Skocz do zawartości

Wiosenny zlot w Zatomiu 24-27 marca 2011


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Wybaczcie ale dałem sobie spokój z ankietą, znam już koszty zlotowe i podam je niedługo w temacie! Jacek będzie zbierał na koszulki DLA CHĘTNYCH w wątku koszulkowym. ;) 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, do 10 marca jest jeszcze ponad miesiąc - nie ponaglaj ;)

Ależ nie ponaglam, tyle że dałem słowo, że 10tego pieniądze będą już w Zatomiu i zamierzam się wywiązać  8)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe tam prawdopodobnie tylko dwie doby ,jak to będzie wyglądać [koszty]?

Sławek zabijasz mi klina normalnie  :( Zlot trwa 3 dni!

edit: . mamy rezerwację ośrodka na 3 doby, Twojego miejsca nikt nie wykorzysta a posiłki będą przygotowywane na okr. ilość osób. ::) ::) 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dam radę się wyrwać na tyle.W lutym biorę tydzień urlopu,nie wiem czy dostanę w marcu dwa dni ,no i nie wiem co na to żonka :D

Postaraj się proszę! Mamy umówioną kwotę!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na dziś deklarowałem dwie doby,nie da się nic zrobić?

Ale zrozumcie nie możecie deklarować dwóch dób jeśli zlot trwa 3 doby!!!!

Chyba, że skracamy zlot do 2 dób dla wszystkich ? To na tym etapie jest do zrobienia

Ale to wywróci do góry nogami wszystkie moje dotychczasowe ustalenia! Tego się zwykle nie stosuje na zlotach - ustalana kwota jest święta! Tak było na zlotach Teleskopy.Net , AstroCD tak mają na Astropolis. Zrozumcie nie mogę dopuścić do takiej dowolności jak na zlotach w Walkowicach lub w Kudłaczach. To będzie Sajgon-dla przykładu: ja przyjeżdżam w czwartek i jestem do piątku a ja na sobotę i niedzielę...a ja od piątku do soboty a ja od czwartku do soboty. LITOŚCI! 

W tamtym roku było nas kilkunastu i można było sobie dowolnie przyjeżdżać jak do hotelu -teraz koszty wynikły z ustaleń.

Szczerze: Zaczynam być coraz bardziej zrezygnowany co do powodzenia imprezy. Z kameralnym zlotem było prościej :-X. 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozważcie może te dwie doby dla wszystkich Co? Szkoda ze od razu nie pisaliście że nie chcecie 3 dni.... :(

Dam ankietę do jutra po wieczora w przyklejonym temacie  OK!

Czy chcecie skrócenia zlotu od piątku do niedzieli . Bo potem naprawdę będzie mi  strasznie głupio wobec gospodarza. ::)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki, jak zaczynaliśmy pisać o zlocie w marcu w tamtym roku to było marudzenie ze za wcześnie, a jaak teraz jest ustalone tyle a tyle dni i konkretna zaliczka to znowu marudzenie.

Nie rozumiem tego ;) Albo trzymamy się jakiś zasad albo wolna amerykanka i nici z tego.

PS ja osobiście znalazłem teraz pracę na nocki i będę czekał aż prawie do 10 marca aby w razie co załatwić zastępstwo albo w najgorszym wypadku nie pojadę. Bo nie mam zamiaru rezerwować sobie np 1 nocki i psuć cały harmonogram ;)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trzeba było pisać wcześniej. Zrozumiał bym niektórzy nie mają kasy, inni znów czasu. Ale temat wisiał tyle miesięcy, data normalnie świeciła po oczach  a  ludzie się dopisywali!

Ale OK poczekajmy co powie ankieta.  Gdyby wyszło dwie doby, wtedy ustalę nowe warunki i z gospodarzem i z kuchnią ponownie i podam koszty i choćby pioruny biły nie dam się namówić na żadne odstępstwa!  Ten kto wpłaci ustaloną kwotę jest na liście.  >:(

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze czy pojade na zot ( nie jestem na razie zapisany ) ale zlot to czas na lookanko,integracje, itd...itp...

Ze zlotu wyjeżdża sie wtedy gdy spoglądając na innych czuje sie ze wszystko zostało już powiedziane i trza wracać a tyle nie da sie wypić w dwa dni  ;D

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista nam topnieje

1-ignisdei

2-Alien7101

3-statek

4-5-jacek2+jack

6-Slawko

7-Gregohr

8-jajak

9-marcin122

10-Ossek

11-kenny

12-Tomasz Suchodolski

13-bluncik83

14-16-Bandros +2 osoby

17-Tutko

18-Rodom

19-Catalin Fus

20-Alex Voliots

21-Heniek

22-23-Qbanos + 1 osoba

24-Felcia97

25-krzysiekk24

26-27-Sagi + 1 osoba

28-29-paweroz + 1 osoba

30-Wolne

31-Charon_X

32-33-krzysztof G.+ 1 osoba

34-SURTEIP

35-Thomas

36-37-Okroj +1 osoba?

38- bolid25

39- acubenes

40- Anva

41-42 DomR +1

43 - seyfert

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zanim zaczniecie przygadywać najpierw czytajcie wszystkie posty ze zrozumieniem

Odp: Wiosenny zlot w Zatomiu 24-27 marca 2011

? Odpowiedź #23 dnia: 17-10-2010, 21:04 ?Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

No na cztery nie dam rady,zresztą córka ma szkołę ale w piątek po południu będe

Już w pażdzierniku pisałem ze przyjade w piątek wczesniej nie dam rady

Ale zeby nie psuć nikomu zabawy głosuje za dłuższym zlotem,zapłacę całość ,przyjade w piątek jakoś to przeżyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę spróbujecie mnie zrozumieć. Jeśli mamy później robić zloty z Zatomiu jako liczną, regularną imprezę musimy zaakceptować tą jedną, możliwą formę uczestnictwa: jedna stawka i termin dla wszystkich! Tak robią na innych forach i ludzie  akceptują tą formę od lat. Ostatnio było nas tyle, że zmieściliśmy się przy stole w jednym dużym pokoju i wtedy  mogłem to ogarnąć! Takie astro-party. Ten zlot będzie inny. Teraz niestety przy tej ilości mogę się podjąć dalszej organizacji zlotów tylko na  zasadzie: Jedna stawka i jeden termin dla wszystkich!

Proszę o wyrozumiałość!

ps. Po zakończeniu ankiety wszystkie posty prócz pierwszego wyrzucimy do przyklejonego,tematu głównego!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przyjeżdżałeś na wybrane dni zlotów- i to najczęściej. Nie widzę niczego "nie do opanowania" przy grupie np. 50 osób, nawet gdy kilka osób zrezygnuje z 1 noclegu, a kilka innych - z wyżywienia. Teraz m.in. ja nie mogę sobie pozwolić czasowo na 3 dni luzu. Szkoda, że tak to wszystko się kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłem 5 dużych i kilka mniejszych zlotów. Robert był chyba na 3 dużych, w tym raz na całym. Nigdy nie robiłem nikomu problemów, a część nie chciała wyżywienia, część brała noclegi we własnym zakresie (jeden ze zlotowiczów przyjechał campobusem!), niektórzy chcieli na 1, inni na 2 dni, część na całość, jeszcze inni albo przyjeżdżali wcześniej, albo wyjeżdżali później. Jednym musiałem przetrzymywać żarcie, bo zapłacili, a opóźnili przyjazd o kilka godzin, itd. itp. Niektórzy zgłaszali się 2 miesiące przed zlotem, a byli i tacy, którzy przyjeżdżali kompletnie niezapowiedzeni. No i miałem "nieco trudniej" - obiady były dowożone przeze mnie, a śniadania i kolacje- przygotowywane na miejscu, też m.in. przeze mnie. I zawsze było kilkadziesiąt zestawów sztućców i naczyń do zmywania. A jakoś nigdy nie twiedziłem, że to było nie do opanowania, ale po prostu wymagało... myślenia.

Zwierzak, sugerujesz, że to agroturystyka wydaje takie "pakiety" 3-dniowe? Bo ja jakoś w to nie wierzę.

No ale trudno, niech będą zloty 3-dniowe. W tym roku i tak już nie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)