Skocz do zawartości

Zaawansowany atlas Księżyca


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

ja też jestem zainteresowany zakupem tego atlasu ksieżyca.

Skopiuj listę i dopisz się na końcu  - Jacek2 wyśle Ci dane do przelewu  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

czy jeszcze jest możliwość dopisania się do listy? bo jestem zainteresowany

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma kontakt z kolegami którzy jeszcze nie wpłacili, proszę żeby dał im znać o fakcie że zbieram pieniądze.

Myślę że poczekamy do końca tygodnia i potem składam zamówienie w drukarni, kto nie wpłaci tego po prostu skreślam z listy.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem PW do Jacka2. Pieniądze wysłane we wtorek a ile będzie to trwało to już nie od mnie zależy. Powinny być w tym tygodniu.

PS. Mam pytanie co do panelu PW. Po naciśnięciu "Moje wiadomości" widzę tylko te które przychodzą do mnie. Można sprawdzić wiadomości wychodzące ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Mam pytanie co do panelu PW. Po naciśnięciu "Moje wiadomości" widzę tylko te które przychodzą do mnie. Można sprawdzić wiadomości wychodzące ?

Tak. Po wejściu w ?Moje wiadomości?, niżej z lewej masz ?Wiadomości?- a tam (Nowa wiadomość, Odebrane, Wysłane). Będziesz miał w "Wysłanych" jeśli wysyłając wiadomość zaznaczyłeś pod nią (zachowaj kopię w wysłanych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiać, brać, bo warto!

Tak to wygląda u mnie po zbindowaniu z okładkami:

post-1331-137699891037_thumb.jpg

post-1331-137699891047_thumb.jpg

post-1331-137699891054_thumb.jpg

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wydrukują, następnie zostaną odebrane, spakowane i wysłane  ;) - Jacek2 o wszystkim na bieżąco, solidnie informuje - spokojnie, przejrzyj wątek od momentu złożenia poprzedniego zamówienia  8)

Lepiej napisz kiedy mu piwo postawisz bo chłopak ani grosza na tym nie zarabia, a ma tylko dodatkowe zajęcie  :(

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wydrukują, następnie zostaną odebrane, spakowane i wysłane  ;) - Jacek2 o wszystkim na bieżąco, solidnie informuje - spokojnie, przejrzyj wątek od momentu złożenia poprzedniego zamówienia  8)

Lepiej napisz kiedy mu piwo postawisz bo chłopak ani grosza na tym nie zarabia, a ma tylko dodatkowe zajęcie  :(

Jeżeli nie daj Boże kiedyś będę miał kłopoty z prawem Pan Panie Jacku będzie moim adwokatem, to masz u mnie  :)

Co do atlasów, druk zlecony, trzeba im dać ze trzy dni na realizację zlecenia, myślę że w tym tygodniu wszystko będzie rozesłane. Tak więc uzbrójcie się w cierpliwość jeszcze przez kilka dni.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla wszystkich zainteresowanych.

Drukarnia trochę mi się spóźniła i zamówienie będzie gotowe dopiero w poniedziałek.

Również w poniedziałek wszystkie zamówione Atlas Księżyca zostaną rozesłane.

poinformuję o tym kolegów na pw. oczywiście proszę o informację że przesyłka doszła.

Przepraszam za mały poślizg, jednak nie wynika on z mojej winy.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Atlasy zostały dziś wysłane.

Każdemu mogę podać numer przesyłki poleconej, o ile poprosi  :)

Mam nadzieję że w tym tygodniu otrzymam od Was potwierdzenia odbioru. Dziękuję wszystkim za udaną akcję.

Polecam się na przyszłość.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością  :D

Oczywiście jak dotrze to dam znać

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Jacku BARDZO DZIĘKUJĘ  :) :) za to, że DZIĘKI PANU mogę dotknąć i w ręku trzymając oglądać ten PIĘKNY ATLAS, który od około 2004 roku mogłem podziwiać tylko na moich monitorach.

Piękna robota i już nie wiem co z zachwytu napisać - DZIĘKUJĘ CI ZA TRUD JAKI W TEN PROJEKT WŁOŻYŁEŚ  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie relacja fotograficzna ;)

:P

EDIT na górny post - Nie mogłem wyostrzyć - chałupa ma tylko 3,20 wysokości - refraktor Orion EON APO 80/500 (bez flattenera) Canon 350d mod ISO 400 czas 1/250 słaba przejrzystość powietrza- gotowało się w kuchni  8)

post-587-137699893681_thumb.jpg

post-587-137699894012_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)