Skocz do zawartości

Merytoryczna dyskusja.


Rekomendowane odpowiedzi

Posty przeniesione z wątku  Sequator 0.9a - nowy program do stackowania zdjęć Jako zaśmiecające.

Kolega cobranocka zechciał zabrać głos jako pierwszy w temacie:http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/7499-sequator-09a-nowy-program-do-stackowania-zdjec/#entry100990

 

 

Spokojnie  bez nerwów ,, same błędy przez to. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie  bez nerwów ,, same błędy przez to. :)

A możesz rozwinąć tę myśl - nie rozumiem czego ona dotyczy ??? ??? O co w niej chodzi ??? ???

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O błędy ortograficzne , jak Możesz nie rozumieć

No nie - bo jak byś się troszkę bardziej przyjrzał, to Kolega pisze bez polskich znaków diakrytycznych - mieszka w GB i ma zapewne angielskojęzyczną wersję Windowsa - pisze tak od dawna. Jak zresztą inni z poza naszych granic. A błędów ortograficznych raczej tam nie zauważyłem...

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O błędy ortograficzne , jak Możesz nie rozumieć

Oj dwie literowki i zaraz pelno bledow widzisz :P

A moze napiszesz cos konstruktywnego zwiazanego z tym tematem? :)

 

Co do polskich znakow to mam mozliwosc ich uzywania, ale jest to troche niewygodne. W zdecydowanej wiekszosci pisze po angielsku i chcac pisac poprawna polszczyzna musilbym za kazdym razem zmieniac ustawienia na klawiaturze - po prostu mi sie nie chce :)

  • Like 4

William Optics Zenithstar 73 III APO, Sky-Watcher Star Adventurer GTi, ZWO ASI1600MM Pro, ZWO EAF 5v, Filtry + kabelki

 

http://www.astrobin....s/FunkyKoval35/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się przypatrz  adwokacie !! od 7 boleści :)

Przemilczę to - nie będę się poniżał do polemiki stosowanej przez Szanownego Kolegę - już swoją elokwencję pokazałeś niedawno w wątku z kometą :)

Proponuję choć troszkę wypowiedzi adekwatnych do tematyki forum.

 

P.S. Po takich wypowiedziach ma mi wrzeć w żyłach ?? Masz cobranocko strasznie wybujałe ego

Bez odbioru.

 

Przepraszam za zaśmiecenie wątku o nowym programie do obróbki astrofotografii.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ! Ja to rozumiem ,tylko nie rozumiem jak ktoś się wbija  za Ciebie ! nadgorliwość  czy może użyć innego słowa ?

Oj dwie literowki i zaraz pelno bledow widzisz :P

A moze napiszesz cos konstruktywnego zwiazanego z tym tematem? :)

 

Co do polskich znakow to mam mozliwosc ich uzywania, ale jest to troche niewygodne. W zdecydowanej wiekszosci pisze po angielsku i chcac pisac poprawna polszczyzna musilbym za kazdym razem zmieniac ustawienia na klawiaturze - po prostu mi sie nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było się nie wtrącać , bo ta sugestia nie była do wielmożnego !!!!Pana wszech ...moderatora  . !!

 

 

Po co takie prowokujące uwagi?!

 

 

Regulamin Forumastronomiczne.pl

2. Treści zakazane i sankcje

h) Zabrania się publikowania treści nieprzyzwoitych prowokacyjnych i budzących niesmak oraz obruszenie, lekceważące zwłaszcza:

  • osoby trzecie,
  • Like 1

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po to jesteście przecież .

Moderator Globalny Forum Astronomicznego Szanowny Kolego cobranocka nie jest od sprzątania.

Będąc Userem FA zna Kolega jego regulamin.

Ostrzegam oficjalnie - jeszcze jedna taka uwaga na temat któregoś z moderatorów czy Userów FA i kolega zostanie ukarany zgodnie z regulaminem.

To jest forum astronomiczne - nie targowisko.

Jeśli Koledze to nie pasuje nikt Kolegi tu na siłę nie trzyma.

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu to proszę Mi wskazać w kturym miej

 

 

Po co takie prowokujące uwagi?!

 

 

Regulamin Forumastronomiczne.pl

2. Treści zakazane i sankcje

h) Zabrania się publikowania treści nieprzyzwoitych prowokacyjnych i budzących niesmak oraz obruszenie, lekceważące zwłaszcza:

  • osoby trzecie,

Proszę o przedstawienie tych rzekomych prowokujących i nieprzyzwoitych treści naruszających regulamin !!! Panie kolejny Adwokat !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten swoje

No nie rozumiem - sam napisałeś, że po to jesteśmy tutaj, prawda? Przydałoby się teraz, żebyś sam się określił na FA, bo nie bardzo widzę Twoją dalszą działalność tutaj prowadzoną w dalszym ciągu w ten sposób, gdzie właśnie wytknięta niekonsekwencja to najmniejsza wada.

  • Like 3

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu to proszę Mi wskazać w kturym miej

 

...i bez komentarza O0

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie rozumiem - sam napisałeś, że po to jesteśmy tutaj, prawda? Przydałoby się teraz, żebyś sam się określił na FA, bo nie bardzo widzę Twoją dalszą działalność tutaj prowadzoną w dalszym ciągu w ten sposób, gdzie właśnie wytknięta niekonsekwencja to najmniejsza wada.

jesteś debil i trudno !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobranocka -masz ostrzeżenie za niestosowne zachowanie. Jeśli się uspokoisz i nie będziesz zwracał się (w tym tonie) do Moderatora to ostrzeżenie zniknie po 14 dniach.

Tyle tytułem regulaminu!

Pozdrawiam Admin

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bardzo elokwentnych wypowiedzi Kolegi cobranocki (nie pierwszych zresztą) dodam tylko tyle, że z tą chwilą udał się na zasłużony tygodniowy odpoczynek - po powrocie jeśli przeprosi Kolegę jolo będzie mógł zostać pełnoprawnym członkiem naszej społeczności.

W tej chwili do niej nie pasuje.

To nie pierwsze na tak wysokim poziomie wypowiedzi kolegi.

Życzę mu pogodnych nocy i przemyślenia swojego postępowania.

 

post-476-0-77533300-1431029012_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)