Skocz do zawartości

Komercyjny silnik dla forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Co jest z tą jasnoscia? teraz jak nie mam dostępu do nowych postów przez telefon, rzadziej zagladam na forum i teraz jestem oszołomiony! Ta razaca biel tak zostanie? Czy wystarczy poczekac az wszystko zostanie dopracowane? Stonowane tło i litery... Bo jesli nie to o Jezuuu... No nie wiem...

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obserwacje" to styl dla masochistów albo ludzi lubiących wyzwania B)  Skopiowany tekst trzeba najpierw do notatnika a ukryte opcje (np zapisu zdjęć) trzeba odnaleźć ;)

 

Mały apgrejd.

Praca nosi tytuł: Forum moich marzeń. Uczeń Daniel G z czwartej ce.

Czyli logo w tle topu, wygospodarowane miejsce na ogłoszenie/baner (ciekawe czy jest możliwe takie wtargnięcie na białą belkę z opcjami) i ponownie logo (fragment) jako rodzaj znaku wodnego z prawej strony.

 

ogbe.jpg

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupuję  8)  - baner bez wtargania = Niepowtarzalny wygląd forum - mający wszystkie fora pod sobą  :)

A czy Koleżanki i Koledzy kupią - no i Adminy ??? ??? ???

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni trwa nieprzerwana dyskusja nad kolorkami, gwiazdkami i innymi mało istotnymi duperelkami, a nikt nie pochylił się nad zgłaszanym przeze mnie od wczoraj problemem z ładowaniem wykresów z generatora SOGZ-PTMA.  :-\ 

 Ehhh? szkoda, w takim razie odpuszczam ten temat.

post-53-0-04732400-1377293201_thumb.png

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof widocznie te pierdołki są też ważne  ???  - a do technicznego napisałeś jak sugerowałem - może było by już po Twoim zdecydowanie ważnym (dla innych zapewne też) problemie. Może to Adminom umknęło ??? ???

Kilka istotnych i naprawdę ważnych spraw w ten sposób udało się załatwić 8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, dla mnie patrzenia na styl główny zakrawa na masochizm. Jak widzę białe to oczy mi łzawią :o może to dlatego że przez ostatnie dwa dni przeczytałem ok 500 stron? W każdym bądź razie dla mnie templatka "obserwacje" jest ładniejsza. Idę spać, oczy mnie pieką od tego pisania :p

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że Mariusz nie ma włączonego stylu "obserwacje". Na dole po lewej możesz to zmienić i będzie ciemno :)

Nie miałem :P Matko! jaka ulga! A z tym telefonem to, na starym silniku wszystko hulało, teraz mam przykrość bo faktycznie nie widze listy ostatnich postów a to dla mnie najwazniesza sprawa! Dlaczego gdy pisze posta i chce go opublikować musze kliknąc NAPISZ? Chyba wyslij albo publikuj powinno byc;)

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ignis przeczyta te wasze pomysły na zmiany to ma 100% nieprzespaną noc!!! Ale przyznaję, że jest coraz lepiej. No tylko czekamy na gwiazdki w tle.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb obserwacyjny to całkiem się nadaje, będę go używał dopóki nie będzie tła normalnego.

Ale jakie ma być tło normalne ::) :wacko:

Przecież zrobiliśmy specjalnie....  dwa tryby: czarny i biały???

ps. Gwiazdki powodują, że litery u dołu giną  -nie wiem czy wprowadzimy! ???

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie ma być tło normalne ::) :wacko:

Przecież zrobiliśmy specjalnie....  dwa tryby: czarny i biały???

ps. Gwiazdki powodują, że litery u dołu giną  -nie wiem czy wprowadzimy! ???

Mówiąc normalne tło myślałem o takim tle jakie było na poprzednim silniku. Jak napisy giną to można by zrobić tak, żeby miejsce z napisami, guzikami i takimi innymi było szare. Tylko nie wiem jak to wypadnie na różnych rozdzielczościach...

Synta Dobson 8" flextube, jakieś szkiełka, jakaś folia ND5, kamerka mono PG Firefly, lidletka 10x50, ZRT-457, szczere chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Gwiazdki powodują, że litery u dołu giną  -nie wiem czy wprowadzimy! ???

No jak nie - jak tak - Robert koniecznie. Daniel podał rozwiązanie wyżej :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni trwa nieprzerwana dyskusja nad kolorkami, gwiazdkami i innymi mało istotnymi duperelkami, a nikt nie pochylił się nad zgłaszanym przeze mnie od wczoraj problemem z ładowaniem wykresów z generatora SOGZ-PTMA.  :-\ 

 Ehhh? szkoda, w takim razie odpuszczam ten temat.

Robert zobacz co da się zrobić.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze da się co wymyślić ;)

 

Zejdźmy na Ziemię ;)

 

0m6c.jpg

 

O co chodzi? Na dole pod napisy można wstawić różne rzeczy, kolorystycznie dobrane pod napisy, trochę wyobraźni. Jak widać na powyższym, białe nieźle wyglądają, z szarymi jest problem. Jeśli napisy mają być czarne to zawsze można dorzucić do gwiazd coś dużego (żeby wszystkie napisy na dole się mieściły), dosyć jasnego, np...

 

vn8r.jpg

 

To spory resize żeby post nie był na kilometr.

To tylko dwie opcje, na pewno jest wiele innych. Ignis, nie ma że się nie da :P

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się dodaje znajomych ?

Ja mam włączone tło obserwacje i mi pasuje. Podczas pisanie postów nie poprawia mi pisowni, a nie chciałbym żeby ktoś mnie wytykał palcami ;)

Brakuje mi najnowszych postów poniżej głównej strony. A z tych które są po prawej przekierowuje mnie nie na ostatni post tylko dwie strony wcześniej.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)