Skocz do zawartości

Wiosenny zlot w Zatomiu 24-27 marca 2011


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Generalnie pijemy piwko.  Ale spokojnie - jak pisałem wcześniej (wyżej  ale musiałem wykasować) mamy prezent od Gminy Drawno -nie wolno mi o nim pisać ale ma coś wspólnego z jednym typem dystorsji w okularze  ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjadę autem ,pociągiem czy na rowerze

bo chętka na ten zlot coraz większa mnie bierze

bedziemy czesać szereg galaktyk

i uczyć młodszych właściwych praktyk

ja tam będę galaktyk łowca

co nie ma czasu chować telepa do pokrowca

a jak przyjdzie chmurka skrapiając wodą

to browarek będzie dla nas ochłodą

Do zobaczyska ludziska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ceny paliwa beda szły tak do góry to do Zatomia chyba rowerem przyjadę

Jak byś Krzysztof w piątek rano jechał tym rowerem:) to wystarczy że dojedziesz do Świebodzina.Jak pewnie dobrze wiesz to

ok. 45km.

Stąd już byś mógł zabrać się ze mną autem:)

Pozdrawiam

Sky-Watcher 200/1000 na EQ5 z prowadzeniem w obu osiach. Meade 10x50, Canon 450D, Okulary, filtry, obiektywy, złączki, przejściówki itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy popatrzeć przez teleskop słoneczny, np.: CORONADO PST. Jest tutaj jakiś posiadacz takowego lub podobnego sprzętu?

Na tacę dałem, wystarczy na godzinkę patrzenia (sprawa załatwiona u Samej Góry), więc słoneczko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ceny paliwa beda szły tak do góry to do Zatomia chyba rowerem przyjadę

Jak byś Krzysztof w piątek rano jechał tym rowerem:) to wystarczy że dojedziesz do Świebodzina.Jak pewnie dobrze wiesz to

ok. 45km.

Stąd już byś mógł zabrać się ze mną autem:)

Pozdrawiam

Jadę w czwartek. Jakoś się na tych oparach doczłapię. Dzięki za propozycję ;)

SCT 8, HEQ5, DMK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje zabrać do Zatomia ;;;

GSO 16"

okulary SW UWA 5,13,17,22,32mm

GSO UW 30mm

BST 9,16mm 100st.

Kolimator laserowy,Powertannk

no i oczywiście wcześniej omawiane filtry GSO

Czy ktoś chce coś jeszcz oblukać z asortymentu Astro-Partnera to tutaj pisać do jutra do południa

to postaram sie spakować 

Oczywiscie telepa zadnego innego nie wezme bo miejsca nie ma na tyle w aucie ale drobiazgi bez problemu.

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr o ile macie jakąs ciekawą większą lornetę i masz na nią miejsce w aucie  to weź. Ja będę miał duży statyw.

postaram sie jeszcze wziąść 20x80 ale nie wiem czy sie do niej dokopie bo na razie znalazłem ją tylko w stanach magazynowych  :D

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr o ile macie jakąs ciekawą większą lornetę i masz na nią miejsce w aucie  to weź. Ja będę miał duży statyw.

postaram sie jeszcze wziąść 20x80 ale nie wiem czy sie do niej dokopie bo na razie znalazłem ją tylko w stanach magazynowych  :D

Piotrze Bressera 20*80, ale bez tego śmiesznego statywu i wyceń tylko samą lornetę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Drawna droga już nie ma numeru:) W drawnie skręcasz w lewo na Chomętowo, Niemieńsko (jadąc ulicą Kaliską skręcasz w Kolejową w lewo - tak przynajmniej mówi google maps. Mam nadzieje że pomoglem i trafisz ;)

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)