Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Super, jeszcze raz dziękuję, że mogłem Was odwiedzić choć na chwilę! Mój kumpel Przemo pod wrażeniem… po raz pierwszy w życiu widział to co mu pokazaliście! Dzięki micropoint za możliwość spojrzenia przez 16” Taurusa. Świetny sprzęt.

Kto mnie namawiał na astrofocenie i odradzał wizuala??? 😉

Pozdrawiam, widzimy się dłużej następnym razem!

  • Like 6
Napisano

Też się do Was wybieram właśnie . Do zobaczenia . Co prawda dzisiaj z pogodą cienko , ale jutro jest szansa 

Napisano

Jak Wam zazdroszczę tego spotkania. Miałem nadzieję, że zajadę chociaż na chwilkę ale życie pisze swoje scenariusze.

Napisano

Obiekty, które obserwowaliśmy w pierwszą noc zamieściłem także w innym poście LINK.

Opisy i zdjęcia zgadzają się, a nie chcę kopiować tego samego tutaj.

Zresztą zaobserwowanych obiektów  było jeszcze więcej.

  • Like 1
  • Thanks 1

Synta 12",  ES-y 30; 14, 8.8, 4.7;  filtry Lumicon 2"  OIII, UHC, H-Beta, H-Alfa
DSC  Lornetka 25X100, noktowizory

avatar3.png.b609b6d8baad58eb4a731d0d85b910e6.png

Napisano

No z grzybami to taka trochę lipa😪 Brak. Szczątkowe ilości się pojawiały.

Już w domu, dziękuję za udane spotkanie😃 Czekam na wiosenny zlot 2024r 🤗

  • Like 1

 

 

 

Napisano
W dniu 22.09.2023 o 00:15, Dżordan napisał:

Super, jeszcze raz dziękuję, że mogłem Was odwiedzić choć na chwilę! Mój kumpel Przemo pod wrażeniem… po raz pierwszy w życiu widział to co mu pokazaliście! Dzięki micropoint za możliwość spojrzenia przez 16” Taurusa. Świetny sprzęt.

Kto mnie namawiał na astrofocenie i odradzał wizuala??? 😉

Pozdrawiam, widzimy się dłużej następnym razem!

Siema,

to ja namawiałem 😅

  • Haha 1

ZWO AM5, TecnoSky Quadruplet AG70 F/5 + ZWO ASI 183 MC Pro + ZWO CAA + ZWO EAF, Orion 30mm Guidescope + ZWO ASI 120MM Mini, AsiAir Plus

Napisano (edytowane)

Ja również dotarłem do domu około 16. Nie mam niestety zdjęć ale udało mi się w miarę wyregulować montaż. Chciałbym wszystkim mega podziękować, a zwłaszcza dla @midimariusz za pokazanie super mgławic, naprawdę zrobiły wrażenie oraz dla @blazer1983za wsparcie techniczne przy lapku i w końcu dla wszystkich dziękuję za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość 🤣🤣

 

Edytowane przez Stiopa
  • Like 2
  • Haha 2
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.