Skocz do zawartości

Nibiru nadlatuje jest już widoczna.


Paweł Baran

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem tego zdjęcia dodawać, ale w sumie muszę, ponieważ zbliżamy się do końca świata, który ma nastąpić tego roku o to mam dowód Nibiru jest już widoczna, Nibiru da się zobaczyć, byłem 2012-10-18 na obserwacji nieba fotografowałem przez teleskop i sami widzicie Nibiru widoczna była w gwiazdozbiorze Woźnicy koło gwiazdy Kapeli no cóż nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejną nocną obserwacje z dodatkiem mgły i mamy taki o to efekt jak na zdjęciu w sumie Nibiru fajowa. :'( :D

post-36-137699861163_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, coś przyjacielu próbujesz ukryć przed społecznością. Jak to w Woźnicy? Przecież wiadomo wszystkim którzy śledzą temat, że Nibiru przybędzie z Oriona! Swego czasu NASA próbowała ten fakt ukryć zamazując kawałek przeglądu nieba z tego rejonu, ale ludzie nie bojący się prawdy to wykryli i ujawnili. No więc jak to jest z tą Woźnicą? Wytłumacz, tylko bez kręcenia bo 21 XII i tak prawda wyjdzie na jaw.

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkim astrologom amatorom wiadomo, Nibiru porusza síe zygzakiem i dlatego nie mozna podac jej dokladnego polozenia a Pawel akurat trafił w moment najwiekszego odchylenia od Oriona. Dlatego teraz jest w Woznicy. Gratuluje Pawel! to jedno z lepszych zdjec Nibiru jakie widzialem. Jutro sam na nia zapoluje :-)

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc już tłumaczę, a może niech, NASA utajnia o Nibiru zaś ja niechcący za nią poluję i po nocach poszukuję, każdy pisze jak może, że Nibiru się pokorze, mi się pokazała i swój urok pokazała, minionej nocy mgła zasnuła, więc po Wszechświecie Nibiru zasuwa.  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem sam widziałem Nibiru, ale minionej nocy nie udało mi się zobaczyć, pewnie wysyła jakieś zakłócenia albo nadmiar mgły, no nic mi nie pozostaje jak znowu upolować, kiedy to się zobaczy na razie polowałem za Jowiszem, Księżycem no i Wenus. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze Annunaki, mieszkancy Nibiru wysylaja zaklocenia z elektrowni ktore dymia i planeta ciagnie za soba warkocz kometarny w ktorym porusza sie jej 7 ksiezycow, przez co okresowo jest niewidoczna. To wlasnie tym ogonem z ksiezycami i innymi odlamkami zamiecie po Ziemi i stanie sie to wlasnie 21-12-2012 o godz 17:27 jak juz oficjalnie potwierdzili naukowcy. Jak juz pisano, Niemcy dali swym pracownikom w tym dniu wolne aby mogli godnie pozegnac sie ze swymi rodzinami. Niestety, jak poinformował minister pracy Bundestagu, pracownicy beda musieli ten dzien odrobic zaraz po nowym roku w sobote 5 stycznia.     

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem sam widziałem Nibiru, ale minionej nocy nie udało mi się zobaczyć, pewnie wysyła jakieś zakłócenia albo nadmiar mgły, no nic mi nie pozostaje jak znowu upolować, kiedy to się zobaczy na razie polowałem za Jowiszem, Księżycem no i Wenus. ;)

No miałem też iść na poszukiwanie Nibiru, ale przyszła gęsta mgła. Pewnie mgła się utrzyma do Grudnia i się rozwieje tuż przed inwazją.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkim astrologom amatorom wiadomo, Nibiru porusza síe zygzakiem i dlatego nie mozna podac jej dokladnego polozenia a Pawel akurat trafił w moment najwiekszego odchylenia od Oriona. Dlatego teraz jest w Woznicy. Gratuluje Pawel! to jedno z lepszych zdjec Nibiru jakie widzialem. Jutro sam na nia zapoluje :-)

Nie zdążysz, bo znowu zagzykuje i będzie w innym miejscu.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie ma lepszego teleskopu do obserwacji jak kamera, Acuter nawet Hubble się przy niej chowa moja kamera wszystko wyłapie, to latem sąsiadkę, to ptaki w karmniku jest niezastąpiona wykorzystałem ją do odszukania Nibiru, to, co zobaczyłem aż mi włosy zbaraniały na mojej głowie, ba nic dziwnego wiedzą to te osoby, co znają się na żartach. O to moim wykonaniu Nibiru. ;D

post-36-137699869498_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dzisiaj patrzałem na youtube czy jeszcze istnieją zwolennicy nibiru.

Nawet jest jeden filmik. Nie wiedziałem, że to już taka krowa na niebie (0:45)  :o.

Dziwi mnie to jak może ktoś wstawiać prawdopodobne fake  a żaden astronom takiego czegoś by nie zauważył xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to jak może ktoś wstawiać prawdopodobne fake  a żaden astronom takiego czegoś by nie zauważył xd

Bo astronomowie i astroamatorzy są w spisku mającym na celu ukrycie PRAWDY.

Dlatego też od miesięcy nie ma czystego nieba - sztuczne chmury zasłaniają nadlatującą Nibiru  ::)

And12, GSO 30mm, Hyperion 13mm, 8mm, Baader OIII 2", SW UHC 2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)