Skocz do zawartości
Panasmaras

Obserwacje w Blizinach

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w weekend nie będzie na Pomorzu, ale dziś pewnie pojawię się w Blizinach na godzinę czy dwie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja dziś planuje być w Blizinach po 22:00. Mam godzinę dojazdu z domu i na pewno napisze jak będę wyruszał. Mam nadzieję, że dzieci mi jakiegoś numeru nie wywiną i nie będę musiał zostać w domu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już widzę, że na 22:00 się na pewno nie wyrobię. Jak się uda wyjechać to dam znać.

1 godzinę temu, adoxxyz napisał:

Jestem bez sprzętu aktualnie ale chętnie bym wpadł na chwile gdybym mógł skorzystać z uprzejmości Kolegów :)

Jak tylko mi się uda wyrwać to nie ma problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obserwacje w Blizinach bardzo udane. W sumie szkoda, że nikogo więcej nie było. Na razie kilka spraw rodzinnych. Ale jak pogoda się utrzyma to może z  niedzieli na poniedziałek znów spróbuję Blizny. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj się nie udało, ale dziś planuje się wyrwać do Blizin. Planuję tam być ok 21:30, aby rozpocząć jak tylko księżyc zajdzie.

Będę dawał znać jak będę wyruszał. Może ktoś dołączy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja dopiero przyjechałem do domu z pracy i nastawiam się dziś na obserwacje z ogródka bo zanim się ogarnę to pewnie 23.00. Ciekawi mnie jak się zmieniło w Blizinach niebo dziś nie przyjadę ale w następną nockę mogę się zjawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, prestoneq napisał:

ale w następną nockę mogę się zjawić.

Wróciłem do domu o 1:00 a mój młodszy syn o 3:00 poprosił o kakao :) Potem co prawda zasnął ale spałem niecałe 4h w dwóch ratach. Dziś nie dam rady bo oczy na zapałkach. 

Sprawdziłem pogodę i w Blizinach po 23:00 będzie raczej mgła:

Przywidz.png.de6d884aacd22841ca0e44b2d01005a4.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja dzisiejszej nocy siedziałem w ogródku do 3.00, warunki dobre, zero wilgoci wiaterek pomagał, jak będzie wiatr to mgieł nie będzie. Ok jak co w innym terminie zjawię się w Blizinach. W sumie to akumulator żelowy i suszarkę na 12v muszę zakupić bo czasami w terenie prąd się przyda 🙂.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja staram się dawać znać w tym wątku. Niestety wyprzedzenie z jakim informuję jest małe, bo sam zazwyczaj do samego końca nie wiem czy dam radę się wybrać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta