Skocz do zawartości

Czapeczka z czerwonymi diodami LED


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie czapeczki z czerwonymi diodami od Astro-partnera?  Otóż udało się załatwić ze sklepem -hurtowo duży rabat dla forumowiczów i możemy je rozprowadzać na forum za 15zł/szt

Musi się jednak zaleźć minimum 15 chętnych!

Dystrybucją zajął bym się BEZINTERESOWNIE ja :

A-P prześle mi czapy do domu a ja mógłbym rozesłać do lokalnych dystrybutorów za pobraniem w kilka  miejsc w Polsce do odbioru osobistego!

Kosztem było by tylko sama "wysyłka" (paczka pocztowa priorytet)  w postaci pobrania lub przelewu na moje konto (czapki+transport) , który to koszt "lokalny" musiał by wydębić procentowo od kazdego odbierającego!

Gdy akcja się skończy prześle kasę na konto Astropartnera!

Tu macie te czapki!

http://www.sklep.astro-partner.pl/czapeczka-czerwonymi-diodami-led-p-446.html

Jeśli akcja się Wam podoba napiszcie w temacie!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony dodam ze czapeczki sprawdzone w boju sprawdziły sie naprawde OK

Mają szeroki zakres regulacji wielkości, pasują nawet ma mój baniak a to już jest sztuka  :D

W komplecie założone baterie tak ze nadają sie od razu do użytku

Mój avatar na ACD także ma taką czapeczke (do podglądnięcia)

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok stwórzmy listę dystrybucyjną czapek 15zł/szt (niech każdy się dopisuje kopiując listę)

1)  Ignisdei  1szt

2)  Piotrkusiu 1szt

3)  Gregohr  1szt

4) Slawko 1szt

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w Zatomiu trzeba będzie uważać, żeby ktoś cudzej czapki na głowę nie włożył ;)

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się do czego ta czapeczka z daszkiem ma tak naprawdę służyć jeśli do przyświecania w atlas podczas obserwacji to zonk .

Z własnej prwktyki wiem że obserwacje w czapce z daszkiem z przodu są bardzo nie komfortowe poprostu daszek przeszkadza stuka zahacza to o szukacz o okular i jeśli już obserwuje w czapeczce z daszkiem to zawsze daszkiem do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciekM

Zastanawiam się do czego ta czapeczka z daszkiem ma tak naprawdę służyć jeśli do przyświecania w atlas podczas obserwacji to zonk .

Z własnej prwktyki wiem że obserwacje w czapce z daszkiem z przodu są bardzo nie komfortowe poprostu daszek przeszkadza stuka zahacza to o szukacz o okular i jeśli już obserwuje w czapeczce z daszkiem to zawsze daszkiem do tyłu.

Otóż to. ;)

Ciekawszym patentem byłaby nakładka na długopis/ołówek z czerwoną diodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się do czego ta czapeczka z daszkiem ma tak naprawdę służyć jeśli do przyświecania w atlas podczas obserwacji to zonk .

Z własnej prwktyki wiem że obserwacje w czapce z daszkiem z przodu są bardzo nie komfortowe poprostu daszek przeszkadza stuka zahacza to o szukacz o okular i jeśli już obserwuje w czapeczce z daszkiem to zawsze daszkiem do tyłu.

Otóż to. ;)

Ciekawszym patentem byłaby nakładka na długopis/ołówek z czerwoną diodą.

Maciek ,Adam to nie jest temat dla tych co nie chcą kupić ale dla tych co mają na to ochote

Są czapeczki i zadne "zrób to sam" Pana Słodowego  nie zrobi z nich długopisu  :D

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok aktualizujemy listę:

1)  Ignisdei  1szt

2)  Piotrkusiu 1szt

3)  Gregohr  1szt

4)  Slawko  1szt

5)  Alien7101 1szt

6)  Pablito 1szt

7)  Jarek C-n 1szt

8 ) Andrzej.Ch63 1szt

9) Jacek2

10-11)Paweł Baran

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje się

1)  Ignisdei  1szt

2-3)  Piotrkusiu 2 szt

4)  Gregohr  1szt

5)  Slawko  1szt

6)  Alien7101 1szt

7)  Pablito 1szt

8 )  Jarek C-n 1szt

9 ) Andrzej.Ch63 1szt

10) Jacek2

11-12)Paweł Baran 2 szt

13) statek - 1 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tylko dwóch zamówień, przecież ta czapeczka nie musi być wcale funkcjonalna (większość nas dysponuje czerwonymi latarkami czołowymi). Chodzi raczej o fajny gadget astro. Na prawdę nie znajdzie się jeszcze dwóch chętnych?

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji tej że na ACD utworzyłem podobny temat wysyłam taką ilość czapeczek ilu jest chętnych

Wysyłka jutro kurierem na adres Ignisa ( przypomnij mi na PW ) ok.13 00

Tak że jezeli jeszcze ktoś chętny to zapisy do 12 00, potem zapraszam na astro-partner.pl ale juz w normalnej cenie

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdzie:

1) Pokupuję koperty bąbelkowe

2) Podam konto do wpłat i kwotę wpłaty czapka(i)+koperta+przesyłka (polecony priorytet)

3) Dla chętnych na pobranie wysyłam od ręki na wskazany adres (ostrzegam - opcja droższa od przelewu) 

Podawajcie mi na PW  adresy!

Napiszcie  ile sztuk, jeśli ktoś chce być dystrybutorem lokalnym  ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób chcących zrobić przelew (pobranie zażyczyła sobie tylko jedna osoba -będzie zatem tylko taka jedna przesyłka) !

Konto

31 90550003 0000 0005 2676 0002

Robert Twarogal

Koszty:

Czapeczka 1 szt 15zł

Przesyłka +koperta bąbelkowa (6,20zł +1zł = 7,20zł)

Zaokrąglam do (poleconego priorytet) Gabaryt B, 350-500 gram!

Ci co nie podali...podawajcie mi adresy na PW w poniedziałek idę na pocztę!

PS. Zbyszek dowiedziałem się że czapeczkę dla Pablita Zwierzak dostarczy inaczej zatem 1 szt mogę Ci wysłać!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)