Skocz do zawartości

Pierwsza 10-ka najaktywniejszych użytkowników


Paweł Baran

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Odświeżam temat ponieważ nastąpiło wreszcie historyczne wydarzenie. Jacek cały tydzień robił wszystko żeby tego nie zrobić ale pękł, wyprzedził Pawła Barana i zajmuje 2 miejsce w rankingu :D

 

i66f.jpg

 

Jeśli zajrzymy do pierwszego postu w tym temacie, tempo Jacka zrobi jeszcze większe wrażenie.

A najważniejsze jest to, że za ilością idzie jakość :)

Pogratulować!

  • Like 4

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............................  ;D A tak się pilnowałem  :D  Zapomniałem się bo się dzisiaj dużooooooo działo, kurcze i jaszcze ........

Paweł cholera weź się do roboty 8)

Dziękuję :)

  • Like 4

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak widziałem tą ilość postów to się zastanawiam.... jak można tyle napisać! No ale przez ten czas to faktycznie można nabić trochę tych postów ;). Ja się rejestrowałem w listopadzie a już ponad 300 napisałem! To świadczy o zaangażowaniu członków :) . To miłe należeć do takiej społeczności.

Montaż ATM, niutek 130/650 z ASI034 do guide na refraktorku 70/500, Nikon D3100 full spectrum + pier  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest, ja mam tylko 4013 na czas dzisiejszy tematów z drugiego miejsca spadłem na trzecie wyprzedził mnie po długiej przerwie kolega JacekErbel, ale to było do przewidzenia. Czasem coś napiszę od siebie więcej dodaję AWI i tak to się kręci, przyznam się jak by nie AWI to może by było jeden albo dwa tematy na dzień, albo wcale, a tak jest tak jak jest, cieszę się, że tak młode Forum Astronomiczne, w krótkim czasie ma tyle wspaniałych ludzi no i każdy dzień się coś ciekawego dzieje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ty Paetherze nie masz nic lepszego do roboty? ?????? - Na zlot się pakuj >:D

Jeszcze jeden muszę dzisiaj napisać przypomnienie o konkursie :-X

 

Jeszcze jeden wpis oprócz Pawła i zamknę ten watek >:(

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja spadłem na trzecie miejsce, czyli mam brązowy medal a miałem srebrny. Gratulacje dla Jacka zaś my kibicujmy, kto następny znajdzie się oprócz Ignisia i mnie na drugim miejscu, ja obstawiam, że będzie na trzecim i widzę to tak. ;)

1 Miejsce JacekErbel

 

2 Miejsce ignisdei

 

3 Miejsce Paether

 

4 Miejsce Paweł Baran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pejcz, zdjęcie Mega. Brakuje jeszcze "ścigacza" z zamontowaną przyczepką na której jest telep. "Jacek wybiera się na Zlot"

 

A teraz poważnie.

Moim skromnym zdaniem wyznacznikiem Kto, Co, Jak, pisze jest ta cyferka post-604-0-49224700-1393004307.jpg. I za to dla Jacka SZACUN.

 

 

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaś napiszę tak zrobiłem temat, aby zachęcić ludzi do pisania tematów teraz z ręką na sercu przyznaję na czas dzisiejszy mamy wszyscy bez wyjątku 55361 Napisanych postów, brawo, widać, że lubimy to Forum i nas samych, każdą osobę a więc Gratulacje dla nas wszystkich zaś dla administratorów, adminów, obserwatorów wielkie brawa dla Was za Was trud, oby tak dalej, było a będzie super. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie już sobie dajcie spokój z tym jeżdżeniem po facebooku. Jeśli ktoś na tyle nie ogarnia Internetu i zagrożeń z niego płynących, że nie potrafi dozować rozsądnie co o sobie wrzuca do sieci... To sorry, ale to jego problem, a nie facebooka.

Ten post jest do przeczytania, zapamiętania, i usunięcia, bo nijak nie pasuje do tego wątku.

  • Like 1

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)