Skocz do zawartości

Koszulki Forumowe


Jacek 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma mojej wpłaty?

:) Spoko. Oto aktualna lista osób które wpłaciły:

Alien

Gregohr

Lidka 500 (Nie zł  :) )

Tomasz Suchodolski

Sławko (Sławek Prześlij mi Swój Adres)

Statek

Lejcyn

Polaris

Jarek C-n

Keny

Na dziś czekamy na SZEŚCIU spóźnialskich, ja chciałem w poniedziałek zamawiać koszulki w hurtowni !!!

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Nie ma mojej wpłaty?

:) Spoko. Oto aktualna lista osób które wpłaciły:

Alien

Gregohr

Lidka 500 (Nie zł  :) )

Tomasz Suchodolski

Sławko (Sławek Prześlij mi Swój Adres)

Statek

Lejcyn

Polaris

Jarek C-n

Keny

Na dziś czekamy na SZEŚCIU spóźnialskich, ja chciałem w poniedziałek zamawiać koszulki w hurtowni !!!

Pozdrawiam Jacek

Hmmmm sprawdź dobrze jeszcze raz konto!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups. Przepraszam moja żona przeoczyła.

Alien

Gregohr

Lidka 500 (Nie zł  )

Tomasz Suchodolski

Sławko (Sławek Prześlij mi Swój Adres)

Statek

Lejcyn

Polaris

Jarek C-n

Keny

Ignisdei

Andrzej ch 63

Jeszcze raz bije się w piersi i przepraszam, jednak bądźcie spokojni pieniążki nie zginą.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wpłacili.

Alien

Gregohr

Lidka 500

Tomasz Suchodolski

Sławko

Statek

Lejcyn

Polaris

Jarek C-n

Keny

Ignisdei

Andrzej ch 63

Jajak

Tak jak pisałem w poniedziałek zamawiam koszulki, spróbuje jeszcze skontaktować się pozostałymi chętnymi.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki powinny do końca tygodnia dotrzeć do wszystkich, zostały wysłane zgodnie z obietnicą listami poleconymi w kopertach bom belkowych. Mam prośbę żebyście dali mi znać jaj już do Was dotrą.

Dla spóźnialskich: o ile będą chętni to w maju zrobimy dodruk.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbyt słabo rozpropagowany temat z koszulkami. Wzór śwetny chetnie bym w takiej poparadował na obserwacje z teleskopem ale niestety jakoś nie zajzałem na ten wątek, mam nadzieję że akcja zostanie powtórzona. Myślę ze znajdzie sie jeszcze sporo osób które nie dopatrzyły tematu a chętnie by taką koszulkę zakupiło.

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie dostałem?

Wszystkie koszulki zostały wysłane przesyłką poleconą, ostatnie wyszły ode mnie w poniedziałek. Na wszystkie mam potwierdzenie nadania. Więc liczę że Poczta Polska nie da dupy i wszystko dotrze do adresatów. Dlatego prosiłem żebyście potwierdzali mi otrzymanie przesyłek.

Wiechu sprawdź w skrzynce może masz awizo jak nie to czekamy jeszcze kilka dni i będę reklamował na poczcie. Nie tylko Ty jeszcze nie dostałeś, nie mam potwierdzenia od wszystkich.

Dlatego jeszcze raz proszę wszystkich którzy jeszcze nie napisali a dostali przesyłkę o potwierdzenie odbioru.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, nie pisałem w sensie denerwowania się, tylko aż za dobrze znam system działania poczty. Proponuję, abyś każdej osobie, która do tej pory nie dostała przesyłki ani awiza (ja go nie mam) wysłał na PW numer nadania. Wysyłam setki, tysiące listów i paczek i nazbyt często listonosze olewają większe pakunki niż zwykłą kopertę. Nie chce im się tego tachać z sobą, a i nie mają "czasu" na pisanie jakichś "bzdurnych" awiz. W efekcie przesyłka leży na poczcie 2 tygodnie i się kurzy. Po tym terminie jest zwracana (oczywiście nie za darmo) do nadawcy. Nadawca może składać reklamację po upływie 14 dni od daty wysłania. Natomiast adresat może wyprzedzić odesłanie przesylki, po prostu idąc z nr nadania na swoją pocztę i domagając się jej wydania. W sumie wystarczy pokazać dowód osobisty, ale wiadomo jak to bywa z hmmm... urzędnikami pocztowymi w tych pierdzielonych okienkach... Jutro pójdę, a przy okazji wyjazdu na główną pocztę złożę skargę na listonosza, bo to nie pierwszy tego typu przypadek. I zalecam to każdemu, kogo listonosz olewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)