Skocz do zawartości

KALENDARZ Forum Astronomicznego

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 1,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

1.     Żeby Jackowi nie było przykro :)   Edit: Wprowadziłam drobne zmiany po sugestiach Artira. Będą również zaznaczone dni Zlotów FA :)

Wracam wczoraj po ciężkim dniu do domu a tu taka niespodzianka Kalendarze wyszły kapitalnie. Myślę że lepiej niż w zeszłym roku. Spakowałem na razie 22 sztuki, jutro kurier po nie przyjedzie

Drodzy Państwo, Z przyjemnością informuję że przed chwilą kurier dostarczył mi paczkę z Waszymi, Naszymi kalendarzami. Na razie 48 sztuk, pozostałe 52 mają dosłać zaraz po świętach. Kalendarz wyszed

Dodane obrazy

po Waszych wpisach sprawdziłem u siebie, obydwa egzemplarze są bez stycznia ... ;(   ... może się przyda info do ew. reklamacji ...

ale od lutego będzie działać ;), .... a słońce i tak wie o której ma iść spać i się obudzić .... :)

Paweł

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostaje mi tylko przeprosić wszystkich za taką sytuację.
Proszę osoby które otrzymały już kalendarze, sprawdźcie proszę swoje egzemplarze i dajcie mi znać nawet ze zdjęciem.

Będę to zaraz reklamował, jednak na pewno będą pytali o ilość ewentualnego dodruku.

Jeszcze raz PRZEPRASZAM >:O

Odnośnik do odpowiedzi

43 minuty temu, Jacek 2 napisał:

Pozostaje mi tylko przeprosić wszystkich za taką sytuację.
Proszę osoby które otrzymały już kalendarze, sprawdźcie proszę swoje egzemplarze i dajcie mi znać nawet ze zdjęciem.

Będę to zaraz reklamował, jednak na pewno będą pytali o ilość ewentualnego dodruku.

Jeszcze raz PRZEPRASZAM >:O

Jacek, ile jest w tym Twojej winy ??? Myślę, że niewiele ! WESOŁYCH ŚWIĄT !

Odnośnik do odpowiedzi

ja zamawiałem dwa i jeden jest ok, a drugi bez stycznia. Informuję tylko do statystyki. NIE trzeba dla mnie dodrukowywać stycznia, mimo tego drobnego uchybienia chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do stworzenia tego kalendarza, świetna robota.

Wesołych Świąt

ps.

Nawet jeśli Jacek sprawdzał wyrywkowo czy są wszystkie miesiące, to mógł trafić na poprawne egzemplarze... nie sposób przejrzeć wszystkich

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Kalendarz jest super (z opisu Pawcia bo go jeszcze nie oblukałem), ale na pewno taki jest.:)) Nie trzeba tutaj nikogo obwiniać. No cóż, przy składzie coś się skleiło i ileś tam poszło z brakiem (oby jak najmniej) lub z podwójnym miesiącem. Maszynom też się czasem zdarza coś zchrzanić, bo to szybko, szybko. Święta za pasem i wszystkim się zawsze spieszy...

Jacku, świetna robota. :clap: Wielkie dzięki i Wesołych, bezchmurnych Świąt. :)

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jak mówię, że jest super to jest super :) Egzemplarze sztuk 2 Krisq, które do mnie dotarły  są OK - miesiące w zgodzie z naturą :) Jacek, na pewno nikt Ciebie nie obwinia za taką sytuację-raczej powinniśmy Ci podziękować i przeprosić za dodatkowe utrapienie na głowie...

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ja na 16 sztuk które jeszcze mam w domu, mam jedną złą. Za to jaką.

5a3b9130e7cea_2017-12-2111_11_49.thumb.jpg.11c0c9dedcd4d72e1c2bf7d399e58895.jpg

5a3b91370929f_2017-12-2111_11_34.thumb.jpg.d224ae5c238e1f90b87c2b9af28cb4f2.jpg

Nie popuszczę tym razem, bo zbliżamy się do 10% wadliwych egzemplarzy. 
Zgłaszajcie wszystkie braki, w miarę możliwości ze zdjęciem. Może Ci którzy nie mają uwag niech na razie nie piszą w w wątku żeby nie robić zamieszania.

1. EMIL - 1szt.
2. M. Rudy - 1 szt.
3. Zielu - 1 szt.
4. sp3occ - 1szt.
5. ggrzes - 1 szt.
6. Jacek 2 - 1 szt.

Odnośnik do odpowiedzi