Skocz do zawartości

Wiosenny zlot w Zatomiu 22-25 marca 2012


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 336
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Powiem tak...Możecie wpadać i mieć pełnoprawny status gościa z full bajerami :)

Każdy miłośnik astronomii może z nami obserwować, a także uczestniczyć w pogadankach, prelekcjach itp. 

Robimy to dla promocji astronomii amatorskiej więc opłat nie pobieramy!  :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki a w kwestii koszulek zlotowych to może warto byłoby zamówić trochę więcej gdyż z tego co mi wiadomo zloty w Zatomiu przybierają na  sile i frekwencja lokalnej społeczności na pewno wzrośnie. Sam jestem propagatorem tej imprezy w gminie Drawno i ludzie się zarażają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulek będzie tylko tyle ile osób je zamówi, zamówienia zaczniemy zbierać na początku lutego, wtedy też ustalimy jak taka koszulka będzie wyglądać i jaki będzie jej koszt. Nie przewiduję druku większej ilości z przyczyn finansowych, zresztą wiem po poprzednich zlotach że chętnych na koszulkę jest zazwyczaj mniej niż uczestników zlotu..

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie, jestem tutaj nowym, chciałbym uczestniczyć w zlocie, ja + 1 osoba, co powinnienem zrobić? Czy wystarczy że zamieszczę swoje zgłoszenie na forum? Z kim powinnienem się skontaktować by dopełnić wszystkie formalności? Z góry dziękuję za odpowiedź  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, w takim razie dopisuję się:

1) Ignisdei (+3 osoby)  poza ośrodkiem

2) Sothis

3) Alien7101

4-5) Jacek2+1osoba

6) piotrkusiu

7) Gregohr

8 ) kenny

9) Heniek

10) JacekErbel

11) sagi

12) Charon_X

13) Thomas

14-15) Bandros + 1 osoba (ojciec)

16) Tomasz Suchodolski

17) statek

18) Jajak

19) zibii

20) Allano ( razem z zibii'm)

21) qbanos

22) acubenes plus? spróbuję wyrwać okolicznych mieszczuchów

23) rybi

24) Zwierzak Grubas

25) MaciekM - wciąż czekam na łaskawca z okolic Krosna co by mnie zgarnął.

26) darius

27) M.Rudy

28) Rogalx

29) Ana

20) Dragon

31) Sławko

32) Felcia97 8)

33) polaris

34) toffi84

35) maquu

36) krzysiekk24

37) Acidtea

38) szdom1

39-40) GoJacekGo + 1 osoba

Poprawiłem listę zgodnie z deklaracjami uczestników z uwzględnieniem osób towarzyszących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ignisdei (+3 osoby)  poza ośrodkiem

2) Sothis

3) Alien7101

4-5) Jacek2+1osoba

6) piotrkusiu

7) Gregohr

8 ) kenny

9) Heniek

10) JacekErbel

11) sagi

12) Charon_X

13) Thomas

14-15) Bandros + 1 osoba (ojciec)

16) Tomasz Suchodolski

17) statek

18) Jajak

19) zibii

20) Allano ( razem z zibii'm)

21) qbanos

22) acubenes plus? spróbuję wyrwać okolicznych mieszczuchów

23) rybi

24) Zwierzak Grubas

25) MaciekM - wciąż czekam na łaskawca z okolic Krosna co by mnie zgarnął.

26) darius

27) M.Rudy

28) Rogalx

29) Ana

20) Dragon

31) Sławko

32) Felcia97 8)

33) toffi84

34) maquu

35) krzysiekk24

36) Acidtea

37) szdom1

38-39) GoJacekGo + 1 osoba

Uaktualniłem beze mnie.

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo. przykro mi to słyszeć  :(

Organizując pierwszy  zlot pisałem też do nich. Pan Leszek przebił ich cenowo!  żeby nie to nie wiadomo czybyśmy tam nie nocowali. 

http://www.straz.choszczno.pl/index.php?file=aktualnosci&s=&id=176

Tu widzę relacja. Ale ważne że nikomu się nic nie stało. Takie obiekty są zazwyczaj dobrze ubezpieczone!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moze ktos kto był już na zlocie zamieści kilka informacji dla nowicjuszy takich jak ja, np czy zabrac ze sobą przedłużacz do napedu czy lepiej miec baterie? Czy wogóle brac teleskop skoro ma się Tała100RS czy dac sobie spokój bo bedzie 40 lepszych teleskopów i zawsze mozna luknąć komus przez ramię;) chociaz pewnie i tak wezmę sprzęta bo go lubie:) Moze jest cos co piwinnismy wiedzieć a nie mamy o tym pojęcia?

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos kto był już na zlocie zamieści kilka informacji dla nowicjuszy takich jak ja, np czy zabrac ze sobą przedłużacz do napedu czy lepiej miec baterie? Czy wogóle brac teleskop skoro ma się Tała100RS czy dac sobie spokój bo bedzie 40 lepszych teleskopów i zawsze mozna luknąć komus przez ramię;) chociaz pewnie i tak wezmę sprzęta bo go lubie:) Moze jest cos co piwinnismy wiedzieć a nie mamy o tym pojęcia?

Nie wiem, też nie mam doświadczenia w zlotach...Ale myślę, że...0,7? :)

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, też nie mam doświadczenia w zlotach...Ale myślę, że...0,7? :)

x3 bo i dni trzy  ;) - również nowicjusz. A poważnie to Ignis napisał już wcześniej na Oficjalnym, że energia będzie, pozostaje wziąć przedłużacz  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok!  zatem wola większości mamy 3 posiłki:No to zaczynamy  :D Kurde ciesze się na zlot -naprawdę  ;D

Na marginesie - Nadmieniam, że (tradycyjnie) uruchamiam alternatywny pakiet 2 dobowy -traktujmy go jako zło konieczne, dla  osób nie mogących  z przyczyn niezależnych skorzystać z pełnego pakietu zlotowego (3 dobowego)!

Proszę by przekazywać  wpłaty na znane już konto:

17 90550003 0001 0005 2676 0010, Robert Twarogal (tyle wystarczy by wysłać przelew -dokładniejsze dane tylko na PW)

EDIT: Bym zapomniał ! W tytule obowiązkowo Nick!

Wysyłamy według życzenia z uwzględnieniem mojej sugestii ( a raczej prośby) patrz  wyżej !

3x 35zł nocleg +3x50zł wyżywienie = 255zł (full serwis)  22-25 marca 2012

lub

2x 35zł nocleg +2x50zł wyżywienie = 170zł w przypadku  pakietu 2 dobowego 23-25 marca

Wpłaty zbieram do 12 marca, tylko wpłata gwarantuje udział w zlocie. Nie gwarantuję zwrotu wpłaty w  przypadku rezygnacji uczestnika. Ja dotrzymam słowa....zlot się odbędzie w terminie, na podanych wyżej warunkach. Dlatego - zastanów się 2 razy nim wpłacisz.  Dokonując wpłaty - wpisujesz się na zlot bez możliwości wycofania się !

Nic czekam na wpłaty, listę będę aktualizować na bieżąco !

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zlotu jeszcze miesiąc ale chyba czas powoli organizować dojazdy.. dlatego też mam pytanie (prośbę) do uczestników zmotoryzowanych...  :P

1. Czy jedzie ktoś z woj. Pomorskiego i ma jakieś miejsce wolne?

2. Jeśli pkt. 1 odpada, czy jedzie ktoś np. z Bydgoszczy, Torunia, Piły, Koszalina ( Może i nie do konca mi po drodze ale zawsze to jakas opcja..  8) ma miejsce wolne i mógłby odebrać mnie z dworca? :)

Wciąż czekam na lotnisko w Zatomiu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ignisdei (+3 osoby)  poza ośrodkiem

2) Sothis

3) Alien7101

4-5) Jacek2+1osoba

6) piotrkusiu

7) Gregohr

8 ) kenny

9) Heniek

10) JacekErbel

11) sagi

12) Charon_X

13) Thomas

14-15) Bandros + 1 osoba (ojciec)

16) Tomasz Suchodolski

17) statek

18) Jajak

19) zibii

20) Allano ( razem z zibii'm)

21) qbanos

22) acubenes plus? spróbuję wyrwać okolicznych mieszczuchów

23) rybi

24) Zwierzak Grubas

25) MaciekM - wciąż czekam na łaskawca z okolic Krosna co by mnie zgarnął.

26) darius

27) M.Rudy

28) Rogalx

29) Ana

20) Dragon

31) Sławko

32) Felcia97 8)

33) toffi84

34) maquu

35) krzysiekk24

36) Acidtea

37) szdom1

38-39) GoJacekGo + 1 osoba

40) Tutko (+ ? osób)  - opcja 2 doby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni przyszli zlotowicze!  Ustaliliśmy, że wpłaty będą do dnia 12.03.2012!

Tymczasem nie otrzymałem jeszcze ani grosza na konto zlotowe! Rozumiem, że wynika to z faktu, że nie było jeszcze wypłat na 30-tego  ;)!

Ale prosił bym o jak najszybsze dokonywanie wpłat. Po 12-tym czyszczę listę z osób, które nie wpłaciły i przekazuję wpłaty do Zatomia! Proszę też o rezygnację on line lub na PW osób, które nie jadą!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety będę musiał zrezygnować ze zlotu (Robert proszę o wykreślenie mnie z listy).  Żałuję tym bardziej, że  bardzo miło wspominam dwa poprzedne zloty ale ważne sprawy rodzinne zuszają mnie do pozostania w domu. Może uda się na kolejnym.

Pozdrawiam

Seestar S50/ED80/GSO 10"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)