Skocz do zawartości

To się nazywa mieć tupet ;)


Gregohr

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem robienie takich tematów jak ostatnio na Astromaniaku przez swordeka typu, dlaczego w astronomii nie ma nic o seksie psuje naszą opinie o nas samych, że my, którzy kochamy naszą Astronomię nie potrafimy jak inni przeciwstawić się, to poniża nasze hobby, czy my możemy dopuszczać do tego typu zachowań, jeśli ktoś pisze na temat Astronomii i miesza do tego słowo na s naśmiewa się z nas samych a my kiwamy głowami i się cieszymy jak te małe dzieci, co dostaną nową zabawkę. Zadaj sobie pytanie, kim dla Ciebie była i jest Astronomia? Kim my jesteśmy? Czy można naśmiewać się z tak pięknego cudownego hobby? Zadajcie i pomyślcie o tym, kiedy ktoś z po za forum spotka się z nami a zobaczy temat nie godny i nie na temat z wiązany, nie dajmy sobie chlastać słowem Astronomia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem robienie takich tematów jak ostatnio na Astromaniaku przez swordeka typu, dlaczego w astronomii nie ma nic o seksie psuje naszą opinie o nas samych, że my, którzy kochamy naszą Astronomię nie potrafimy jak inni przeciwstawić się, to poniża nasze hobby, czy my możemy dopuszczać do tego typu zachowań, jeśli ktoś pisze na temat Astronomii i miesza do tego słowo na s naśmiewa się z nas samych a my kiwamy głowami i się cieszymy jak te małe dzieci, co dostaną nową zabawkę. Zadaj sobie pytanie, kim dla Ciebie była i jest Astronomia? Kim my jesteśmy? Czy można naśmiewać się z tak pięknego cudownego hobby? Zadajcie i pomyślcie o tym, kiedy ktoś z po za forum spotka się z nami a zobaczy temat nie godny i nie na temat z wiązany, nie dajmy sobie chlastać słowem Astronomia. ;)

Nie przejmuj się Paweł, co żądać o wołu jak nie kawałek wołowiny  ;D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku pogody to się idzie do baru, czyta książki, siedzi na czacie albo wyciąga antenę, odbiornik i nasłuchuje meteorów.  :P ;D 8) Ooo.... albo szuka się komet na zdjęciach z SOHO.  8) Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jest jakoś bardziej ciekawe od pisania o swordkach na forach.  ::) No ale ja to ogólnie chyba jakiś dziwny jestem.

Pozdrawiam i więcej pogody wam życzę.  ;)

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem robienie takich tematów jak ostatnio na Astromaniaku przez swordeka typu, dlaczego w astronomii nie ma nic o seksie psuje naszą opinie o nas samych

Paweł nie przesadzaj, sex to przecież przyjemniejsza i całkiem normalna część życia , nie wiem czemu ktoś miałby się tego wstydzić? ;)

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI290 MM Mini, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważniejsza była i jest Astronomia, nie ma się, czego wstydzić, ale są od tego inne miejsca w Internecie. Astronomia jest dla mnie wszystkim, nie pozwolę na to by obniżać znaczenie słowa Astronomia. Pisałem kiedyś na Forum, jak Księżyc zaglądał do okna szpitala w Warszawie, to, że przeszedłem czternaście zabiegów i jedną operację na duchu potrzymała mnie właśnie Astronomia i ten wspomniany Księżyc, co tyle razy pisałem o tym.

Ten Księżyc i ta Astronomia uratowała mi moje życie, nie poddałem się, nie załamałem, tylko walczyłem, wiedząc, że wszystko minie a moje życie idzie dobrym kierunku i tak się stało. Co tam choroba, jeśli ma się silne oparcie wtedy ma się nadzieję wielką, nadzieję, że się wyzdrowieje. A tym oparciem była i jest nasza Astronomia, która trwa do dzisiaj i będzie trwać nie tylko na forach astronomicznych, ale i we mnie, a nawet nie tylko we mnie, bo w niektórych z Was też. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu padło na mnie, a przecież były Andrzejki i lanie włosku :D, dlatego napisałem lubię lać, a jak bym napisał lubię lać Andrzejki to żaden Andrzej by nie podszedł do mnie, bo by się bał. Ale cieszę się, że udało mnie rozbawić Was, bo w takie dni jedyne lekarstwo to śmiech i poczucie humoru. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)