Skocz do zawartości

Problemy ze stroną forum


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, grzesiola napisał:

Ja mam problemy z logowaniem od wczoraj,wyświetla mi się komunikat że moje konto zostało zablokowane i kieruje nie na jakieś dziwne strony

 

 

Twoje konto nie zostało zablokowane, problem musi leżeć po stronie Twojego komputera lub dostawcy internetowego.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ignisdei napisał:

Już działa.

Pozdrawiam.

Wiem, że już działa ale takie problemy ostatnio często występują.

Forum nie było dostępne od wczorajszego popołudnia do dzisiejszego popołudnia.

ZWO AM5, TecnoSky Quadruplet AG70 F/5 + ZWO ASI 183 MC Pro + ZWO EAF, Orion 30mm Guidescope +ZWO ASI 120MM Mini, AsiAir Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę takie rzeczy raportować na naszej grupie forumastronomiczne.pl "Astrozakręceni" na Facebooku. Akurat wczoraj mnie w ogóle nie było, nie siedziałem w internecie, a  byłem poza domem. A problem był prozaiczny  gdyby ktoś mi dał znać , zrobiłbym od ręki.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignisdei napisał:

To proszę takie rzeczy raportować na naszej grupie forumastronomiczne.pl na Facebooku.

Nie mam facebooka, może jakiś mail?

ZWO AM5, TecnoSky Quadruplet AG70 F/5 + ZWO ASI 183 MC Pro + ZWO EAF, Orion 30mm Guidescope +ZWO ASI 120MM Mini, AsiAir Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też co jakiś czas mam problem i wyświetla mi komunikat że konto zostało zablokowane. Za każdym razem usuwam z ustawień dane logowania i czyszczę ciasteczka. Zawsze to rozwiązuje problem.

  • Like 1

SW 8'' na EQ5, kitowe okulary 25mm i 10mm, Nagler 17mm, Hyperion 5mm, barlow 2x. Kilka kolorowych filtrów. Nikon Action 10x50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2024 o 18:16, ignisdei napisał:

To proszę takie rzeczy raportować na naszej grupie forumastronomiczne.pl "Astrozakręceni" na Facebooku. Akurat wczoraj mnie w ogóle nie było, nie siedziałem w internecie, a  byłem poza domem. A problem był prozaiczny  gdyby ktoś mi dał znać , zrobiłbym od ręki.

Myślałem, że oficjalną grupą "forumastronoiczne.pl" na FB jest https://www.facebook.com/profile.php?id=100063521772184

Tam te problemy były zgłaszane

TAKAHASHI FSQ-106ED,  QHY 163M, QHY 163C, NEQ 6
SW 150/750, SW DOB 10, Platforma paralaktyczna
AstroWalker, SW Star Adventurer 2i
Canon 1100D, lornetka Nicon Action 10x50,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gayos napisał:

Myślałem, że oficjalną grupą "forumastronoiczne.pl" na FB jest https://www.facebook.com/profile.php?id=100063521772184

Tam te problemy były zgłaszane

Rezerwową 😉

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2024 o 20:03, Energetyk napisał:

Ja też co jakiś czas mam problem i wyświetla mi komunikat że konto zostało zablokowane. Za każdym razem usuwam z ustawień dane logowania i czyszczę ciasteczka. Zawsze to rozwiązuje problem.

Coś w tym jest ale nie do końca. Czyszczenie ciasteczek usuwa problem logowania ale problem dostępu to inna sprawa.

Ostatnio kiedy wystąpił problem z dostępem do FA sprawdzałem to na czterech urządzeniach. Z czego jedno loguje się na moje konto FA. Z żadnego urządzenia nie mogłem wejść na FA. Kiedy problem dostępu został rozwiązany, na urządzeniach, na których nie byłem zalogowany mogłem już wchodzić na FA a na tym, które logowało się na moje konto nadal nie było dostępu. I tu z pomocą przychodzi czyszczenie ciasteczek, o którym piszesz. 
pzdr.

  • Like 1

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wystąpił problem z dostępem do FA nikt nie mógł wejść. Ponieważ zablokowano forum na poziomie hostingu , związane było z tą z faktem że po raz kolejny wystawiono mi fakturę zbiorczą , zamiast miesięcznej, a środki zgromadzone na koncie Nie wystarczyły na jej opłacenie, siłą rzeczy hosting się automatycznie nie opłacił.

I ich automat który weryfikował, zablokował serwer. Cały problem polega na tym, że ja płacę co miesiąc za kolejną proformę nie jest to częstą praktyką. A automat fakturujący Cyber Folxa wystawia mi faktury za wszystkie miesiące do końca umowy. Wtedy ja interweniuję i zmieniają mi z faktury zbiorczej na miesięczną.

Załączam widok anulowanej faktury w panelu.Screenshot_20240119-162707~2.png

 

 

 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Poprawiłem stałe zlecenie płatnicze na stronie Cyberfolks. Jeśli  jednak wynikną problemy,  jak ostatnio z powodu wadliwej proformy/płatności -bardzo proszę o szybki kontakt na PW, Emila:  [email protected], ewentualnie nasz fanpage na Facebooku:

Astro-zakręceni  

Wasza reakcja jest na wagę złota, bowiem nie zawsze jestem na forum. 

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W związku z koniecznością wykonania prac technicznych, nasz serwer będzie chwilowo niedostępny, zgodnie z poniższym planem:

 

rozpoczęcie prac 2024-02-20 22:00:00
zakończenie prac 2024-02-21 01:00:00

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj przez kilka godzin forum nie było aktywne, ponieważ:  Przenosiliśmy  domenę z firmy Home do OVH, za co przepraszam.

Firma Home, której co roku płaciliśmy za domenę zaśpiewała w tym roku 200 zł co jest nieakceptowalne, znaleźliśmy więc firmę alternatywną i utrzymanie domeny na rok kosztuje u nich 73 zł.

Admin

  • Like 2
  • Thanks 2

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa była troszkę dziwna  ponieważ nie planowaliśmy wyłączenia FA, to miało być płynne przejście, ale niestety systemy nowego sprzedawcy domeny zadziałały troszkę z opóźnieniem. 

ps. dałem informację na fejsie.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ovh, mają od lat niezmienne ceny, trzymam tam wszystkie domeny. Czy forum stoi na cyber? Bo w tym roku podnieśli też ostro ceny za hosting (w moim przypadku z 300 na 899 netto) i w marcu przenosiłem już kilka serwisów swoich klientów na inny hosting (tutaj polecam hostido, lepsze parametry (pamięć, procesor, procesy) niż cyber a do tego 1/3 ceny cyber.

Astro vlogi na YouTube -> klik 
Lornetki
: Orion 2x54, APM 10x50 ED, APM 16x70 ED, APM 25x100 ED  |  Statywy: Manfrotto 475b (głowica 502ah), Benro Mach3 (głowica S6)

nieboprzezlornetke.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Paweł Sz. napisał:

Polecam ovh, mają od lat niezmienne ceny, trzymam tam wszystkie domeny. Czy forum stoi na cyber? Bo w tym roku podnieśli też ostro ceny za hosting (w moim przypadku z 300 na 899 netto) i w marcu przenosiłem już kilka serwisów swoich klientów na inny hosting (tutaj polecam hostido, lepsze parametry (pamięć, procesor, procesy) niż cyber a do tego 1/3 ceny cyber.

Cyber...

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)