Skocz do zawartości

Dobrnęliśmy do "sety"


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Weszliśmy radośnie w 4 miesiąc aktywności Forumastronomiczne.pl. Przez ponad 11 tygodni nazbieraliśmy równą setkę userów. Myślę, że to dobrze.. codziennie jest aktywnych kilkadziesiąt osób..w tym kilkunastu zarejestrowanych, nasz czat działa bardzo sprawnie i bije rektory popularność w astro-świadku (na swój sposób ;D) . Nasze forum powoli staje się forum opiniotwórczym...stawiamy na merytorykę (nie jesteśmy forum urodzinowym  ;D) ale  nie na merytorykę  marketingową ale wolną, niczym  nie skrępowaną opiniotwórczość.

Uczymy się wspólnie i wspólnie dzielimy pasją. W większości jesteśmy entuzjastycznie zakręconymi dyletantami (jaki właściciel takie forum :)) Nikt jeszcze nie dostał bana, choć kilku się już prosiło, nie skasowałem żadnego konta głównego (tylko klony). Nie ma u nas agresji, brutalnego gnojenia ludzi, megalomani modów.  To jest forum normalne, na którym piszą normalni ludzie z normalnym, budżetowym  sprzętem... Myślę ze jest OK, głownie dzięki Wam. Za Co Bardzo Dziękuję!

Jak macie sugestie co do usprawnienia naszej małej astro-kanapy piszcie w dedykowanym temacie.  I oczywiście polecajcie forum znajomym!

Pozdrawiam  serdecznie Igni :)

post-2-137699791675_thumb.jpg

post-2-137699791678_thumb.jpg

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję igni setki i cieszę się że nie jest to forum kolesi w stylu: pokaż buzię ,witamy Cię milusięńko-a potem czego tu.

Taurus-16"Refraktor ED 120. Wszystko pod wizual, Pentaxy XW-3,5,XW-5,XL-7,XW-10,XW-14,XL-40,Orion SkyGlowe,Zrozumieć każdego i mu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję igni setki i cieszę się że nie jest to forum kolesi w stylu: pokaż buzię ,witamy Cię milusięńko-a potem czego tu.

A gdzie to tak "NA SIŁĘ" (wbrew Twojej woli) Kolesie każą Ci pokazywać buzię a potem Cie wypraszają? napisz ku przestrodze dla innych! Gratulacje Robert

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI290 MM Mini, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Jak widac aby forum dzialalo milo , to nie potrzeba imienia nazwiska podawac i zdjecia z nieprzyslonietym okiem.

Wystarczy tolerancja na innych od nas, jak tego braknie to zdjecie i nick nazwisko imie nie uchronia od niemilych poczynan tych co wiecej forowej wladzy maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Jak widac aby forum dzialalo milo , to nie potrzeba imienia nazwiska podawac i zdjecia z nieprzyslonietym okiem.

Wystarczy tolerancja na innych od nas, jak tego braknie to zdjecie i nick nazwisko imie nie uchronia od niemilych poczynan tych co wiecej forowej wladzy maja.

Ja się swojego nazwiska nie wstydzę i podaję je bez przymusu ;)

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI290 MM Mini, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o cos innego chodzi. Fora sa indeksowane przez google i dowolna osoba wpisujac w wyszukiwarce imie nazwisko uzyskuje o Tobie dane : posty co piszesz i aktualne zdjecie .

Z postow mozna duzo o kims sie dowiedzec. Czesto  jaki ma sprzet , w jakiej miejscowosci mieszka , co jeszcze posiada . Innymi slowy czy to co ma jest w zainteresowaniu zlodzieja co tak typuje kogo okrasc.

ps. to nie SF , te dane tak moga byc wykorzystane i nie tylko tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Jak widac aby forum dzialalo milo , to nie potrzeba imienia nazwiska podawac i zdjecia z nieprzyslonietym okiem.

Wystarczy tolerancja na innych od nas, jak tego braknie to zdjecie i nick nazwisko imie nie uchronia od niemilych poczynan tych co wiecej forowej wladzy maja.

Ja się swojego nazwiska nie wstydzę i podaję je bez przymusu ;)

A mnie moje nazwisko nawet bawi od prawie 50 lat

Równie dobrze bawią mie ludzie którzy na prawo i lewo rozdaja wizytowki a jak go poprosisz na PW o nr telefonu ,bo masz do niego sprawe to zaczyna sie migać i ewentualnie podaje GG

Jeden z drugim mają po 185cm wzrostu 95 kilo wagi a wydaje im sie chyba ze bedą molestowani jak podadzą telefon na forum,

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o cos innego chodzi. Fora sa indeksowane przez google i dowolna osoba wpisujac w wyszukiwarce imie nazwisko uzyskuje o Tobie dane : posty co piszesz i aktualne zdjecie .

Z postow mozna duzo o kims sie dowiedzec. Czesto  jaki ma sprzet , w jakiej miejscowosci mieszka , co jeszcze posiada . Innymi slowy czy to co ma jest w zainteresowaniu zlodzieja co tak typuje kogo okrasc.

ps. to nie SF , te dane tak moga byc wykorzystane i nie tylko tak.

No nie przesadzajmy, adresu nikt nikomu nie każe podawać ,zresztą nie róbmy off topa ,pozdrawiam.

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI290 MM Mini, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to też jest sposób tylko my jesteśmy za malutcy :) Dobry haker znajdzie Cię bez problemu.

PS  Dobra panowie niech ignisdei wykasuje co nie na temat bo robi się mętlik :)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze bawią mie ludzie którzy na prawo i lewo rozdaja wizytowki a jak go poprosisz na PW o nr telefonu ,bo masz do niego sprawe to zaczyna sie migać i ewentualnie podaje GG

Jeden z drugim mają po 185cm wzrostu 95 kilo wagi a wydaje im sie chyba ze bedą molestowani jak podadzą telefon na forum,

A może po prostu nie lubią telefonów... np. ja tak mam  ;) (awersja do telefonów)

Pozdrawiam

KK

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to też jest sposób tylko my jesteśmy za malutcy :) Dobry haker znajdzie Cię bez problemu.

PS  Dobra panowie niech ignisdei wykasuje co nie na temat bo robi się mętlik :)

A niech sobie gadają o czymś przecież muszą :P  :D Potem się to  poczyści  :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizytówką każdego niech będzie to co wnosi na temat postu.Czyli w foto o foto ,w okularach o okularach w setce można o piędziesiątce he he.Czyli nie zdięcie i stan konta , pozwalający na kupno slepych LVW. Np-Astro-CD-Chciałeś masz.

Taurus-16"Refraktor ED 120. Wszystko pod wizual, Pentaxy XW-3,5,XW-5,XL-7,XW-10,XW-14,XL-40,Orion SkyGlowe,Zrozumieć każdego i mu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie zdięcie i stan konta , pozwalający na kupno slepych LVW. Np-Astro-CD-Chciałeś masz.

Ja mam takie pytanie w ktorym miejscu na ACD mozna zapoznac sie ze stanem konta.

Wiadomość ta bardzo by mi sie przydala bo potrzebowalbym troszke kasy pożyczyć i wiedziałbym od kogo .

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci szacowni doradcy co namawiają do kupna okularu za 800zł , do telepa za 500zł.Oj naczytało się tam , nic tylko pytać.

Taurus-16"Refraktor ED 120. Wszystko pod wizual, Pentaxy XW-3,5,XW-5,XL-7,XW-10,XW-14,XL-40,Orion SkyGlowe,Zrozumieć każdego i mu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizytówką każdego niech będzie to co wnosi na temat postu.Czyli w foto o foto ,w okularach o okularach w setce można o piędziesiątce he he.Czyli nie zdięcie i stan konta , pozwalający na kupno slepych LVW. Np-Astro-CD-Chciałeś masz.

Czy Ty masz  jakieś kompleksy!? albo ktoś Ci coś zrobił? na 5 postów ,które tu napisałeś w czterech masz jakieś aluzje do ACD? ,ale w sumie takie jest Twoje prawo nie mam Ci tego za złe bo stosuję się to jednego tekstu z Twojej stopki ,pozwolę sobie zacytować "9.Zrozumieć każdego i mu pomóc."

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI290 MM Mini, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czat ma służyć komunikacji bezpośredniej użytkowników forum...wszelkie zdjęcia możesz wrzucać przecież na forum. Jeśli chcesz doraźnie pokazać coś komuś na czacie..jest opcja wstaw obrazek z linku. Możesz tez wrzucać np. na darmowe serwisy np. http://imageshack.us

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wanderer

Pawłowi pewnie chodziło o to, że nasz czat jest wyjątkowy z tego względu iż można szybko zaprezentować wybrane zdjęcia poprzez kod "Image" widoczny w dolnym panelu po zalogowaniu się na czata, a to tylko jeden z plusów naszego wyjątkowego forum  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Właśnie próbuję załapać się na imprezę  :D

a co to jest Bellatrix, bo nie doczytałam?

Najpierw myślałam, że może to miasto, ale kurka wszyscy z Bellatrix, tylko Ignis imperator globalny. Dobra, idę poczytać przed snem. Widzę, że wszyscy macie fajne awatary.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)