Skocz do zawartości

Muzyka do astro


Gość wanderer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wanderer

Taki tam nabijacz postów, już były podobne tematy na naszych forach. Co tu dużo mówić, sam Einstein w wolnych chwilach grał na skrzypcach a odkrywca wielu obiektów, którymi jarają się dzisiaj amatorzy i nie tylko bo parał się też fizyką nie kto inny jak Herschel (tak wiem odkrył też Urana) był zawodowym muzykiem.

Dla mnie niezapomniane płyty to Draconian Times, Wolfheart, Floodland, jeszcze kilka z black metalu ale to już szczegóły, ogólnie uwielbiam gitary, bass i perkusję. Aha elektronikę też zniosę o ile moje klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość wanderer

No nic zaczne ja:

na początek może coś z klimatów nasa, teledysk nieco parodiujący globalnego potentata ropy naftowej

dobra energetyczna muza do znoszenia dobsona z klatki schodowej, a co  ;D

p.s. Igni mógłbys przerobić kod w skrypcie forum żeby wyświetlał okno playera youtube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedy zeszłego lata lukałem Jowisza z balkonu to zapuszczałem sobie w kółko ten kawałek:

:P

Ostatnio więcej wychodzę i preferuję ciszę. A tak ogólnie i pozaastronomicznie piłuję ten zespół:

http://www.youtube.com/watch?v=MT_oY7UJwG8

http://www.youtube.com/watch?v=zfyiaGIR6VA

<-co prawda playback, ale imidż wokalisty jest bezbłędny ;)

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wanderer

Myślałem, że black metal juz mnie niczym nie zaskoczy a tymczasem ten zespolik gra całkiem "artystycznie"  ;D No i w nazwie też całkiem astronomiczny. Fajny teledysk, warto pooglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę takie klimaty,

O, fajne:) No to jak tak, to może to Cię zainteresuje 8)

Głównie tematyka astro - klasyk elektroniki, od lat top of the top jak dla mnie. Prosto z norweskich okołobiegunowych terenów - Biosphere

Chłopaki z pochmurnej Anglii:)

Niezłe zdjęcia: http://www.youtube.com/watch?v=W59Vuti0_8g

No i kawałek, którego mogę słuchać non stop, obawiam się, że nigdy mi się nie znudzi...Jak i całe Solar Fields -

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

a ja wolę takie klimaty: 

Proponuję posłuchać do końca, bo to są jakby 2 utwory w jednym. I lataaaaać, lataaaaaaać bez końca.

Ogólnie denerwują mnie wszystkie elektroniczno-syntetyczno-uwznioślone  podkłady pod filmikami astro.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie denerwują mnie wszystkie elektroniczno-syntetyczno-uwznioślone  podkłady pod filmikami astro.

Na gitary też kiedyś starsze pokolenia psioczyły... :D

No to może taki całkowicie nieuwznioślony, z nudnym zdjęciem, choć syntetyczny. Też proponuję posłuchać od początku do końca (bo się da) ;)

Bo prawdziwie syntetyczne to były te rzeczy...bosh rok 1975...

Syntetycznego Klausa Schulze z innej planety to chyba nie trzeba polecać? http://www.youtube.com/watch?v=bSZL0DPmlkQ&feature=related

Szczerze mówiąc to jak byłem z żoną na koncercie Jarre'a to od tych dźwięków chciał wyjść po jakiejś godzinie...Cóż...Na koncercie LPD wytrzymała dłużej, bo oprócz syntetyku, były klarnety, flety, gitary ;)

:( :-\ ??? ::)

???

;)

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal 2010-2024