Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Sto lat i wszystkiego najlepszego! Pięknej pogody zarówno tej na niebie jak i pogody ducha.  Wytrwałości i uporu w realizacji swoich planów:) 

Mirku życzę Ci byś kupił ten mini montażyk i zaczął zabawę z astro a nie tylko ganianiem za samolotami :))  mimo że jesteś w tym mistrzem ! :) No i by trafił Ci się jakiś ładny ten "żuk" :D 

Pawle buduj jeszcze większe, lepsze i jeszcze lżejsze teleskopy:)   a może i tańsze, choć to ostatnie to bardziej  życzenie dla zainteresowanych niż dla Ciebie :) 

Stóweczki chłopaki :) 

  • Like 2
Napisano

Szanowni Jubilaci - spełnienia marzeń, zdróweczka, pogody i dużo kaski w najbliższym stuleciu :)

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Napisano

Dla wszystkich Jubilatów - hip hip huurra!! Szczęścia, zdrowia pomyślności!

  • Like 2

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 6,7 mm, EQ6-R Pro, Player One Poseidon-m Pro, Player One Phoenix Filter Wheel7×2“, Antlia LRGB-V Pro , Jolo AstroHub 3.0

Napisano

Koledzy Wszystkiego Najlepszego i oczywiście po 100 Lat! dla każdego ;) w szczęściu i zdrowiu! 

  • Like 2

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Napisano

Sto lat, zdrowia, szczęścia, pogody i kasy :)

 

  • Like 2

Montaż ATM, niutek 130/650 z ASI034 do guide na refraktorku 70/500, Nikon D3100 full spectrum + pier  ;)

Napisano

Panowie. Wszystkiego astro - najlepszego, spełnienia marzeń wszelakich oraz przede wszystkim zdrówka I wspaniałego nocnego nieba. :happybday:

  • Like 2
Napisano

Zdrowia, pogody, zarówno ducha jak i tej na zewnątrz, oraz po sto lat !!!

  • Like 2

Newton 12' DOB GOTO, refraktor Sky-Watcher SK909 EQ3-2, okulary: 100°: 8, 10 13, 17 i Soligor 25, lornetka 15x70
Na meteory: PL000E, PL000F i PL000G https://globalmeteornetwork.org/status/, czasem oko nieuzbrojone

Napisano

Przyłączam się do życzeń. Czy to w dzień czy też w nocy życzę wam bezchmurnego nieba.
Zdrówka na 100 lat!

  • Like 2

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10", SYNTA 12" Goto
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Napisano

Szanowni Jubilaci, dużo zdrowia następnie pogodnych nocy i spełnienia wszystkich marzeń. 

  • Like 2
Napisano

100 lat spóźnione acz szczere !

  • Like 2

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

  • 11 miesięcy później...
Napisano

Wszystkiego NAJ Panowie :)

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Napisano

Wszystkiego Najlepszego! ;)

  • Like 1

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Napisano

Najlepszego zdrowia, sukcesów i tu i tam, udanych obserwacji i by niebo było zawsze dla Was łaskawe. :))

zyczenia-urodzinowe.jpg

  • Like 1

 Ritchey-Chrétien TS 150 mm/ 1370 + Reduktor TS 0,67 x , TS ED 80/560 + Flattener x0,8 ; ASI 533 MC Pro, Guider ArteSky 60/240 mm+ ASI 178 MM  iOptron iEQ30 Pro, AsiAir Plus

Napisano

NAJLEPSZEGO PANOWIE ! ! !  :pajacyk:

  • Like 1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SYNTA 14,pełnoaperturowy ND5, Scopos 30mm, SW UWA  13 / 8 / 5 mm 70*,Pentax XW 7 mm,ATM okular.18 mm 120* i 55 mm 68*, Barlow GSO ED 2X,SM 20x80, DO SL 15x70,10 x50,2,5x25,Canon EOS 450D, polaryzacyjny zmienny,księżycowy 2"-13%,,Orion UB 2".OIII 2",kolorowe Meade 4000, i Wielkie Marzenie o wielkim teleskopie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.facebook.com/pages/Astronomia-S%C5%82upsk/866502086751044

https://www.facebook.com/groups/199415933741016/

PTMA - W-wa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.