Skocz do zawartości

Komercyjny silnik dla forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Admin Przodownik Pracy FA  http://astroparody.blogspot.com/2013/08/rob-budowniczy.html

Alien Dzięki za link 8)

post-476-0-41296300-1377110881_thumb.jpg

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...), szkoda, że nie zaglądałem więcej tu do tematu a wysłałbym parę złotych na cegiełkę, a tak jest mi żal, :-\  że nie włączyłem się do tej akcji, piszę się no to trudno, będzie następny raz, to się przyłączę i swoją cegiełkę dołożę. :)

 

Paweł, no to niech będzie że jedna z pięciu moich będzie Twoja :) Nawet naklejkę Ci wyślę ;)

 

Ja szybko przestawiłem się na nowe forum. Jest ok a będzie jeszcze lepiej. Bravo Ignis! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, no to niech będzie że jedna z pięciu moich będzie Twoja :) Nawet naklejkę Ci wyślę ;)

 

Ja szybko przestawiłem się na nowe forum. Jest ok a będzie jeszcze lepiej. Bravo Ignis! 

To ja też mogę się jedną dołożyć,

 

 

Sprawdzone nie kompresuje, dzięki.

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/2788-fotografia-obiektywem-jupiter-21m-4200/

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl DustBlue jest kozak! 8)

Lewy dolny róg macie różne templaty w przycisku "zmień styl" możecie sobie porównać! Ale tylko ten styl będzie udoskonalany 8)

Choć paradox nie jest taki zły ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć paradox nie jest taki zły ;)

 

Taki przytłaczający i raczej przyrodniczy niż astronomiczny - ale to kwestia gustów - wszystkim nie dogodzisz, ale żeby te gwiazdki w tle dookoła  ze starego były ???

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostaną przywrócone opcje moderatorskie? A może są, tylko nie umiem sie odnaleźć.

Bo sypnęło sie kilka wykresów w tematach i nie mogę tego poprawić :-\

Przeniosło moderatorów ale nie powłączało uprawnień. Musiałem to zrobić ręcznie!Masz poprawione. Jeśli koś zauważy, że nie ma uprawnień proszę piszcie!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna uwaga :) Po "kliknięciu" powiadomień, skrzynki PW, kliknięciu na swój nick itd. rozwija się okienko. Czy dało by się wyodrębnić jego kolor? Albo żeby nie było przezroczyste? Jest strasznie nieczytelne gdy tekst okienka nakłada się na tekst strony głównej.
:)

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosło moderatorów ale nie powłączało uprawnień. Musiałem to zrobić ręcznie!Masz poprawione. Jeśli koś zauważy, że nie ma uprawnień proszę piszcie!

OK już mam. dzięki!

Ale... Forum nie przyjmuje grafiki w formacie png i nie mogę poprawic linków z generatora krzywych jasności dla gwiazd. Da się coś z tym zrobic?   :-\

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna uwaga :) Po "kliknięciu" powiadomień, skrzynki PW, kliknięciu na swój nick itd. rozwija się okienko. Czy dało by się wyodrębnić jego kolor? Albo żeby nie było przezroczyste? Jest strasznie nieczytelne gdy tekst okienka nakłada się na tekst strony głównej.

:)

 

Filip, a czy Ty masz ustawiony styl (lewy dolny róg strony) na mobile ??

Z telefonami jest zawsze problem, wszystko zależy od właściwości i wielkości matrycy, wczoraj z ciekawości sprawdziłem na córki S. Gal. S III i było to dość czytelne.

Przecież nikt Ci nie skonfiguruje strony pod Twój model ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale... Forum nie przyjmuje grafiki w formacie png i nie mogę poprawic linków z generatora krzywych jasności dla gwiazd. Da się coś z tym zrobic?   :-\

 

Krzychu - przyjmuje zobacz :)

post-476-0-89352800-1377159269_thumb.png

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie chodzi o samo png tylko o to, że to wykres automatycznie aktualizujący się.

Chodzi o takie coś:

http://sogz-ptma.astronomia.pl/wykres.php?id=2854&ilosc_dni=25000&data_od=&data_do=&w=650&h=400&grid=1&maxmag=&minmag=&rpkt=4&ryswsp=0&idobs1=&idobs1col=007700&onlyidobs=&paramn=&paramk=&krokusred=

 

(komunikat: Nie możesz uzyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum)

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie chodzi o samo png tylko o to, że to wykres automatycznie aktualizujący się.

Chodzi o takie coś:

http://sogz-ptma.astronomia.pl/wykres.php?id=2854&ilosc_dni=25000&data_od=&data_do=&w=650&h=400&grid=1&maxmag=&minmag=&rpkt=4&ryswsp=0&idobs1=&idobs1col=007700&onlyidobs=&paramn=&paramk=&krokusred=

 

(komunikat: Nie możesz uzyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum)

 

post-476-0-93496000-1377159704.txt

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cos źle robię?

ikona "grafika" i wklejam adres.... i wyrzuca mi komunikat o błędzie ???

 

Klikam na Twoim linku, otwiera mi się nowe okno z wykresem - zapisz jako - otwieram swój post - coś piszę - na dole Masz Dodaj pliki - przeglądaj... otwiera się okienko wyszukiwania - wybierasz - pokazuje się w okienku obok spinacza - Załącz ten plik i gdy ukaże się miniaturka - Dodaj odpowiedź :)

 

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem. Tylko, że nie o to chodzi, bo wtedy to będzie tylko załączony obrazek a nie interaktywny wykres, który sam aktualizuje się w wątku w miarę przybywania kolejnych obserwacji nowej w Delfinie.

Na tamtym darmowym silniku taka opcja była możliwa ;)

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - może Musisz do tego dostać uprawnienia na dole masz: Wypróbuj zaawansowany tryb wysyłania plików - spróbowałem ale po przemieleniu odpisało mi ,,Błąd - Nie masz uprawnień do wysyłania tego typu plików" ???

To już chyba Robert lub Techniczny.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale na telefonie nadal nie widze listy ostatnio dodanych postow:(, nie ma mozliwosci napisania ani podejrzenia wiadomosci na PW:(, Aby przejsc z pierwszej, wyswietlanej na komorce, strony danego tematu, trzeba otworzyc po kolei nastepna strone az sie dojdzie do strony ostatniej np 22giej. Nie mozna przeskoczyc od razu na ostatnia tak jak to bylo na starym silniku:(. szczerze mowiac jestem bardzo rozczarowany:-/. Wiekszosc czasu na forum spedzalem korzystajac z telefonu. Lipa:(

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa jak powinno. M.Rudy przełącz na pełną wersję powinno zadziałać  ;)

post-1409-0-12773800-1377167008_thumb.jp

Synta 8 , Montaż Celestron CG5GT ,Canon 40D, Canon 300D+kabelek do długich czasów + Laptop Lenovo , Canon SX20 IS , Tair 3S, Rosyjska lornetka  7x50 , Jupiter 21M ,Grzałki , Baader Genuine Ortho 5mm i parę kolorowych filtrów :)  

f684.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)