Skocz do zawartości

Problem z Maniakiem??


maquu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Caladan

a tak na powaznie to Janusz mógłby napisać coś tutaj zawsze w przypadkach powazniejszych awarii aby wiara wiedziała co sie dzieje. Przecież to forum jakby "po kądzieli"

Tudzież dać info zamiast info o braku dostępu do bazy danych.

Ja po prostu nie mam teraz gdzie trolować  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

a tak na powaznie to Janusz mógłby napisać coś tutaj zawsze w przypadkach powazniejszych awarii aby wiara wiedziała co sie dzieje. Przecież to forum jakby "po kądzieli"

Tudzież dać info zamiast info o braku dostępu do bazy danych.

Ja po prostu nie mam teraz gdzie trolować  :P

Janusz nie ma tu konta....ale oczywiście serdecznie zapraszam do rejestracji!  8)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

No to mamy przyczynę -nieopłacona domena :)

Zablokowana po zakończeniu okresu rozliczeniowego (22.06 13:50:51) wygasa: 2011.07.07 13:50:51  ma jeszcze trochę czasu ;D

Kupować wolny adres było by nieetyczne jesteśmy astromiłosnikami  -ja bym tego przynajmniej  nie zrobił, na pewno bez wcześniejszego  porozumienia z JP ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caladan

Zbyszek prawdę mówi, mnie również denerwowało kasowanie niektórych postów, a nawet wątków. Dlatego już się na maniaku nie odzywam. To prywatny folwark JP i jego dyktatura.

KK

Ej..nie żebym stał po czyjejś stronie ale...sam janusz pisał niedawno ze kasowanie zdarza sie przez problemy techniczne forum. Tak samo dzieje sie na innych gdzie np..nagle leca wszystkie wpisy od jakiegoś x czasu czy x godziny . Niedawno zaledwie przed wczoraj też widziałem znowu "skasowany" post jednego kolegi..tak sie składa że czytałem go wczesniej i nie było w nim absolutnie nic do czego ktokolwiek mógł by sie doczepić. Ewidentnie dzieje sie coś z serwem tzn silnikiem astromaniaka. coś tam szwankuje może baza danych i jej aktualizacje..może coś innego.

Inna sprawa że niektore całe tematy są kasowane..bo są jakieś kłótnie/bluzgi czy coś czy na własne zyczenie zakładającego watek. Myslicie ze z z tym forum ignisa byłoby inaczej gdyby zyskało na popularnosci i zaczęła tutaj sie schodzić masa ludzi ? Ignis czy ktokowliek inny byłby zmuszony czasem do radykalnych działań. Teraz jest cacy (zapewne) bo jest nas/was MAŁO i sa to ludzie raczej poważni.  Na dodatek sami userzy prosili niedawno na astromaniaku o modowanie tematów. Jak tu dogodzić.

w zwiazku z powyższym jesli kasowanie niektórego flejmu ..jest powodem do "denerwowania" się i porzucenia pisania na astromaniaku..to ..nie kumam czaczy... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że niektore całe tematy są kasowane..bo są jakieś kłótnie/bluzgi czy coś czy na własne zyczenie zakładającego watek. Myslicie ze z z tym forum ignisa byłoby inaczej gdyby zyskało na popularnosci i zaczęła tutaj sie schodzić masa ludzi ? Ignis czy ktokowliek inny byłby zmuszony czasem do radykalnych działań. Teraz jest cacy (zapewne) bo jest nas/was MAŁO i sa to ludzie raczej poważni.

Jaki jest admin takie jest całe forum . To admin nadaje linie programową. Jeśli użyje forum do reklamowania swoich produktów (uprawiania PR) i linkowania ich w sklepie  ok to jego forum i jego sprawa. To forum społecznościowe i piszący tam ludzie nie są w ciemnie bici. Nawet osoba o przeciętnej inteligencji wyczuje fałsz!

ADMIN czytaj: trzymający wszystkie sznurki całkowicie odpowiada przed społecznością za swoje słowa, poczynania oraz wszelkie ruchy jakie na forum wykonuje.

Ja nie potrafię kasować, rzeczy które w moim mniemaniu nie szkodzą ludziom lub nie stanowią wybitnego punktu zapalnego. To wszystko kwestia kultury osobistej oraz stosunku do człowieka. Jeśli próbujemy być na forum Bogiem to siłą rzeczy okazujemy lekceważenie osobom o niższym statusie. Takie rzeczy czuć. Nie uważam, że fakt iż ktoś prowadzi forum predestynuje go do bycia alfą i omegą i kreowania się na astro-ikonę w środowisku. Era führerów już minęła. Admin musi być opiekunem forum. Pomagać przyjaciołom oraz osobom, które mogą się z nim nie zgadzać to odpowiedzialność za społeczność!

Nigdy nie obraził bym człowieka, nie zgnoił publicznie czy skrytykował w  sposób urągający jego godności osobistej. Zostałem wychowany  na uniwersalnych wartościach poszanowania godności człowieka. Czy to małe czy duże forum. Działam tak samo. Wolę rozmawiać i godzić niż robić sobie wrogów.  A przede wszystkim żyć zgodnie z swoim sumieniem.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caladan... nie tak dawno chyba korespondowaliśmy o tym na maniaku. Nie są kasowane tylko wątki z kłótniami, są kasowane także wątki lub posty pisane w sposób kulturalny, a które są "nie na rękę" Januszowi. Tak było z wątkiem, w którym postulowano pewne zmiany na forum.

No cóż... takie prawo admina  ::)

A co do zaprzestania pisania.... mnie nie interesuje wogóle tematyka poruszana na maniaku, a wątki obserwacyjne są tam najczęściej ignorowane. Natomiast dyskusje o sprzęcie mnie wogóle nie zajmują. Więc co ja się będę narzucał userom z jakimiś tam zmiennymi, które i tak nikogo nie interesują ?  ;)

No ale chyba odeszliśmy nieco od głównego tematu... więcej nie powiem, bo wywołamy jakieś małe poruszenie i Robert będzie musiał posprzątać  :P

Pozdr

KK

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie. Mamy dziś święto,  banki otwierają jutro rano, pewnie przelew zostanie wykonany  z samego rana i potwierdzenie przesłane faksem - i Maniak ruszy jak nowo narodzona, błękitna torpeda ! Więcej wiary Panowie!  :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)