznym) Wszelkiej pomyślności, mądrych rządów i wszystkiego co najlepsze w nowej kadencji prezydenckiej!

Aby dał naszej Ojczyźnie zgodę narodową i upragniony spokój !

Dołączona grafika

Źródło obrazka: Onet.pl

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te wybory to porażka. Z 10 kandydatów tylko 4 dopuścili do debaty w telewizji. Po drugie, te wszystkie sondaże odbierają szanse pozostałym kandydatom, bo "liczy się tylko 2".

Komorowski wygrał tylko dlatego, że wystawiło go PO. Jako niezależny kandydat nie miałby żadnych szans. Te wybory pokazały, ze kogokolwiek PO by nie wystawiła to by wygrał. A ludzie na Komorowskiego głosowali głównie dlatego, aby nie wygrał Kaczyński.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście te wybory były powiedzmy ..alternatywą między dotychczasową umiarkowaną stabilnością a powrotem IV RP. Jakie miało to znaczenie? choćby psychologiczne.  W efekcie na wieść o zwycięstwie Komorowskiego umocniła się lekko  złotówka  (oczywiście nie sama ;)). Prezydent to nie rząd, ale jest raczej taką wizytówką Państwa na zewnątrz. Jak nas poostrzegają jako naród proeuropejski, otwarty do dialogu, nie szukający zwady nasyconej zaszłościami historycznymi, to chcą z nami robić interesy i w nas inwestować. Zrozumcie- wszelkie newsy w stylu "do władzy doszła osoba popierana przez ultraprawicowe media.." (w naszym przypadku  "trzy słowa do O . prowadzącego  :D") takie newsy szkodzą nam bardzo. Zachód postrzega nas ciągle jako kraj o mniejszej stabilności -szczególnie politycznej.  Czy jest tak rzeczywiście? Najlepszym przykładem są koalicjanci których dobrał sobie ostatnio Przewodniczący Kaczyński!

Zobaczcie akcje medialne w stylu "nie olewaj głosuj" z udziałem gwiazdeczek Show-biznesu miały na celu pozyskanie właśnie tej nieaktywnej wyborczo części młodej społeczności -będącej mentalnie w opozycji z dobrze zorganizowanym elektoratem moherowym.

Najlepsze rządy to  te, które niosą ze sobą jak najmniej konfliktów. Dlatego ,m.in. Króla Kazimierza nazwano "Wielkim"

Stąd moja radość..i wciąż nadzieja.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kampanii to już Kaczyński był bardziej pokojowy, a PO i kampania Komorowskiego to było głównie jechanie po Kaczyńskim.

Już wolałem, zeby Kaczyński wygrał, przynajmniej bardziej charakterny, i by nie był podporządkowany Tuskowi.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kampanii to już Kaczyński był bardziej pokojowy, a PO i kampania Komorowskiego to było głównie jechanie po Kaczyńskim.

Już wolałem, zeby Kaczyński wygrał, przynajmniej bardziej charakterny, i by nie był podporządkowany Tuskowi.

Ja mam podobne zdanie, głosowałem na Kaczaka. Ehh, a było tak blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kampanii to już Kaczyński był bardziej pokojowy, a PO i kampania Komorowskiego to było głównie jechanie po Kaczyńskim.

charon, powiedz że żartujesz??? przecież to Kluzik robiła codziennie konferencje o Komorowskim, to Migalski nonstop perorował o tym, jaki to Komor jest zły... Kaczor w zasadzie nie mówił nic o konkretach, ciągle o rządzie Tuska i Komorowskim...

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przykre było dla mnie to, że Kaczyński usiłował wypromować się na smierci brata. W jakimkolwiek wywiadzie, gdy padało trudne pytanie to Pan Kaczynski mówił "katastrofa Smoleńska..." i nikt nic wiecej nie pytał.

Opowiadał za to jak to za rządów PIS spadło bezrobocie - zapomniał tylko, że spadło dzięki naszemu wejściu do UE, któremu to PIS było przeciwne. Hipokryzja.

And12, GSO 30mm, Hyperion 13mm, 8mm, Baader OIII 2", SW UHC 2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)