Skocz do zawartości

Rangi na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie...musimy zmienić "rangi" na forum z obcobrzmiących angielskojęzycznych  na nasze rodzime..

Wrzucajcie swoje propozycje dla początkującego, średnio, bardzo i super zaawansowanego.

Moja ulubiona nazwa na "newbe" to "świeżąbek"  ;D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z zasady jestem przeciwko jakiemukolwiek "rangowaniu" opartemu tylko na liczbie napisanych postów... czy ja wg ciebie Robert jestem znawcą nieba bo mam nastukane ileś tam  postów na maniaku?

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wanderer

Przydała by się data rejestracji pod nickiem.

Co do rang to może według najjaśniejszych gwiazd półkuli północnej??

W końcu na tym forum mamy gwiazdorską obsadę  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z zasady jestem przeciwko jakiemukolwiek "rangowaniu" opartemu tylko na liczbie napisanych postów... czy ja wg ciebie Robert jestem znawcą nieba bo mam nastukane ileś tam  postów na maniaku?

W pełni sie z tobą zgadzam wystarczy że wyróżnieni są moderatorzy i administracja a raeszta i tak wie kto jest kto i po co do kogo sie zwrócić

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie:..... ilość napisanych postów (a co za tym idzie posiadana ranga na forum) zależy jedynie od ?gadatliwości? usera, a nie od jego stopnia astronomicznego zaawansowania. Szczerze mówiąc to dopiero ten temat sprawił, że zauważyłem obecnie istniejące anglojęzyczne rangi :)

Szkoda, że ostatnio rozmowy idą bardziej w kierunku "karm" i "rang" a nie obiektów i zjawisk rozgwieżdżonego nieba  ;)

Pozdrawiam

KK

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangi są fajne. Przecież nie chodzi o branie tego super serio, a o drobne zabarwienie humorystyczne (osobiście nigdy nie udało mi się awansować do drugiego stopnia na żadnym forum, bo należę raczej do tych czytających aniżeli wypowiadających się ;)) Dorzucam moje propozycje:

biały karzeł

czerwony olbrzym

supernowa

czarna dziura / pulsar

:)

"Wiem, że jestem śmiertelny i jednodniowy,

lecz kiedy śledzę obiegi gwiazd, tudzież powroty ich,

już nie dotykam ziemi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rang to może według najjaśniejszych gwiazd półkuli północnej??

W końcu na tym forum mamy gwiazdorską obsadę  8)

BARDZO MI SIĘ PODOBA POMYSŁ WANDERERA.

Rangi i tak będą na forum a od nas zleży że czy będą swojskie czy anglo-saskie  :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ano posprzątał :) w zasadzie rangi niczemu nie służą kto ma wiedzę będzie widać po odpowiedziach na posty tego się nie ukryje za rangą a kto nie ma wiedzy będzie pisał bzdury niemające nic wspólnego z doświadczeniem :)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangi rosną wraz z postami i nic nie znaczą.. możemy używać wciąż nazewnictwa typu "full member" ale  nie lepiej jakieś astronomiczne?

Wanderer zaproponował wyżej  gwiazdy nieba północnego pod względem jasności. Mi się to podoba a Wam?

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangi rosną wraz z postami i nic nie znaczą.. możemy używać wciąż nazewnictwa typu "full member" ale  nie lepiej jakieś astronomiczne?

Wanderer zaproponował wyżej  gwiazdy nieba północnego pod względem jasności. Mi się to podoba a Wam?

no ,ok. przynajmniej naucze sie nazw  :D

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangi rosną wraz z postami i nic nie znaczą.. możemy używać wciąż nazewnictwa typu "full member" ale  nie lepiej jakieś astronomiczne?

Wanderer zaproponował wyżej  gwiazdy nieba północnego pod względem jasności. Mi się to podoba a Wam?

OK mogom być :)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka 15 tka ;)

1. Syriusz

2. Arktur

3. Wega

4. Rigel

5. Procjon

6. Betelgeza

7. Kapella

8. Altair

9. Aldebaran

10. Antares

11. Polluks

12. Fomalhaut

13. Deneb

14. Regulus

15. Bellatrix

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Przeczytawszy drugi wątek widzę, że jest to najweselsze forum na świecie.

Muszę się do paru kwestii ustosunkować.

Moje zdanie jest takie:..... ilość napisanych postów (a co za tym idzie posiadana ranga na forum) zależy jedynie od ?gadatliwości? usera, a nie od jego stopnia astronomicznego zaawansowania.

Obawiam się, że to o mnie, więc obiecuję dużo nie gadać.

... a raeszta i tak wie kto jest kto i po co do kogo sie zwrócić

No, ciekawe, po co do mnie  ???

I to wszystko, co mam do powiedzenia. Amen.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och..Anka na forum zaraz się wesoło robi  :) Witaj!, w końcu się zarejestrowałaś :D

Tak im więcej będziesz pisała tym  otrzymasz wyższy status. Tak jak punkty na Allegro.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak im więcej będziesz pisała tym  otrzymasz wyższy status. Tak jak punkty na Allegro.

No, wiem, ale po co?  :-\  Pewne rzeczy już ustaliliście i nie ma co burzyć. Tak tylko wyraziłam swoje zdanie. Pamiętam dyskusję, która przetoczyła się przez a4u 3 lata temu i jak czyszczono mi posty, bym była newbie, i ktoś poczuł się lepiej z tego tytułu. Myślę, że się rozumiemy.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)