Skocz do zawartości

Ubyło trochę kont z astromaniaka?


Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadzono nieprawidłową nazwę użytkownika. Sprawdź ją i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z Administratorem, jeśli ten problem się powtórzy.

Tak jakby nie było konta ;) Ani ja ani np. Janusz Wiland nie możemy się zalogować na Maniaku. Błąd czy jakieś magiczne czystki?  ;D

Zestaw: RedCat 51, DK14, Omegon veTEC 432 M, QHY 174MM

https://rkblog.dev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz parokrotnie wylogowując się i logując ponownie ale wszystko OK

Ale rzeczywiście - nie mogę znaleźć wątku takie problemy kilu userów miało - może spróbuj do admina ,,sendnąć"  ???

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja loguję się bez problemu. Konto mam od miesiąca.

Spróbujcie usunąć cookies lub spróbujcie zalogować się z innej przeglądarki.

Podajcie swoje nicki, to zobaczę, czy są na liście użytkowników.

Kończę temat, gdy ktoś po 3 minutach zaczyna pytać o znaki zodiaku. Wychodzę z założenia "nie ucz świni śpiewać - nic nie wskórasz i zdenerwujesz świnię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr wyrzucili Cię ? Dostaje taki komunikat jak chce zobaczyć twój profil  "Wybrany użytkownik nie istnieje."

Ostatnio forum było niedostępne czyżby znowu atak ?

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Astrokraka bo ten email administratora to nie działa ;) Ale konta poszły tak że postów nie wyświetla.

No tak faktycznie nie ma Ciebie i Twojego dorobku na forum  :o

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się na konto włamał i usunął wszystko. Jak Admin ma backup, to powinno skończyć się na strachu.

Kończę temat, gdy ktoś po 3 minutach zaczyna pytać o znaki zodiaku. Wychodzę z założenia "nie ucz świni śpiewać - nic nie wskórasz i zdenerwujesz świnię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się na konto włamał i usunął wszystko. Jak Admin ma backup, to powinno skończyć się na strachu.

Użytkownik nie może usunąć wszystkich postów. Nie widziałem też opcji usuwania konta (choć może gdzieś jest) - ale wtedy posty pozostają.

Zestaw: RedCat 51, DK14, Omegon veTEC 432 M, QHY 174MM

https://rkblog.dev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się zdarzyło, że porządkując własne forum z botów i spamerów wyrzuciłem przez przypadek jednego ze starych użytkowników. Niestety, podobnie jak w tym przypadku, poznikały posty oraz profil. Pomogło przywrócenie bazy z poprzedniego dnia.

Kończę temat, gdy ktoś po 3 minutach zaczyna pytać o znaki zodiaku. Wychodzę z założenia "nie ucz świni śpiewać - nic nie wskórasz i zdenerwujesz świnię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no lipa na resorach  >:( - Twój temat jest, a po kliknięciu na nick  :o

Twoich postów w Twoim temacie - piiiiiiii brak  >:(

post-587-137699897145_thumb.jpg

post-587-137699897156_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Astrokraka bo ten email administratora to nie działa ;)

Na pewno JP odpowie (o ile nie wybył  na majówkę). Nie byłeś usuwany z forum ani żaden Twój post. Musi jakiś błąd  :o

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to godne podziwu - przeca looooong weekend  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co ta ironia? odpowiadam Ci jako moderator - nikt nie usuwał konta Rika ani Janusza Wilanda, ani ich postów.

Tam, gdzie człowiek zawinił, to zawinił, ale wrzucanie wszystkiego do jednego worka nawet nie jest zabawne  8)

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet nie mam czasu zaglądać, co dzieje się na forach astronomicznych no cóż dodałem kilka wiadomości i jest wszystko ok. Astromaniak działa, co ważniejsze nigdy nie miałem zastrzeżeń czy też złych intencji, jeśli chodzi o Astromaniaka. To Forum i Fora takie jak Astromaniak czy AstroCD szanuję i nadal będę szanował, cóż służą jednemu dla dobra naszego i niech tak zostanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem innego zdania ponieważ zarejestrowałem się tam kilka dni temu. Wszystko poszło dobrze a dziś się próbuję zalogować i d..a w ogóle mojego konta nie znajduje! Co ciekawe szukałem admina żeby to zgłosić i niestety - brak takich opcji! ciekawe. Oczywiście pozornie można wysłać do admina info ale trzeba się zalogować. To chyba jest paranoja. Nie rozumiem zasad pracy tego forum. Poczułem się jakbym był człowiekiem nieuczciwym i próbował coś namącić  :D

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciliście z Rikiem z ,,Nieistnienia"  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem innego zdania ponieważ zarejestrowałem się tam kilka dni temu. Wszystko poszło dobrze a dziś się próbuję zalogować i d..a w ogóle mojego konta nie znajduje! Co ciekawe szukałem admina żeby to zgłosić i niestety - brak takich opcji! ciekawe. Oczywiście pozornie można wysłać do admina info ale trzeba się zalogować. To chyba jest paranoja. Nie rozumiem zasad pracy tego forum. Poczułem się jakbym był człowiekiem nieuczciwym i próbował coś namącić  :D

Widzę, że jesteś, więc w czym problem?

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale jak się zarejestrowałem ponownie na te same dane i ukazałem sie na forum. Wówczas skontaktowałem się z adminem i przedstawiłem mu ten problem. Dowiedziałem się że ostatnio mieli problemy z serwerem i trochę się posypało. Próbowali odzyskać dane z be-cup-ów przez co większość odratowali i mają świadomość, że część użytkowników przepadła. Wiem, że problem jeszcze do końca nie został rozwiązany. dzisiaj ok. godziny 12 napisałem posta który do tej pory się nie ukazał. Poprostu trzeba będzie jeszcze poczekać i jak sobie poradzą to wszystko wróci do normy.

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)