Skocz do zawartości

Hagen

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 130
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana Hagen w dniu 24 Maja 2022

Użytkownicy przyznają Hagen punkty reputacji!

1 obserwujący

O Hagen

  • Urodziny 18.06.1960

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Zamieszkały
    Grudziądz

Converted

  • Miejsce zamieszkania
    Grudziądz

Ostatnie wizyty

10 858 wyświetleń profilu

Hagen's Achievements

Syriusz

Syriusz (13/14)

  • Reacting Well
  • Very Popular Rare
  • First Post
  • Collaborator
  • Posting Machine Rare

Recent Badges

879

Reputacja

  1. Niech świecą im wszystkie gwiazdy do końca czasu!!!
  2. Godzina 4,15. Jowisz lekko wyżej, na tle jaśniejącego horyzontu widok niesamowity w 15x70. Dzięki wszystkim za fajne foty! Pozdrawiam i ciemnego nieba życzę!!!
  3. Dotąd pogoda nie rozpieszczała, ale wczoraj o 19,00 też złapałem ją wreszcie! W 15x70 widok niesamowity, ładne jądro i warkocz prawie w całym polu widenia mimo miejskiego nieba! Jest naprawdę piękna! Gołym okiem też widoczna. Pozdrawiam i ciemnego nieba!!!
  4. Piękna jest! U mnie niestety pogoda robi swoje, eh! A wdoków na poprawę nie widać! Ciemnego nieba!!!
  5. Hagen

    Co wybrać?

    Osobiście zastanowiłbym się na początek zważając na warunki obserwacyjne nad porządną lornetą, taką np. Ba-8 (TS 15x70 MX Marine, D.O. Extreme 15x70) na miejskie niebo jest bardzo dobra, sam używam TS 15x70. Pozdrawiam i ciemnego nieba!!!
  6. Czsem z balkonu prawie w centrum miasta nieraz zerknąłem w stronę Oriona przez 15x70 MX Marine. Widok jak zawsze zacny, centrum z Trapezem bajka, a reszta mgławicy to nieznaczne pojaśnienie z tła aczkolwiek widoczne jak rozpostarta peleryna Batmana! Bez żadnych kolorów, tylko odcienie szarości. Widok zacny z miasta, a co dopiero pod ciemnym niebem, HA! Poadrawiam!!!
  7. U mnie na tablecie jest okey! Apka śmiga!
  8. Pogoda jest rozpier.........(dalej nie dokończę). Jak do maja się nie zmieni to zostawiam lornetę a reszta gratów na giełdę! Tylko kto to kupi jak nie bedzie miał przez pogodę co oglądać? Pozdrawiam i ........ czystego, ciemnego nieba! Jak komu szczęscie dopisze!
  9. No tak, Słońce pięknie piegowate, kto ma szczęście to oglądać to jego, u mnie nie ma takiego szczęścia, tylko chmury, deszcz i wichury, psia krew! Jak tu żyć? Pozdrawiam szczęściarzy!!!
  10. Co niektórzy mieli szczęście. Od rana refraktor przygotowany, liczyłem na dziurę w chmurach i nic, kicha! Pozdrawiam szczęściarzy!
  11. Podobnie i u mnie, kicha i tyle widział!
  12. Osobiście używam lustrzaną 2". Mam także pryzmatyczną, ale jak zauważyłem wprowadza trochę aberracji, chyba, że te z wysokiej półki są wykonane z lepszego szkła i jest dobrze. Pozdrawiam!!!
  13. Spójrzcie dziś wieczorem na zachodni horyzont, bardzo ładnie widać jak Wenus i Jowisz mają się ku sobie! Pozdrawiam!!!
  14. U mnie jak narazie kicha z pogodą, pod koniec tygodnia mają być przejaśnienia więc spróbuję ją złapać. W 15x70 powinien być nieżly widok! Pozdrawiam i ciemnego czystego nieba!!!
  15. Przed głosowaniem radzę coś "wziąć albo zapalić", inaczej nie idzie wybrać! Pozdrawiam autorów wszystkich prac i czystego ciemnego nieba życzę!!! Ostatnio tego jak na lekarstwo!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.