Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, robertkucz napisał:

Jak to się nie uda to podaję jeszcze jeden adres robert.kuczaj@tangara.pl

Na ten adres niestety znów odrzut :(  Coś masz pecha do tych swoich skrzynek.

Godzinę temu, KrzysZ napisał:

Ja również ponawiam prośbę o PixInsight LE (dla Win) - krzysztof.zaporowski[at]o2.pl

Oczywiście zamiast "[at]" należy wpisać "@"

Na ten adres mam raport dostarczenia pozytywny :)

52 minuty temu, diabel napisał:

Jeśli jest taka możliwość to i ja bym poprosił wersję na win na sojkad@o2.pl

Na ten adres również mam raport dostarczenia pozytywny :)

Miłej pracy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, Jacek E. napisał:

Na ten adres niestety znów odrzut :(  Coś masz pecha do tych swoich skrzynek.

Na ten adres mam raport dostarczenia pozytywny :)

Na ten adres również mam raport dostarczenia pozytywny :)

Miłej pracy :)

Jak kolegom doszło na pocztę o2.pl to proszę jeszcze o próbę wysłania na adres robert.kuczaj@o2.pl specjalnie w tym celu utworzyłem tę skrzynkę, jeśli tu nie dojdzie to już czegoś nie rozumiem, chyba nie jest mi dane pracować na tym programie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
48 minut temu, robertkucz napisał:

Jak kolegom doszło na pocztę o2.pl to proszę jeszcze o próbę wysłania na adres robert.kuczaj@o2.pl specjalnie w tym celu utworzyłem tę skrzynkę, jeśli tu nie dojdzie to już czegoś nie rozumiem, chyba nie jest mi dane pracować na tym programie.

Jednak będzie Ci dane - masz na nowej skrzynce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Jacek E. napisał:

Jednak będzie Ci dane - masz na nowej skrzynce :)

Dziękuje Jacku za wyrozumiałość i wytrwałość, potwierdzam otrzymałem plik, wielkie dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, BlackPitchPL napisał:

Ogólnie to Pix LE to prawdziwy przeżytek chyba już lepiej stosować darmowe programy( z nowymi algorytmami) do składania .

Oj ryzykowne stwierdzenie. Nowy PIX ma w 90% te same algorytmy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Używałem bezpłatną wersję testową działa bez problemu.

Cyt. producent:
The PixInsight platform has been ported to the FreeBSD, Linux, Apple macOS and Microsoft Windows operating systems.

Może koledze chodzi o Mac OS X? Jeśli tak, to muszę ciebie zmartwić bo wersja LE jest tylko pod MS Windows...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też myślę, że @robertkucz chodzi o Mac OSX, a tak naprawdę już macOS ;) PixInsight LE nie ma natywnego wsparcia dla macOSa, ale można odpalić przez WineBottler https://winebottler.kronenberg.org/downloads i działa. 

Płatna wersja, obecnie dostępna do kupienia tutaj https://pixinsight.com/buy/index.html działa natywnie na macOS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zainstalowałem ten program na lapciu z Windows 7, 64bit. Po uruchomieniu, wyświetla mi się taki komunikat jak na foto. Może ktoś wie jak to obejść ?

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, KrisQ napisał:

Zainstalowałem ten program na lapciu z Windows 7, 64bit. Po uruchomieniu, wyświetla mi się taki komunikat jak na foto. Może ktoś wie jak to obejść ?

Bez tytułu.jpg

Spróbuj uruchomić w trybie kompatybilności z win XP lub 2000. Jaka masz dokładnie wersję ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile pamiętam to PIX LE nie chodzi na 64 bitowych systemach.. może ktoś to potwierdzić? Ewentualnie była jakaś poprawka do niego..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie na Win 10 x64 z poprawką 1.0.2.143 działa bez problemu. Tyle, że bez tej poprawki też nie ma tego błędu o CMS (color management system). Wychodzi na to, że te problemy były już na Windowsie 2000 SP4 https://pixinsight.com/forum/index.php?topic=57.0 . Dlatego może w trybie zgodności zadziała. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam Windows 7 Ultimate. W trybie zgodności z XP i Win 2000, też to samo. A skąd ściągnąć tą poprawkę 1.0.2.143 ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, KrisQ napisał:

Mam Windows 7 Ultimate. W trybie zgodności z XP i Win 2000, też to samo. A skąd ściągnąć tą poprawkę 1.0.2.143 ?

Jeszcze dla pewności zobacz z Win 98 😁

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zainstalowałem poprawkę i wszystko jest ok. Teraz tylko "przestudiować" tutorial, i zobaczę co to potrafi. Dzięki Sebastian. :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta