Skocz do zawartości

Komercyjny silnik dla forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Paether genialnie dla mnie bomba. :o :o :o :o

Synta 8 , Montaż Celestron CG5GT ,Canon 40D, Canon 300D+kabelek do długich czasów + Laptop Lenovo , Canon SX20 IS , Tair 3S, Rosyjska lornetka  7x50 , Jupiter 21M ,Grzałki , Baader Genuine Ortho 5mm i parę kolorowych filtrów :)  

f684.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ostateczna wersja? Jeżeli tak to wyślij mi ją na maila Daniel.

Mam ją słać do druku? Ile sztuk zamówić? Będę musiał zapłacić w drukarni przy odbiorze, mam założyć z własnej kieszeni? Jaki format naklejki proponujecie?

Miło było by znać odpowiedzi na te pytania  :)

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek 70 szt moge zapłacić Ci po 28 sierpnia -wypłata. Poczekajmy na inne projekty do niedzieli ...sam jutro coś stworzę.Potem 24h ankieta i ruszamy :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pierwsza- naklejka genialna!!!!

Sprawa druga- nie wiem czy na to nie za późno, ale siedząc wiele godzin w samochodzie wymyśliłem coś takiego. Zlot w Zatomiu, to Zlot Forum, tak? Więc czemu by nie sfinansować nowego silnika poprzez Zlot? Mamy ok 70 chętnych. Do kosztów Zlotu trzeba by doliczyć 10 złotową opłatę na silnik forum... A w Zatomiu rozdać naklejki  8)

Wydaje mi się, że większość społeczności w ten sposób by to rozwiązała ;)

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę obowiązkowo opodatkowywać zlotowiczów którzy jadą aktywnie wypoczywać. Cegiełka na silnik to ma być gest dobrej woli i solidarności z FA. Nie powiniśmy i nie mamy prawa mieszać tego ze zlotem.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę obowiązkowo opodatkowywać zlotowiczów którzy jadą aktywnie wypoczywać. Cegiełka na silnik to ma być gest dobrej woli i solidarności z FA. Nie powiniśmy i nie mamy prawa mieszać tego ze zlotem.

Miałem taki sam pomysł jak Tranox, ale może i masz rację. Cegiełka na silnik to ma być gest dobrej woli i solidarności z FA. Jednakże rozprowadzanie cegiełek na zlocie uważam za jak najbardziej słuszne!

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jeśli nie sfinansujemy z cegiełek całości ...dorzucę ze swoich.Nikt nie powiedział że to ma być zrobine od razu.Ważne by cegiełki były dostępne na zlocie :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna propozycja.  :)

Moim  założeniem projektując cegiełkę nie była reklama forum ale raczej manifest przynależności do grupy hobbystycznej, stąd odniesienia do najpopularniejszych obiektów obserwacyjno-fotograficznych oraz symbol teleskopu Newtona. By każdy mógł sobie to nakleić na teleskop, samochód, walizkę, montaż  czy na ulubiony przedmiot.  :)

edit: dodaję wersję białą  ;)

ps. Oczekuję jeszcze innych propozycji bo w niedzielę o 20.00 24-godzinna ankieta!  :)

post-2-137699939235_thumb.jpg

post-2-137699939242_thumb.jpg

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wpłaty -dziękuje w imieniu naszej społeczności:

Pamiętajcie jeśli ktoś chce by przesłać cegiełki pocztą proszę dołączać do przelewu  1,60zł w przeciwnym razie będą do odbioru na zlocie w Zatomiu!

Nie piszecie nicków będę więc pisał imię i miejscowość: :)

1) Jacek,  Ustka  20zł

2) Łukasz, Biała Podlaska  40zł

3) Paweł , Police 10zł

4) Tadeusz, Opole 10zł

saldo 80zł

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka mi się bardzo podoba i jest ok! acha dopłaciłem już do wysyłki

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie to Paweł ma rację - możne rzeczywiście bez napisu było by lepiej  ??? ??? Wzór wygranej (mojej jak zwykle) będzie w wątku a dla ,,zasilających" będzie klarowna naklejka w kształcie cegiełki 8)

Tak więc moje 2 ;)

post-587-137699939256_thumb.jpg

post-587-13769993926_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek twoje "ze tak ujmę" proste i dobre ------ to pierwsze------- tylko może w prawym górnym rogu jako tło nie same gwiazdy tylko jedno z tych "zajebiaszczych" zdjęć jakie potraficie zrobić !!! mgławica galaktyka czy cuś

- tj. w okloicy 1/4 foto prawa góra jakiś hit - ja chcę "nalepe" na telepa

synta dwunastka, ES 4,7 i badziewiaczki 10 i 25 z zestwu - początki nie są lekkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to mamy pozamiatane  :D Wczoraj tajemniczy darczyńca (który chce pozostać anonimowy) poinformował mnie że wpłacił 470zł (czekam na zaksięgowanie) -TO JEST GEST!  8) -dziękuje w imieniu naszej społeczności:

Silnik zatem już mamy. Ale warto dokupić parę niezbędnych dodatków np.  pojemniejszy czat, ten standardowy jest na 5 osób, lepsza galerię itp. Naklejki oczywiście wydrukujemy tak jak ustaliliśmy choć może w mniejszym nakładzie !

Zatem wciąż księgujemy!

1) Jacek,  Ustka  20zł

2) Łukasz, Biała Podlaska  40zł

3) Paweł , Police 10zł

4) Tadeusz, Opole 20zł

5) Paweł,Wronki 10zł

6)Dawid, Dąbrowica 20zł

7) Krzysztof, Tropy Elbląskie  20zł

8)Zdzisław , Szczecin 50zł

9)Jacek, Szczecin 10zł

Bardzo  - dziękuje w imieniu naszej społeczności!

saldo 200zł

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super! myślę, że naklejki warto jednak zrobić ale nie z rozmachem, będą je mieć co wpłacili. W imieniu wszystkich forumowiczów wielkie dzięki za ten sponsoring dla anonimowego darczyńcy. Mam nadzieję że już we wrześniu zobaczymy jak nowy silnik zacznie działać.

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to mamy pozamiatane  :D Wczoraj tajemniczy darczyńca (który chce pozostać anonimowy) poinformował mnie że wpłacił 470zł (czekam na zaksięgowanie) -TO JEST GEST!  8) -dziękuje w imieniu naszej społeczności:

Silnik zatem już mamy.

Wielkie ukłony od mojej skromnej osoby dla Anonimowego Darczyńcy  8) 8) 8)

Silnik mamy ale czy nie było by nam przyjemniej wchodzić gdyby tych cegiełek było więcej i choć symboliczna od każdego  ??? ???  zastanówcie się  :) - przecież Admin nie zasili tym swojego domowego konta tylko ,,dopasie" FA  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pieniądzę przeleje w niedziele jak wrócę z wakacji . 8)

Synta 8 , Montaż Celestron CG5GT ,Canon 40D, Canon 300D+kabelek do długich czasów + Laptop Lenovo , Canon SX20 IS , Tair 3S, Rosyjska lornetka  7x50 , Jupiter 21M ,Grzałki , Baader Genuine Ortho 5mm i parę kolorowych filtrów :)  

f684.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominałem wrzucam ankietę dotycząca wyboru  wzoru  cegiełki  na komercyjny silnik dla forum!

Wpłynęły 3 projekty wg kolejności zgłoszeń -wersje podstawowe :

Całość wynika z 

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?topic=3633.75

Mogą być oczywiście wersje bez napisu "cegiełka na silnik..."

1) Paether

htzf.jpg

2) Ignisdei

index.php?action=dlattach;topic=3633.0;attach=16577;image

3) JacekErbel

index.php?action=dlattach;topic=3633.0;attach=16583;image

Można glosować raz, czas do jutra 20.30

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal 2010-2024