Skocz do zawartości

Trują nas? Czy kolejna bajeczka?


Beteiguze

Rekomendowane odpowiedzi

Producentom żarcia nie zależy na tym, aby nas truć, tak i wszelkim innym mafiom i potężnym organizacjom (samorząd, państwo, korporacje, Iluminati, Antaranie i Orionidzi) zależy na tym, żeby nas golić z wełenki, a nie zarzynać.  ^-^

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich osób, które są tak bardzo przeciwne chemii w żywności mam jedną zagadkę. Co to jest za substancja? Jest średniowrzącą, mało ruchliwą, średnio reaktywną chemiczne cieczą w stanie czystym bez smaku i woni. Po dostaniu się do płuc często powoduje śmierć, powoduje efekt cieplarniany, przyczynia się do erozji gruntów, wykryto ją w nowotworach złośliwych. Skażenie dosięgnęło wszystkie rzeki i najmniejsze nawet strumyki Ameryki Północnej, Europy i Azji, a nawet lody Antarktydy. Do tego ta substancja powoduje korozję metali, jest składnikiem kwaśnych deszczy, przyczynia się do niszczenia budynków, pomników i skał. Kontakt z tą substancją w stanie stałym powoduje obumieranie tkanek. Mimo tych cech ta substancja jest wykorzystywana w przemyśle jako rozpuszczalnik i czynnik chłodzący, oprócz tego bazy wojskowe mają jej olbrzymie ilości w podziemnych rurociągach celem wykorzystania w przyszłości, wykryto ją w dużych ilościach także w fast-foodach i ściekach przemysłowych. Spożycie jej może spowodować nudności, zwiększone oddawanie moczu, wymioty, zaburzenia równowagi elektrolitycznej organizmu, a nawet śmierć.

 

Czekam na odpowiedzi.

 

Podejrzewam, że chodzi o jeden z największych spisków w dziejach świata. Trują nas tym od zawsze. Myślę, że to związek nazywany czasem oksydanem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwych spisków daleko szukać nie trzeba. Ot chociażby taki FOZZ. Tyle wydojono z Polaków wtedy, ale dzisiaj ci, którzy krzyczą o jakichś tam chemtrails nawet nie wiedzą kim był Michał Falzmann. Ot taka tam hipokryzja wielce oświeconych ciemniaków od teorii spiskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo - myślę, że temat zaczyna schodzić na typowe Rodzinne Polaków Rozmowy.

Polityka, ekonomia i zdrowie.

Zaczynają się też pojedyncze zdania nie tolerancyjności.

 

Proszę zwróćcie na to uwagę - zgodnie z regulaminem nie politykujemy i jeszcze jedna drobna uwaga - szanujmy zdanie innych :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Ta fotka jest odnośnie statusu Perseusa ,,Ale ruch na niebie dzisiaj, całe niebo poprzecinane rozciągającymi się smugami..."

A może jednak trują.... ;)  Ustka 13.40
 

post-476-0-61358000-1403091809_thumb.jpg

 


 

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rokiem 2000 takich smug nie było. Po 2000 unia podpisała jakieś traktaty z tym związane rzekomo pod pretekstem zmian klimatycznych. Ile w tym prawdy nikt z nas nie wie bo wszystko robione jest za drzwiami bez wiedzy opinii publicznej.  

  • Like 1

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rokiem 2000 takich smug nie było. Po 2000 unia podpisała jakieś traktaty z tym związane rzekomo pod pretekstem zmian klimatycznych. Ile w tym prawdy nikt z nas nie wie bo wszystko robione jest z drzwiami bez wiedzy opinii publicznej.  

Generalnie to traktaty podpisują państwa (w tym wypadku państwa członkowskie Unii), i to jawnie (tak że wszystko jest w necie do przeczytania przez Kowalskiego), tak więc prawdy w tym raczej nie ma. Chyba, że chodzi o zupełnie cos innego, jak to zwykle bywa z tymi historiami o marchewkach - owocach i krzywiźnie banana.

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tu jest film przedstawiający B17 pochodzący z 1944 roku. Widać wyraźne smugi kondensacyjne... i teraz pytanie.

Czy uważacie, że bombowce podczas wojny miały by na pokładzie środki przeznaczone do oprysków? Wszystko ma swoją wagę i latanie z setkami litrów środków chemicznych wydaje mi się w warunkach wojennych mało ekonomiczne, żeby nie napisać kompletnie idiotyczne. Dla bombowca najważniejsza jest waga ładunku i minimalizowane jest wszystko, co może go niepotrzebnie obciążać po to, aby zabierał jak największy ładunek bomb. Robienie jakiś wyimaginowanych oprysków w takich warunkach to czysty absurd. A dalej jest jeszcze lepiej...

 

 

Po 6;30 widać na ujęciach wyraźne smugi zostawiane przez myśliwce! Proszę mi powiedzieć gdzie oni upchnęli zbiorniki na chemię i systemu oprysku do myśliwca. Będę wdzięczny...

 

To tyle. I proszę nie pisać, że smug nie było przed 2000 rokiem.

Były... już w 1940... pozdrowienia.

 

Ps. Dodatkowe fotki, jak wyglądało niebo po walce nad Londynem.

bob_1676191c.jpg battle%20of%20britain%20(15).jpg

  • Like 1

Cassegrain 8" (w budowie)  //  SW 102/1000  //  DO Titanium 10x56  //  Oberwerk 20x80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisiel jeżeli wierzysz w to że rządy państw lub pseudo biurokraci unii podpisują i robią wszystko jawnie to chyba jesteś naiwny. Wiemy tylko to co rządzący tym światem chcą nam powiedzieć i nic poza tym.

Owszem były ale w miarę szybko znikały i nie piszemy o roku 40. Ja przed rokiem 2000 takiego dziadostwa nie widziałem na niebie a nie pierwszy raz patrzę w niebo.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem zależność między występowaniem chmur typu cirrus, a pojawianiem się smug kondensacyjnych od samolotów.

Zapewne łączą je warunki jakie występują na tych wysokościach i które sprawiają, że tworzą się cirrusy. W dni kiedy pojawiają się chmury cirrus na wysokościach 6-12km widać więcej smug od samolotów niż zwykle. A to dlatego, że para wodna zamienia się w kryształki lodu i dlatego są one tak dobrze widoczne. A te wysokości to właśnie strefy przelotowe samolotów, co za tym idzie chmury cirrus i smugi kondensacyjne tworzą się przy podobnych warunkach w atmosferze.

Co do teorii o tzw "truciu" to chce mi się śmiać jak to słyszę... :D

NIKON ACTION EX 10x50 CF

Canon 450D + Tamron 2.8/17-50 mm, Jupiter 37A 3.5/135, statyw Velbon DF60

Zapraszam na : http://starryshot.wordpress.com/ oraz https://www.facebook.com/StarryShot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że warunki klimatyczne stale ulegają zmianie. Zimy podczas wojny były bardzo, bardzo mroźne i zaczynały się bardzo szybko. Warunki klimatyczne były wtedy zauważalnie różne od tych obecnie, średnie temperatury były inne, inny był rozkład temperatur i zachmurzenia w zimę i w lato itp. itd. Klimat nie jest stały. Większa skłonność do powstawania smug kondensacyjnych i ich dłuższe utrzymywanie się, jest związane z drobnymi zmianami klimatu, a co za tym idzie warunkami jakie panują w atmosferze. Tak jak pisze Hampel. Dodatkowo w tym roku mamy np. El nino. Nie jest to dziwne, że inaczej atmosfera zachowywała się 15 czy 20 lat temu, a nieco inaczej obecnie. Nie ma w tym niczego nadzwyczajnego i nie potrzeba do wyjaśnienia tej kwestia tworzyć międzynarodowych spisków. 

Cassegrain 8" (w budowie)  //  SW 102/1000  //  DO Titanium 10x56  //  Oberwerk 20x80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisiel jeżeli wierzysz w to że rządy państw lub pseudo biurokraci unii podpisują i robią wszystko jawnie to chyba jesteś naiwny. Wiemy tylko to co rządzący tym światem chcą nam powiedzieć i nic poza tym.

 

Nie bardzo wiem, co napisać na takie dictum. Można założyć, że wszystko co oficjalne jest kłamstwem, a dalej to już wszystkiego można dowodzić czy insynuować, a że dowodów brak? przecież to tajne.

 

Wydawanie tajnych rozporządzeń, dyrektyw, czy zaleceń przez organy UE nie ma żadnego sensu, bo ich adresaci nie wiedzieliby o ich istnieniu (a wtedy one nie miałyby żadnej mocy). Unia nie jest od tego, żeby zawierać tajne traktaty, z powodów dotyczących głównie jej istoty. Takie rzeczy robią (a raczej mogą robić, skoro tajne to nie wiadomo) państwa i należy się domyślać ze chodzi o kwestie wywiadowcze i miltarne, w których unia nie ma nic do gadania. Natomiast nie wiem po co traktaty w przedmiocie smug na niebie.

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzichu, bo zaczynam wątpić, że się nabijasz :P

Od tych bajek o truciu, już bardzo blisko do wklęsłej Ziemi, płaskiego Księżyca przyczepionego do sfery i to świecącego własnym światłem! No i inne Anannuki czy inne kosmiczne stwory które żyją pośród nas :P Takie wątki, polepszają mi humor, można się pośmiać :P :P

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że to co jawne to kłamstwo bo czymś trzeba ludzi karmić. Ale masz prawo wieżyc w szczerą uczciwość rządzących którzy ponad swój interes przekładają interes zwykłego Kowalskiego.

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się opgarnijcie - zaraz wyjdzie kłótnia weekendowa :P

Strzeliłem fotkę na poparcie tekstu Perseusa a Wy drugiego dna szukacie.

Poligon i akurat ćwiczenia p-lotki i lata tego mrowie - no to zostawia po sobie :)

Wykorzystajcie pogodę na Słonko i może coś z DSO może bo na long weekend wielka lipa idzie - Amen :D

 

P.S. co za cholera mnie podkusiła aby to wstawić do tego postu ??? ::) ???

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadne spiski związane ze smugami nie wierzę, ale dla obserwacji jest to coraz większy problem. Po prostu coraz więcej samolotów lata, okres wakacyjny się zbliża, czartery krążą tam i z powrotem. Gdyby coś miało być tajne robiłyby to tajne maszyny ;) Czyli samoloty wojskowe, czy jakiś bliżej nieokreślonych służb. To są natomiast zwykłe pasażerskie samoloty, z których każdy gdzieś tam sobie spieszących się ludzi po świecie rozwozi. Fakt że dziś jest ich wyjątkowo dużo, przed chwilą przy okazji obserwacji Słońca takie dwie fotki kompakcikiem , z obu stron mieszkania. Tak to wygląda w tej chwili w Polsce Centralnej :) :

 

post-2836-0-93528500-1403102372_thumb.jp

post-2836-0-36710400-1403102377_thumb.jp

 

Trzeba się liczyć z tym że lepiej pod tym względem nie będzie- raczej gorzej, w miarę rozwoju komunikacji lotniczej i spadków cen biletów.

 

  • Like 2

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)