Skocz do zawartości

AstroCD forum ?


Alien

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Tak jak z każdym wątkiem...jeśli wyrażać się będziemy z szacunkiem wobec osób trzecich (z którymi łączy nas przecież wspólna pasja) nie widzę powodu dla którego ma zniknąć. Może potraktujecie ten wątek na ludzie i bardziej  obiektywnie OK ?

Moja sugestia i zarazem prośba :)

Jeśli oczywiście chcecie wentyla popuszczającego ciśnienie- a widzę, że chcecie bo oto drugi wątek tego rodzaju.. (po tam jak jeden skasowałem) rodzi się niespodziewanie  :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wpadlem na chwile na cd , ktos ma problem z EQ3-2 i Goto. Wiesza na tym za duza tube, ten montaz jest nielozyskowany i taka tuba go przeciaza, napedy made nie sa dostosowane do pracy pod takimi obciazeniami. Pewnie juz jakas plastikowa zebatka z lekka padla i przeskakuje.

W dec jeszcze wieksza tragedia jak troche przeciazyc, bo os polowkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja nie mam problemu z AstroCD forum wchodzę piszę czasem odpowiadam, jest dla mnie ok. Tak jak to forum i pozostałe, co bywam na nich. Wszystkie fora są potrzebne, a są po to by człowiek się nie nudził i czerpał wiedzę. U mnie zasada jest prosta i tego się trzymam, każdy, kto zajmuję się Astronomią, jest dla mnie kimś więcej jak tylko zwykłą koleżanką i kolegą. Nie ma czegoś takiego, które fora są lepsze a które nie. Tak samo jest z nami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

zmiana z dnia 15 stycznia 2011

było:

2. Dostęp do Forum AstroCD mają wszyscy nie anonimowi użytkownicy internetu. Jedna osoba może mieć maksymalnie jedno konto (jako jeden użytkownik) na forum. Zakładane konta dodatkowe będą bez uprzedzenia kasowane. Użytkownik, który umieścił opinię w Forum AstroCD jest traktowany jak uczestnik Forum. Rejestrując się na forum oraz wypowiadając się w tematach, użytkownik oświadcza, że akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu. Regulamin jest dostępny w każdym dziale forum i użytkownik zobowiązuje się do jego przestrzegania.

jest:

2. Dostęp do Forum AstroCD mają wszyscy nie anonimowi użytkownicy internetu. Jedna osoba może mieć maksymalnie jedno konto (jako jeden użytkownik) na forum. Zakładane konta dodatkowe będą bez uprzedzenia kasowane. Użytkownik, który umieścił opinię w Forum AstroCD jest traktowany jak uczestnik Forum. Pierwsze 10 wypowiedzi uczestnika forum jest moderowane, tzn. wymaga akceptacji wypowiedzi przez administratora lub moderatora. Rejestrując się na forum oraz wypowiadając się w tematach, użytkownik oświadcza, że akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu. Regulamin jest dostępny w każdym dziale forum i użytkownik zobowiązuje się do jego przestrzegania.

http://www.astrocd.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=246

Czuć dyktaturą i cenzurą  ;) ;)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za Boga tego stwierdzenia:

2. Dostęp do Forum AstroCD mają wszyscy nie anonimowi użytkownicy internetu.

Przecież:

Wpisując adres forum ACD i nie będąc zalogowanym korzystam z zasobów forum- co prawda z pewnymi ograniczeniami :

1) Nie mogę tam pisać

2) Nie mogę przeglądać działów dla zarejestrowanych -konkretnie dział "śmietnik" 

Gdyby dostęp do Forum mieli tylko nie anonimowi użytkownicy internetu - nie zalogowany nie mógł by tam wleźć!

Tak onegdaj  zrobiło forum Astrohobby.  Administrator uzależnił "axes" tylko dla zalogowanych.  Przy próbie wejścia bez konta była formatka o logowaniu!

Ale może to jest dobry pomysł dla Władz ACD. Czytałem wielokrotnie o forum przyjacielskim, opartym o bliskie kontakty towarzyskie osób z Górnego Śląska. Zrobić forum zamknięte dla zalogowanych, zaproszenia dla nowych userów wysyłać indywidualnie.

Problem trollingu zniknie sam ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam pewną grupe osób które w miare regularnie umawiają sie na obserwacje na Jurze krakowsko-częstochowskiej ale boje sie napisać z jakiego są forum  ;)

Podawaj śmiało tu nie ma cenzury! :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spięcia i konflikty zawsze jakieś są, sztuką jest dojść do porozumienia, co nie wszyscy potrafią lub chcą.

Znam pewną grupe osób które w miare regularnie umawiają sie na obserwacje na Jurze krakowsko-częstochowskiej ale boje sie napisać z jakiego są forum  ;)

Podawaj śmiało tu nie ma cenzury! :D

Chyba, ze Igni wyśle ostrzeżenie na PW  ;D.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a na dodatek Pan Nos to zapewne jest Hans Klos i nikt nie wie skąd sie wzioł  ;D

No!!!widzę ze też zauważyłeś ! Jak tak patrzyłem  na ten usunięty awatar- wiesz ..troszkę podobny był do młodego Stasia Mikulskiego  na początku kariery z lat 50- tych  :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)