Skocz do zawartości

Piszmy lepiej


Janko

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozumcie, że niektórzy robią okropne błędy. Mnie one gryzą w oczy. Po prostu oczy mnie bolą!

Ale nie mam zdania, czy warto to punktować, bo skutek może być żaden. Może mod powinien poprawiać  błędy, ale wtedy gratuluję poświęcenia. Są jeszcze błędy stylistyczne i  brak interpunkcji.

Jeśli ktoś wie, że robi błędy, może niech weźmie sobie to do serca?

Alien, czemu się złościsz? Ja rozumiem, że można mieć dość błędów.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to było Romanum, teraz mam fora :D

Aniu - walka na linki  ;)

http://filolozka.brood.pl/forumowicz-czy-forowicz/

http://www.polskieradio.pl/9/305/Artykul/272445,Forowicz  _ przy okazji moja wiedza właśnie wypływa z trojki (zapraszam do słuchania audycji, gdzie pewna pani bardzo ładnie objaśnia zawiłości naszego pięknego, ale nie łatwego języka :)  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw  >:(

Alien, spokojnie. Wszystkim wolno pisać (śpiewać również) ale istnieją określone normy i formy. Pozdrawiam.

Spokojnie to się w trumnie leży. Zdzichu świetnie pokazał jak to ma wyglądać. Tropimy, piętnujemy, popadamy w paranoje  8)
M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - wszystkich Was rozumiem  ;)

Jednak nie każdy jest doskonały w każdej dziedzinie.

Proponuję zatem tym, którzy nagle poczuli w sobie pociąg do poprawności naszego języka w mowie i piśmie - przenieście temat na to forum  :-X  http://www.polszczyzna.fora.pl/index.php?c=4

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy jeśli mam dysortografię, mam przynieść zaświatczenie lekarskie???

Lepiej nie pisz bo sie nie zmiescisz w okreslone ramy i formy.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - wszystkich Was rozumiem  ;)

Jednak nie każdy jest doskonały w każdej dziedzinie.

Proponuję zatem tym, którzy nagle poczuli w sobie pociąg do poprawności naszego języka w mowie i piśmie - przenieście temat na to forum  :-X  http://www.polszczyzna.fora.pl/index.php?c=4

cZyli  li  amamy my byś tukami astroamoramimozaurami ?  ej no panocku doj se  spokoui 

:P ;D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzichu świetnie pokazał jak to ma wyglądać. Tropimy, piętnujemy, popadamy w paranoje  8)

Ale wszystko kulturalnie, więc ja tu paranoi nie widzę. W ogóle luz i po co się wściekać?

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cZyli  li  amamy my byś tukami astroamoramimozaurami ?  ej no panocku doj se  spokoui 

:P ;D :D

A ty też taki chodzacy ideal jestes.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda przytłacza (nawet) tak światłe umysły jak nasze... Na innym forum pojawił się pomysł usuwania postów zawierających akronimy typu ROTFL, IMHO itp.  :o Tutaj to...Z prognozy wynika, że jeszcze wiele radosnej tfurczości może się pojawić w styczniu.

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...zapowiadam, że jeśli się nie uspokoi  to temat zamknę- piszcie sobie o poprawnej polszczyźnie ale nie ujadajcie na siebie!  >:(

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...zapowiadam, że jeśli się nie uspokoi  to temat zamknę- piszcie sobie o poprawnej polszczyźnie ale nie ujadajcie na siebie!  >:(

No wiesz, My tutaj wymieniamy kulturalnie poglądy, a Ty Nas od ... Wprowadzasz nie potrzebny ferment. Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty też taki chodzacy ideal jestes.

Panie Alienie jestem dusza techniczna i niemam się co chwalic osiągnieciami polonistycznymi, bo ich nie mam. nie wiem dlaczego się pan mnie czepia.  Ideał ? No fajnie byłoby  sie chociaż zbliżyć :)

Jestem słaby, ale się uczę na forach też. między innymi cierpliwości :D

Acha, Igni nie odbieram wypowiedzi Aliena jako personalnej zaczepki.

Pewnie autor wątku  tego  się nie spodziewał, bo miało być merytorycznie, a wyszło jak zawsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poszet dalej i wontek wywalił. Ale do tego potszeba bochatera

Hehe :)

I Kto tyroz wykoze się takom odwogom i bedzie pisoł łortogroficnie ?

Pewnie tylko Ci na forach językowych. Ojoj  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mósicie ochłąnoć wontek zamykam!

ps. wątek otworzę tylko na prośbę autora (PW)  jeśli uzna, że warto po wyczyszczeniu temat kontynuować !

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)