Skocz do zawartości

WAŻNE - 11.11.11


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę się z wami czymś podzielić.

Analizowałem strukturę piramidy Tikal zbudowanej przez Majów i wynika z niej, że w dniu 11.11.11 kończy się ostatni stopień tej piramidy trwający 1 dzień.

Same jedynki - JEDNOŚĆ.

Jednak to nie dało mi spokoju i chciałem to zbadać dogłębnie.

W programie Celestia ustawiłem tą datę 11.11.11 na godzinę 21:34 i rzuciłem układ słoneczny i ziemię na Pas oriona.

Czyli dokładnie tak jak są ustawione piramidy w Gizie. Prezentują one 3 podstawowe elementy - trójcę. Ziemie, księżyc i słońce.

Tego dnia jak rzucicie sobie Widok ziemi na środek Pasu oriona, słońca i księżyc znajdują się idealnie w linii Pasa Oriona.

Wszystko o tym znajdziecie na filmiku, który zamieściłem:

http://www.youtube.com/watch?v=-6Ffp0J37NQ

Sami sprawdźcie. Taki układ jest możliwy tylko raz. I dokładnie tego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiele poprzednich tak i ten temat o charakterze apokaliptycznym ląduje w Nibimbrowni. Tam można spokojnie o tych sprawach rozmawiać!

Pozdrawiam Administrator

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciekM

ilośc schodów pomnożona przez odległośc między Twoim mieszkaniem a budką z piwa podzielona przez kwadrat psich kup występujących na trasie mieszkanie - budka z piwem, daje długośc Twojego życia. Lczba psich kup jest liczbą zmienną i ma tendencje wzrostową, a wiek w jakim umrzesz to iloczyn odległości i liczby schodów który jest odwrotnie proporcjonalny do liczby owych odchodów, tak więc masz przesrane. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

W internecie i innych mediach rzeczywiście od pewnego okresu coraz częściej słychać o różnych datach końca świata. Jedna goni drugą, bo ta pierwsza oczywiście okazuje się nieprawdziwa (Nostradamus myli się średnio dwa razy w roku od 2000r). Po co to wszystko? Żeby straszyć społeczeństwo, po co? Wiadomo, że przestraszony człowiek jest łatwiejszy do zmanipulowania, ale wydaje mi się, że powoli te historyjki stają się bajeczkami dla grzecznych dzieci i większość z nas albo w ogóle ich nie czyta, albo czyta dla rozrywki. Co Wy o tym myślicie? Dlaczego powstają kolejne przepowiednie, które mają trzymać w stanie wiecznej ?gotowości?? No właśnie gotowości na co? Na koniec świata, do którego jeśli nawet by doszło to jedyne co mogli byśmy zrobić to po prostu pogodzić się z tym smutnym faktem.

p.s. natrafiliście może w necie na dziwne strony związane z 11/11/11? Ja ostatnio znalazłem tajemniczą stronę z bombą. Nie wiem o czym traktuje, ale piszą że to projekt znanej firmy. Może wiecie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego powstają kolejne przepowiednie, które mają trzymać w stanie wiecznej ?gotowości??

Bo są fajne.

I wcale nie 11.11.11 tylko 11.11.2011 co daje numerologicznie 8. Wiązałabym to z początkiem kadencji naszego Sejmu.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wanderer

No cóż, ja np. nie jestem entuzjasta opinii rychłego unicestwienia ziemi poprzez inwazję z kosmosu (cokolwiek by to miało znaczyć) prawdopodobieństwo trafienia w naszą matkę ziemię przez jakąś asteroidę w tym etapie ewolucji i ukształtowania systemu planetarnego jest tak nikłe, że szóstka w totka się nie umywa, jeśli już mówimy o armagedonie to ja to widzę bardziej w sensie gospodarczym i ekonomicznym...o taaaak, ten system pewnie niedługo upadnie, wystarczy spojrzeć na obecną sytuacje w jakiej znajduje sie grecja dla tego zamiast bunkrów które ochronią nas przed śmiertelnym promieniowaniem lub falą uderzeniową przyniesioną z kosmosu najpierw powinniśmy uchronić się przed systemem i ludzmi a oto kilka wskazówek (część z nich jest śmieszna ale druga część trochę daje do myślenia) :)

1. Nawiąż znajomości z policjantami i wojskowymi ? ?plecy? w czasach kryzysu, gdy aparat państwa będzie dużo bardziej skorumpowany mogą okazać się bezcenne.

2. W dyskretny sposób gromadź bogactwo ? ziemię, gotówkę, metale szlachetne. To da Ci większe możliwości.

3. By wiedzieć co się dzieje na świecie i w Polsce obserwuj wiele źródeł ? krajowych i zagranicznych. Również takich z którymi się nie zgadzasz ? choćby po to by wiedzieć jaka propaganda jest serwowana masom.

4. Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne postaraj się uczynić je produktywnym i jak najbardziej niezależnym.

5. Produkuj znacznie większą ilość żywności niż potrzebujesz, uprawiaj też wiele niekonwencjonalnych rzeczy, o których inni nie wiedzą, że nadają się do jedzenia. Lub miej znajomości lub rodzinę na wsi oraz pieniądze na zakup pożywienia.

6. Miej dobrego prawnika, radcę prawnego oraz znajomości w administracji. Wiele przepisów jest na tyle niejednoznacznych, że zależą od interpretacji urzędnika ? dobry prawnik ułatwi przedzieranie się w gąszczu przepisów.

7. Naucz się skutecznie dawać łapówki ? korupcja to smar pozwalający działać niesprawnemu mechanizmowi.

8. Jeśli masz biznes, postaraj się mieć w nim jak największą władzę.

9. Zdobądź dostęp do broni i przechowuj amunicję. Jak ją zdobyć? Patrz punkt 1, 6 i 7.

10. Posiadaj swój własny środek transportu i zapas paliwa.

11. Zadbaj o dostęp do źródła czystej wody. Najlepiej mieć co najmniej 2 niezależne źródła (np. studnia i deszczówka). W czasie wojen studnie bywają celowo zatruwane.

12. Jeśli budujesz dom uwzględnij w nim dodatkowe pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej i/lub hodowli zwierząt.

13. Jeśli budujesz dom uwzględnij w nim dodatkowe miejsce na gromadzenie żywności ? światowe zapasy zbóż wynoszą kilkadziesiąt dni.

14. Jeśli jesteś rzemieślnikiem/przedsiębiorcą poznaj alternatywne źródła zaopatrzenia dla Twojego biznesu.

15. W czasach kryzysu bądź dyskretny w krytykowaniu władzy ? państwo w czasach kryzysu będzie chciało znaleźć kozły ofiarne. Japońskie przysłowie głosi, że ?gwóźdź dostaje bo wystaje?.

16. Myśl krytycznie ? wiele rzeczy jest ze sobą bardziej połączone niż rządzący chcą by nam się to wydawało.

17. Zdobądź dobry zawód, który ma przyszłość w czasie kryzysu, bądź otwarty by cały czas uczyć się czegoś nowego i w razie potrzeby się przekwalifikować.

18. Jeśli uznasz, że chcesz 5 lat na studiować to zastanów się czy nie poświęcasz około 5000 godzin życia (czas potrzebny na zajęcia i naukę na studiach) tylko na ?zdobycie papierka? ? patrz punkt 17. Podobnie rozważania przeprowadź, jeśli Twoje dziecko chce studiować komunikację europejską, socjologię, pedagogikę (demografia się kłania) i tym podobne kierunki szkolące wykwalifikowanych bezrobotnych.

19. W miarę możliwości miej alternatywne źródła energii ? możliwość zapalenia choć 1 żarówki energooszczędnej zimą zużywającej 15 W znacznie wydłuża czas w którym możesz pracować czy uczyć się.

20. Bądź gotów (emocjonalnie, finansowo) wyjechać z kraju gdy zajdzie taka potrzeba ? historia uczy, że często nie jest lepiej przez dziesięciolecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już skręcam samopał i zaczynam gromadzić kaszę  ;)

Warto również rozważyć bojkot chińskich towarów.

Któregoś dnia dzięki naszym pieniądzom za majtki, skarpety i teleskopy Chińczyk będzie poił konia w Wiśle :P

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu liczniki wariują, w tym wątku bywało ponad 100 czytelników  a teraz np. 92 Gości przegląda ten wątek.  :D :D

Oj...Boimy się końca świata  :D

Shit to JUTRO  :o

;D ;D ;D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mamy już 11.11.11 od 11 minut. Patrzę w okno wypatrując koniec świata.... Na szczęście na razie go nie widać. Pewnie znów przełożyli...

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wanderer

eee wy klimatu nie czujecie, to ma się wydarzyć jedenastego ale o godzinie 11.11 i sekund jedenaście, no cóż trzeba wypić tego ostatniego browara i pożegnać się ze znajomymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku-fa! No i przegapilem kolejny koniec swiata! zachcialo mi sie Slonce fotografowac i przegapilem! To níc, nie pierwszy i nie ostatni :-). P.s. Chyba mozna zamknac watek Duchu "prawdy"

Oj nie chwalmy dnia przed zachodem słońca choć już  11.11 za nami  :P :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wanderer

Koniec świata to rzecz względna jak wiele innych rzeczy, dla jednego koniec świata oznacza brak 5zł na wino a dla drugiego jak wybuchnie bliska supernowa likwidując swym promieniowaniem grzyba na ziemi jakim jest nasze życie, jak widać swoboda interpretacji jest duża, dbajmy jak na razie o swój koniuszek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu braku ogólnoświatowego kataklizmu informujemy, że dzisiejszy koniec świata został odwołany. Najbliższy przewidywany koniec świata nastąpi 02.02.2020r. Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

;)

edit: W sumie to jest trochę czasu by napisać jedną lub dwie apokaliptyczne książki, wrzucić trochę filmików na YT i zarobić na tym krocie... :D

Herschel 400 in progress: 376/400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)