Skocz do zawartości

VI zlot w Zatomiu 14-17 marca 2013


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Dziękuję za wspaniały zlot, było super i na kolejny czekam z niecierpliwością. Do domu wróciłem poturbowany, na 1,5 km przed domem, na skrzyżowaniu wjechał we mnie samochód  :-[

Na szczęście ja jestem cały, samochód trochę uszkodzony, szczegółowe info jak ochłonę  :o

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez, melduje szczesliwy powrot do domu:-D. Wspanialy zlot, gdyby nie chlodek, najlepsze warunki obserwacyjne od trzech zlotow na ktorych mialem przyjemnosc uczestniczyc:-D. Trzy wieczory z kometa, 3 noce pod zawalistym niebem, 3 doby w najzajebistrzym towarzystwie, 6 miesięcy oczekiwania na kolejne spotkanie:-P. Dziekuje wszystkim za udana impreze:-D.

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem, wszystko wypakowałem, nic nie zapomniałem  :)

Pięknie wszystkim dziękuje za wspaniale spędzony czas i wszelkie porady  :) :) :)

Przepraszam tych, którym graby nie uścisnąłem na pożegnanie  :(

Do odczytania na FA i do zobaczenia we wrześniu  :)

PS. Dawajcie foty zlotowe - ile serwer wytrzyma  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wspaniały zlot, było super i na kolejny czekam z niecierpliwością. Do domu wróciłem poturbowany, na 1,5 km przed domem, na skrzyżowaniu wjechał we mnie samochód  :-[

Na szczęście ja jestem cały, samochód trochę uszkodzony, szczegółowe info jak ochłonę  :o

No ja też z małymi problemami ale dotarłem.

Wszystkim uczestnikom ogromne podziękowania za udany zlot. Byliście super.

Ps. Jeżeli komuś z współlokatorów po rozpakowaniu się będzie coś brakowało - PW do mnie.  :P

Szymon

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze zloty co roku stają się coraz lepsze!

Będę jeszcze wracał do tematu zlotu w różnych wątkach...a tak 3 wyrwane z kontekstu zdjęcia będące przekrojem zlotu!

Dziękuję: prelegentom: Markowi, Statkowi, Lukasowi, Rybiemu oraz  Pablito  za wspaniałe i pouczające wykłady! Podziękowania gospodarzom ośrodków: panu Pyrze i panu Domagale za dobra współpracę, oraz Pani Krysi za smaczną kuchnię.

Dziękuje Sponsorowi Delta Optical za cenne nagrody.....poświęcimy relacji  z konkursów osobny temat!

Dziękuje panu Burmistrzowi za dofinansowanie zlotu i wyłącznie lamp!

Dziękuję Wam wszystkim, chylę przed Wami czoło  za niepowtarzalny klimat jaki wspólnie zbudowaliście!

Następny zlot już we wrześniu!

post-2-137699884391_thumb.jpg

post-2-1376998844_thumb.jpg

post-2-137699884417_thumb.jpg

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się cały w domu. Dziękuję za doborowe towarzystwo. Jestem tak zaspokojony niebem, że odstawiam astro na całe 3 tygodnie :) Dzięki odpowiednim ubraniom nie poczułem, że coś było nie tak z temperaturami :)

Dziękuję za docenienie pracy jaką włożyłem w wykłady dla młodzieży - dziękuję organizatorowi Robertowi i firmie Delta Optical i jej przedstawicielowi Krzyśkowi.

Marek

PS. Ktoś zostawił skórzane czarne rękawiczki - wziąłem je żeby nie zginęły - oddam we wrześniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jeżeli komuś z współlokatorów po rozpakowaniu się będzie coś brakowało - PW do mnie.  :P

nie mam dziś już siły na rozpakowanie, ale napisz co zostało- może okazać się że nie zauważę braku czegoś drobnego ;)

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuję! kolegom za fajną atmosferę i organizatorowi za włożony wysiłek - domyślam się, że dopiąć taki zlot na ostatni guzik to nie taka prosta sprawa. po moim pierwszym zlocie jestem pewien, że chętnie będę wracał. super okolica, super niebo i sporo się nauczyłem. doszedłem też do wniosku, że na lasery powinno się wydawać pozwolenia, ale to już temat na osobny wątek ;) dzięki raz jeszcze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

Anva siedzi pod Zdzichem?

Anwv bark - musiał rano wyjechać - Kacper (syn) miał lekcje do odrobienia  :(

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam dziś już siły na rozpakowanie, ale napisz co zostało- może okazać się że nie zauważę braku czegoś drobnego ;)

Stałem się posiadaczem koszulki zlotowej z poprzedniego zlotu. Tej z kotem. Rozmiar XL. Mam teraz dwie.  :o

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAnwv bark - musiał rano wyjechać - Kacper (syn) miał lekcje do odrobienia  :(

No, Jacek popatrz dobrze!!!!  ;)

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Jacek popatrz dobrze!!!!  ;)

Szymon - ja w tej chwili jestem śpiący - ale trzeźwy - na zbiorowych Włodka brak (Tym bardziej ,,pod" Alienem) - Zobacz post Anvy z 15.19 i odejmij 5,5 godziny  8) :P

A jeśli macie piękna pogodę jak w Ustce to zobaczcie Piękny Trójkącik równoramienny - Muniuś - Jupeczek i Aldebaran  :)

Kometka ,,leci" jak w Zatomiu  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon - ja w tej chwili jestem śpiący - ale trzeźwy - na zbiorowych Włodka brak (Tym bardziej ,,pod" Alienem)  8) :P

A jeśli macie piękna pogodę jak w Ustce to zobaczcie Piękny Trójkącik równoramienny - Muniuś - Jupeczek i Aldebaran  :)

Kometka ,,leci" jak w Zatomiu  8)

Yasne! Sorka za pomyłkę. Na małym ekraniku nie dostrzegłem i myślałem, że to Włodek.

Anna, Przepraszam za zamieszanie.  ::)

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)