Skocz do zawartości

Pierwsza 10-ka najaktywniejszych użytkowników


Paweł Baran

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedziałem, siedziałem i tak osobie sprawdzałem, kto ile napisał tematów na tym fajowym Forum a więc o to 10-czka napisanych tematów na tym Forum. :) ;)

1) Ignisdei 2774

2) Paweł Baran 2658

3) Alien7101 1463

4) M.Rudy 1183

5) Polaris 933

6) Krzysztof_K 780

7) Piotrkusiu 715

8) JacekErbel 551

9) zwierzak_grubas 508

10) Anka 494

I ta sama statystyka jest u Ignisia na Forum, zastanawiam się, kiedy się zrównamy z napisanymi tematami, chociaż 2 miejsce no to jak dla mnie bardzo dobre i napisze wszystkim to Forum i wszyscy, co są zarejestrowani to wspaniali ludzie Dzięki za wszystko i Ignis, że zrobiłeś to Forum Dziękuję niech ta dziesiątka będzie przykładem dla innych, aby pisać u tworzyć to nasze Forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ja trafiłem w pierwszą dyche to znaczy ze ze mnie gaduła jest i tyle :o

Poza tym dziwi mnie 5 pozycja Polarisa ,przecież on oprócz znajomości teleskopów,okularów, nieba, dobrej miejscówki, oraz kilkunastu lat praktyki obserwacyjnej nie ma o czym pisać .Więc skąd te posty ?

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już tłumaczę posty są identyczne z moją obserwacją, kto ile napisał tematów i taka sama jest ilość postów tu na Forum, obserwuję to już od dłuższego czasu klikamy na Statystyki Forum i tam wszystko pisze taki sam sondaż zrobiłem sam i to samo wyszło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ja mam okulary - na co dzień prawie nie noszę zwłaszcza przeciwsłonecznych  ??? Nie chcę rywalizować  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem 13 ;D.

Charon ty nie musisz w ogóle pisać.

Ty raz zdefiniowałeś pojęcie "Filtrów Charona" i przeszedłeś do pantenału "Osobistości Polskiej Astronomii Amatorskiej" a kto ma inne zdanie na ten temat ten ............la.

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spędzonym czasie online statystyka wygląda już nieco odmiennie  :P

1. ACUBENES 90d8g 27m

2. ignisdei 89d23g 15m

3. Alien7101 54d9g 45m

4. Tomasz Suchodolski 25d15g 43m

5. Charon_X 23d20g 48m

6. riklaunim 23d19g 0m

7. JacekErbel 23d8g 32m

8. kisiel 22d12g 27m

9. zwierzak_grubas 22d10g 7m

10. Bandros 21d14g 22m

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyka to teraz podstawa - bez niej ani rusz - miedzy innymi większość prognoz się na niej opiera i tak już niestety zostanie  ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dziwi mnie 5 pozycja Polarisa ,przecież on oprócz znajomości teleskopów,okularów, nieba, dobrej miejscówki, oraz kilkunastu lat praktyki obserwacyjnej nie ma o czym pisać .Więc skąd te posty ?

Ja również nie mam pojęcia skąd tyle się tego narobiło. Ale Zwierzak - uważaj, bo mam pewne niewygodne zdjęcie którego nie zawaham się użyć ;)

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku te okularki to takie wyróżnienie ode mnie dla Ciebie. Zaś, co do statystyki proszę ją nie brać sobie do serca zrobiłem po to by była to nasza zabawa, więc jest oderwijmy się od różnych tematów a pobawmy się i popiszmy troszeczkę inaczej na inny temat. Zresztą napisałem fajne Forum i fajni ludzie a to coś znaczy nie było by fajowych ludzi bez tego Forum.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam pojęcia skąd tyle się tego narobiło. Ale Zwierzak - uważaj, bo mam pewne niewygodne zdjęcie którego nie zawaham się użyć ;)

Hmm to może na próbe w ramach negocjacji wyślij mi je na PW  :P

Dysortografik

meade quartz 8'' lx drive

i Karliczek 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy idę z psem na spacer, to statystycznie mamy po 3 kończyny dolne. Więc trzeba ostrożnie podchodzić do każdej statystyki ;)

Wszędzie te tabelki, wykresy, numerki cyferki, pozycjonowanie, rankingi, konkursy, głosowania, pierwsza 10-tka, konkursy na naj cośtam... Akurat ilość postów to mało sensowny ranking...No ale, faktem jest, że Ignis i Paweł jesteście niedoścignieni. Ja nie mam tylu postów łącznie na wszystkich 3 forach, na których piszę swoje głupoty, nawet gdybym 2x pomnożył :D

był taki swordek...ten to by dopiero zmiótł wszystkich w rankingu, gdyby tylko mu na to pozwolono ::)

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba całe forum znają na pamięć.

Nic z tych rzeczy, nie orientuję się za dobrze  :P. W robocie forum na pasku, w domu też i co jakiś czas odświeżanie. Kilka razy zdarzyło się tez przykimać przy włączonym PC ;)

Celestron SkyMaster 15x70 + żuraw; dzida laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....

Podobno miejsce na serwerze powoli się kończy.

Ci co mają najwięcej postów będą niestety musieli wybulić z własnej kieszeni na nowy serwer.

Na wszelki wypadek wolę pisać rzadziej.  :) ;)

No nie przesadzajmy, mamy jeszcze ok 35% (a dokładnie 37,5 % ;D) serwera -a co do pisania piszcie jak najwięcej!!!!

Skoro już Jacek zagaił..czas podzielić się z Wami  pewną  rzeczą. Wiadomo bez rozwoju i przejścia na wyższy poziom hostingu nie ujedziemy daleko!

Ja nie mam sklepu, który utrzymywał by  forum. Domenę i hosting opłacam ze swej nędznej pensyjki :) stąd mamy ten komfort, że piszemy na forum niekomercyjnym!

Ale moja zdolność do finansowania portalu za jakiś czas się skończy -wtedy albo trzeba będzie wyłączyć załączniki -co jest strzałem w stopę albo wykupić większą pojemność serwera.  Wpadliśmy więc z Jackiem na pomysł wypuszczenia naklejek -cegiełek! Z myślą o nowym i pojemniejszym serwerze dla FA!

Zawsze wychodziłem z założenia nic za darmo!  Opracujemy wiec projekt naklejki dość uniwersalnej i dobrej jakościowo do naklejenia na teleskop, samochód czy walizkę astro. Całość zamówimy w drukarni na fakturę vatowską. Wszystko będzie transparentnie księgowane na forum. Wartość cegiełek będzie taka by pokryć koszt druku pojedynczej sztuki  + jednostkowy zrzut na serwer!

Ale to zagadnienie na przyszły rok! Teraz mamy jeszcze bezpieczną pojemność!  8)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i WYKRAKAŁEŚ Jacek  >:(

A tak poważnie - pomysł mi się podoba  :)

Nawet myślę, że burzy w szklance wody być nie powinno - sprawa jest zupełnie jasna.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)